Forum
Hey! Zelo rada pišem zgodbe. Tukaj sem objavla in nadaljujem zgodbo Krvavi diamant. Ta zgodba bo drugačna. Šlo se bo o dekletu po imenu Trish. Je pol demonka in pol devanka Skriva se v človeškem svetu, da je nebi našli demoni ali devanosi.
Demoni so bitja s črnimi netopirskimi krili. So odlični bojevniki. Prepoznaš jih seveda po krilih in po: nesramnosti, jezikavosti, veliki moči in sebičnosti. V veliki vojni so z devanosi.
Devanosi so bitja s krili prekritimi z belim perjem. Imajo magijo. Delijo se na uporabnike: vode, zemlje, ognja, zraka in zelo redko magijo lafrija. Lafri je magija, ki jo ima eden od tisočih devanosov.
Trish je 18 letno dekle, ki mora preprečiti vojno. Ne bo lahko. Spopasti se bo morala z številnimi težavami. Nakoncu pa odločati o obstoju obeh vrst. Ji bo uspelo? Bo rešila obe vrsti, ali bodo vsi umrli?
Sledi moji zgodbi in boš videl.
Upam, da ti bo moja zgodba prirasla k srcu...
Rabim 3 nexte da začnem zgodbo...
Poljubček, DarkVampire

Te zanima kaj se bo zgodilo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. september 2015
Stopam po zasneženi gozdi poti, ki vodi v mesto. Snežinke se oprijem mojig gostih črnih valovitih las. Na pogled izgleda, kot da bi v lase imela vpete kristale. Pogledam v nebo. Tu pa tam zagledam ptico ki obleti nebo, da se malo segreje. Sivi oblaki zastirajo pot sončnim žarkom. Pokrajna daje vtis samote. Žazvigam. K meni prileti moj sokol in mi sede na ramo.
Pred letom sem ga našla ranjenga. Skrbela sem zanj in ga hranila. Navezal se je name. Izurila sem ga in sedaj pozna vsak ukaz.
Sokol me pozdravi. Pobožam ga po glavi in nadaljujem pot. Hodim od mesta do mesta. Nočem, da me najdejo.
Ko končno poiščem mesto si v roke pričaram denar in poiščem hotel. Nastanim se v prijetni sobici. Sokol nekje leta na okoli in opreza za nevarnost. Priden, si mislim. Vzamem svojo torbo in si jo oprtam na rame in odidem v mesto. Tavam od ttgovine do trgovine in nabiram stvari, ki mi bodo prišle prav. To počnem več ur.
Izmučena se odpravim v tamkajšni lokal in se usedem za samotno mizo. Poveznem si kapuco čez glavo. Smešno prijazna natakarica pride do mize. Naročim si vročo čokolado in krof. Sladkor mi je padel. Vsi tipi za pulton me opazujejo, komentirajo in se smejijo.
Natakarica mi prinese krof in vročo čokolado. Krof si zavijem v prtiček in ga dam v torbo. Vročo čokolado počasi pojem do konca. Razgledam se po lokalu. Pogledam tipe za pultom ki se smejijo. Eden obrne lice in zagledam tetovažo. In to ne kar eno tetovažo ampak zaobljubo demonov. Hitro pogledamnnjegov hrbet. Pod usenjim dolgim jopičem vidim izbokline. Drek. Demon. Na mizi pustim denar, drobiž naj kar obdrži, in odidem s hitro hojo ven. Slišim kako se moško poslovi od prijateljev in mi sledi. Telerportiram se v hotel. Sokol me čaka. Trikrat se oglasi. Prišli so, mi skuša dopovedati. Vržem mu kreker. Ulovi ga in poje. Razprem krila vzamem torbo in poletim. Sokol mi sledi.
Komaj naredim nekaj zamahov me nekdo prime za roko. Zakričim in se branim. Nekaj me zbode v rano. Pogledam. Z injekicjo si mi vbrizgali morfij. Bedaki. Spanec me je začel vleči v svojo deželo.
"Pustite me!" zamomljam, kot zakričim. Spanec me potegne v temo...
28. september 2015
next
28. september 2015
next
28. september 2015
next
29. september 2015
Next
03. oktober 2015
u199774
u199774
next
03. oktober 2015
Se opravičujem ker dolgo nisem nextala.
Zbudim se. Ležim na zadnjih sedežih avtomobila. Devanosa sedita spredaj ter sproščeno klepetata. Usedem se. Roki hočem potegniti k sebi, a ne morem. Priklenili so me. Drek. Lisice preprečujejo čaranje. V riti sem. Upiram se ter z rokama vlečem lisice. Kar dosežem so okrvavljena zapestja ter pozornost devanosov. Obe me osuplo pogledata, češ zakaj se upiram. Ni jim jasno. Ponavadi se devanos ne upira lisicam, saj nima čarovnije. Jaz jo imam. Podedovala sem jo po očetu, ki ne najboljši demon med vsemi. Tako mi je pravila mati.
Ko sem bila stara šest let me je poslala na Zemljo. Preko portala, ki je v nekem kraju v Sibiriji. Od tam sem tavala po celem svetu is spoznavala nove kulture. Nikjer se nisem ustalila. Sem večna begunka. No sem bila, dokler me nista našla ta dva bednika.
Lisice so prepojene s nečim kar zelo peče. Vlečema stran a si le še bolj otežujem položaj. To se sploh ne bo zacelilo, če jih takoj ne dam dol.
"Ustavi!"ukaže devanos na sovoznikovem sedežu. Voznik zapelje na travo. Smukneta ven iz avta. Voznik odpre vrata na moji strani. Sploh mu ni kapnilo, da ko bo odprel bo mene z vrati potegnil ven. Padla sem na rit. Voznik si nekaj zamomlja v brado. Odklene mi lisice. Aleluja. Zapestja si pomanem.
Devanos prinese plastenko vode. Zmoči mi zapestja. Voda blagodejno upliva na bolečino. Na lisicah je morala biti črna magija. Samo uporabnikom lafrija škodi. In po velikanskem naključju sem jaz uporabnica lafrija. Bravo.
"Si zdaj bolje?"me vpraša devanos. Komaj prikimam. Seže po mojih zapestjih. Z dlanmi prekrije moje rane. Nekajkrat vdihne, nato pa jih odmakne. Ran ni več. Magijo ima. Polovičen je. Kako je vedel, da sem tudi jaz?
"Uporabnik vode," čivknem preden se zavem. Pokima.
"Uporabnica lafrija,"pripomni. Zasmejiva se.
"Kako ste vedeli, da sem polovična?"ga vprašam. Zmaje z glavo.
"Nehote si od sebe oddajala valove magije. To se moraš naučiti skriti,"reče. "Šla boš z nama na šolo za devanose. Tam se boš naučila preživetja. Po pouku boš pa hodila k meni, da bova vadila,"pove. Pokimam.
Vsedemo se nazaj v avto ter se peljemo do Sibirije. Ne vem, kaj naj pričakujem. Ampak upam da bo dobro.
03. oktober 2015
u199774
u199774
next!!!!
03. oktober 2015
next!
03. oktober 2015
neext
03. oktober 2015
next
03. oktober 2015
next
a bi lahko opisala malo vides glavne junakinje in ostalih drugače sem z brez komentarjev
nova bralka
03. oktober 2015
u199774
u199774
KDAJ BO NEXT!??
14. oktober 2015
Next
14. oktober 2015
Neeeeeeeeeeeeext
14. oktober 2015
Next
17. oktober 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttt abi mogoče lahko malenkost bolj opisovala dogodke(brez zamere)
nova bralka
17. oktober 2015
kdaj bo next??
17. november 2015
neext
17. november 2015
A bi kdo bral.............
http://www.igre123.com/forum/tema/mracno-srce/112036/1
20. november 2015
u202401
u202401
next