Forum
u73517
u73517
Hej! Rada bi napisala zgodbico o neki punci ki se je zaljubila v napačnega. No bom začela...
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●υvod●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Hej! Moje ime je Neja. Živim v mali Sloveniji ki je kljub velikosti prelepa. Sem čisto navadno dekle ki si pač želi lepega fanta kot vsaka.
Stara sem 15 let , oz. bom čez mesec dni 16. Komaj čakam
saj bom lahko tokrat naredila zabavo. No mini zabavo. Povabila bom le moje najtesnejše prijateljice.

Kot sem omenila imam tudi prijateljice. Ena je Patricija ki je stara enako kot jaz ena pa je Nina ki je najboljša. Čeprav sem jo spoznala po fb in se še nisva videli sta mi obe kot sestri. Z Nino sva bff s Patricijo pa le dobri prijateljici. Obe imam rada saj sta carici. Letos bomo verjetno skupaj praznovale noč čarovnic pri meni doma in imele pižama party.

Patricija:

Nina:

Kot skoraj vsaka punca sem tudi jaz zaljubljena. Moje srce je osvojil fant na šoli ki se zame sploh ne zmeni , čeprav ve da mi je všeč.
jooooooooj , kako ne prenesem da me prezira , toda očitno sem prepozna saj že ima punco.
Ime mu je Luka:

in to je njegova punca , ime ji je anna in sovažiiiiiim jo!

Mislim da je pomembno tudi da vam povem da imam samo mamo. Očka mi je umrl ko sem imela
9 let. Še vedno potiho upam in ponoči jokam ter prosim da bi se vrnil.
Vendar mislim da ni mogoče... In spet jokaam... res nevem kaj mi je.

____________________________________________________________________________________
to je to;* ušeč? sej nisem profi sam za kratek čas? ;**
11. oktober 2012
next
11. oktober 2012
u73517
u73517
bom kr nextala;* že zajle povem da MOGOČE ne bo slik;*
11. oktober 2012
u98292
u98292
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. oktober 2012
u98292
u98292
https://www.igre123.com/forum/tema/zaljubljena-v-prepovedanega!!!/38602/ bi ktira brala al pa vsaj next napisala? zlo bi mi pomenlo! In sory za oglaševanje! <3
12. oktober 2012
u73517
u73517
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●1.del●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
>>Hej Neja zbudi se!<< Pogledala sem in zagledala mami kako me zbuja. Nasmehnila sem se potem pa vstala. >>jutro<< sem rekla mama pa nazaj , potem je odšla nazaj v kuhinjo , jaz pa kot vedno sem se odpravila v kopalnico.
Ko sem se pogledala v ogledalo sem zagledala 'pošast' >>pa saj ne da sem najgroznejši človek na svetu<< sem rekla potem pa slišala kako mama vpije da je zajtrk na mizi. Odšla sem iz kopalnice in proti kuhinji. Mama je že kuhala kosilo oziroma pripravljala neko malico ker naj bi kasneje prišla na obisk teta , jaz pa sem se vsedla za mizo in začela jesti corn flaker z mlekom. Ko sem na hitro pojedla sem odhitela nazaj v sobo in odšla do omare. Odprla sem jo potem pa malo strmela. KAJ? od kot te obleke?
>>mamaa!! kje sem dobila toliko oblek?<< sem se zadrla od šoka. Mama je pritekla v sobo saj me očitno ni dobro razumela in je mislila da je kaj narobe.
Ko me je videla pred omaro se je nasmehnila. >>veš ta teta ki danes pride? Modna oblikovalka je in ti je poslala nekaj oblek, sicer to ni nič , ker če odmakneš nekaj oblek na stran boš imela še en vhod v omaro<<

Nisem mogla verjeti. Ker je pač mami bolj revna nimamo toliko denarja in ... Res waaaw. >>no odmakni obleke<< mi je spet rekla jaz pa sem jo ubogala. >>waaaaaaaaaw. In to je vse zame? Moje?<<
>>da ljubica tako je! Vse je tvoje<< stekla sem k njej in jo objela. >>mami ti si najboljša<< sem ji rekla ona pa je rekla naj se zahvalim teti.

Hitro sem 'stekla v omaro' in nekaj izbrskala. Res nisem vedela. Ker je bil prvi dan šole sem hotela biti lepa. Izbrala pa sem si nekaj čisto preprostega.

čeprav je september je jasen dan tako da mislim da bo nekaj.
Hitro sem odšla še v kopalnico vklopila likalnik in si hitro začela likati lase.
koooončno sem končala. Iz pošasti sem se spremenila v normalno dekle-zopet.
Stekla sem nazaj v sobo in hitro vzela torbo. Mamo sem poljubila na lice potem pa se zakadila skozi vhodna vrata. Počasi sem hodila in se spominjala starih časov... ko smo bili še mali in bilo je tako... tako lepo.

*************************************************************************************************
i hope u like it?

xx , Neja:*
12. oktober 2012
u98292
u98292
next!
12. oktober 2012
u73517
u73517
še 1 next za začetek!
12. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani