Forum
u108672
u108672
žιυυjooo.!
jѕт pιšeм že 2 zɢodвιcι мoɢoč мe že pozɴαтe αɴɴ υɢlαυɴeeм тo zɢodвιco вoм pα pιѕαlα z ɴαjlepšo ●кιℓℓєя qυєєη● . υpαм dα вoтee вrαlιιι.! :З
мoje prejšɴe zɢodιвcee ĸ jιн тυd prooѕιм preвerтee:

http://www.igre123.com/forum/tema/love-l-e-love-o-(1dz-.-o-)/42777/
http://www.igre123.com/forum/tema/u-o-o-a-a-io-ip-(-a-.-i-io-)/42781/

oĸeej pα zαčɴιмoo.!♥
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
#Sara#

I can be tough, I can be strong
But with you, it's not like that at all
There's a girl that gives a shit
Behind this wall you just walk through it

And I remember

All those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there, you're everywhere
Right now I wish you were here

All those crazy things we did
Didn't think about it, just went with it
But right now I wish you were here

(Chorus)
Damn! Damn! Damn!
What I'd do to have you here, here, here
(I wish you were here)
Damn! Damn! Damn!
What I'd do to have you near, near, near
(I wish you were here)
[ Lyrics from: http://www.lyricsmode.com/lyrics/a/avril_lavigne/wish_you_were_here.html ]
I love, the way you are
It's who I am, don't have to try hard
We always say, say it like it is
And the truth, is that I really miss

All those crazy things you said
You left them running through my head
Right now I wish you were here

All those crazy things we did
Didn't think about it, just went with it
But right now I wish you were here

(Chorus)
Damn! Damn! Damn!
(I wish you were here)
Damn! Damn! Damn!
(I wish you were here)

No, I don't wanna let go
I just wanna let you know
That I, never wanna let go
Let go oh oh (x2)

(Chorus)
Damn! Damn! Damn!
(I wish you were here)
Damn! Damn! Damn!
(I wish you were here)

Nehala sem peti in igrati na kitaro ter se ozrla če me gdo slučajno opazuje. Fjuuf nobenega ni.

UPS pozabila sem se vam predstavit kajne.? No jaz sem Sara Wanter. Živim v Londonu in obožujeeem glazbo. Stara sem 17 let. Moji mami je ime Susane in mojemu očetu Brad. Imam ju zelo rada. In aja smo zeloo bogati zato mi res ničesar ne manjka.

Jaz:

Mami:

Oči:

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

ɴαѕledɴ ɴeхт ɴαpιše ●кιℓℓєя qυєєη● oĸ.?
ɴeeхт.? :З
04. oktober 2012
u108803
u108803
Neext.! :3
04. oktober 2012
u70925
u70925
Neeeeeeeeext!!
04. oktober 2012
u107790
u107790
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext...!
04. oktober 2012
u40060
u40060
Še zadnjič sem z palčko udarila po bobnu in jo nato vrgla v zrak. Nato sem se od sreče zasmejala in začela poplesavati po sobi. Uspelo mi je! To pesem sem si že dosti časa želela odigrati od začetka do konca in to popolno, a mi je uspelo šele zdaj. Plesala sem in se vrtela po sobi, ko so se vrata sunkovito odprla. Ustrašila sem se in skočila na posteljo. Nato sem pa videla, da pri vratih stoji le moj brat Josh. ''Josh! Kolikokrat sem ti rekla, da prej potrkaj!'' sem jezno zakričala nanj in skočila iz postelje. Josh se je zasmejal in vstopil v sobo. ''Ven!'' ''Kosilo je na mizi, mala. Zadnji spodaj je gnilo jajce!'' je še zaklical in nato zdrvel po stopnicah navzdol. A, jaz nisem dosti zaostajala. Tudi jaz sem se pognala po stopnicah navzdol. In prehitela sem ga! Vem, zelo otročje, a kaj? Z Joshom se super razumeva. Z besedami se vedno zmerjava in vedno tekmujeva. V igricah, teku, nogometu,.... Res ne vem kaj bi brez njega. Bilo bi mi grozno dolgčas.
No, naj s epredstavim. Sem Lisa Lloyde McCartney. (Ne, nisem v sorodu z Paulom McCartneyem.) Stara sem 17. Živim v Londonu z mojim starejšim bratom Joshom in očetom. Moj oče Ryan je nek poslovnež, mama pa nas je zapustila, ko sem bila še zelo majhna. Smo še kar bogati.
Rada imam glasbo in želim si postati bobnarka v nekem znanem bendu. Po možnosti rock bendu, saj v pop glasbi ni ravno veliko bobnanja.
Trenutno nisem zaljubljena imam pa najboljšo prijateljico Saro, z katero se super razumeva.

Jaz:

Josh:

Tata:

04. oktober 2012
u70925
u70925
Neeeeeext
04. oktober 2012
I love u :*
I love u :*
nextii!
04. oktober 2012
next
04. oktober 2012
u107790
u107790
neeext...
05. oktober 2012
neeext
05. oktober 2012
u108873
u108873
Ello!

Js sm tastara ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
05. oktober 2012
neeext
...aja drgac mata pa ti2 grozno sexy starse
05. oktober 2012
next!!
05. oktober 2012
next:3
05. oktober 2012
u108672
u108672
pišeeem♥
05. oktober 2012
jupiiiiii.!
05. oktober 2012
u108873
u108873
Jupii < 33
05. oktober 2012
u108672
u108672
eĸolααα тυĸeej мαтe.!:ЗЗ

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●Ι.∂єℓ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Skoraj sem padla po stopnicah. Sama sebi sem se zasmejala. Nato sem nadaljevala svoj izlet po stopnicah. Ko sem prišla v kuhijo sem zakričala "Mami.Oči.Zajtrk" in se odpravila do mize. Služkinja mi je prinesla kosmiče in nutello. Okej saj vem da to ne spada skupaj a kaj ko zmeraj najprej pojem kosmiče potem pa še nekaj žlic nutelle. Ampak se na srečo nikoli ne zredim. Še ena dobra lastnost mojega telesa. Ko sem pojedla sem odšla v svojo sobo po moj iPhone. Odločila sem se da bom moji najnajnajnajnajnajnajnajnajnajnajnajboljši prijateljici Lisi napisala sms. Ja Lisa je moja naajbolša prijateljica že od 2. razreda. Od takrat sva nerazdružljivi. Nikoli se še nisva skregali. No uglavnem napisala sem ji:

нeejlα.!
α вι lαнĸα pršlα čez 5 мιɴυтĸ pred мojo нιšo dα вovα šlι ѕĸυpι υ šolooo.?
мwααααααн < ЗЗЗЗ

Ko sem ji poslala sem uzela torbo in odšla dol. V kuhinji sta sedela oči in mami in jedla marmelado. Ja definitivno živita bolj zdravo kot jaz. Samo odšla sem do njiju in vsakemu rekla adijo in ju objela. Objela sta me nazaj nato pa je pri vratih pozvonilo. Stekla sem jih odpret...
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
eĸoo ɴeхтα ●кιℓℓєя qυєєη● . oĸ.? ;*****
ɴeeхт.?:З
05. oktober 2012
u108873
u108873
Neeeeeeeext :3
05. oktober 2012
neeeeext
05. oktober 2012
nextt:3
05. oktober 2012
u107790
u107790
neeext...
05. oktober 2012
nnnnneeeeeexxxxxxttttttttt nova bralka fuk dobra zgodbica
05. oktober 2012
next
05. oktober 2012
neeeeeeext
05. oktober 2012
u91711
u91711
next
05. oktober 2012
u40060
u40060
Pip-pip! 'Joj, kaj je zdaj to?' sem zmedeno pomislila in se dvignila iz postelje. Videla sem, da se moj telefon sveti na nočni omarici. Dobila sem sms od Sare:

нeejlα.!
α вι lαнĸα pršlα čez 5 мιɴυтĸ pred мojo нιšo dα вovα šlι ѕĸυpι υ šolooo.?
мwααααααн < ЗЗЗЗ

Joooj! Sem kar poletela iz postelje. Spet sem zaspala. Vedno zamudim.
Stekla sem do omare in ven zbezala kavbojke in jih navlekla nase. Nato sem ven povlekla še črno srajco brez rokavov. Ko sme se oblekla sem stekla v kopalnico in si umila zobe ter se počesala. Nanesla sem si še nekaj make-upa in si na rame zavihtela torbo. Nato sem zdrvela dol po stopnicah do kuhinje. V roko sem prijela kos kruha namazanega z Nutello. ''Bay, tata!'' sem še vzkliknila, si obula črne All Starke in zdrvela kozi vrata. Ko sme prišla do Sarine hiše sem pozvonila in Sara mi je kmalu odprla. ''Hej,'' sem navdušeno vzkliknila in jo objela. ''Hej, Nutella,'' se mi je zasmejala in mi nakazala na moja usta. ''Joj,'' sme v smehu zajavkala in si z roko obrisala Nutello okoli mojih ust.
Z Saro sva se odpravili proti šoli in celo pot klepetali. Ko sva prišli v šolo sva se odpravili do najinih omaric in nato v učilnico. Matematike. Ugh. Sovražim matematiko. : /
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Naslednji next napiše ѕнσσвα∂υ. : 3
05. oktober 2012
neext
05. oktober 2012
u108873
u108873
Neeext ;3
05. oktober 2012
next
05. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani