Forum
u30289
u30289
Ime mi je Patty, moje polno ime je Patricia Daniela Elizabeth. Pišem pa se Perry Brand. Da, ugotovili ste, sem hčerka Katy Perry in Russela Branda. In jaz: da, jaz sem Patricia Daniela Elizabeth Perry Brand, enajstletno dekle, ki ima vsega čez glavo, povem vam, čez glavo. V šoli pa je sploh neznosno: vsi mislijo, da sem razvajena smrklja s slavno mamo in očetom. A povem vam, to je zelo TEŽKO!
zgodba je izmišljena in govori o življenju hčerke Katy Perry.
Obiščite tudi mojo zgodbo jaz-lezba??? http://www.igre123.com/forum/tema/jaz-lezba/16931/1

želite slišati zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. julij 2011
u19573
u19573
nextttttt
29. julij 2011
next
30. julij 2011
u37271
u37271
next
30. julij 2011
next
30. julij 2011
u30289
u30289
Danes zjutraj me je spet zbudil mamin telefon. Bila je sobota, mislila sem si: ali lahko vsaj čez vikend malo miru?, toda mama se je, da, oglasila in začela odgovarjati na trapasta vprašanja novinarjev. Predvčerajšnjem je imela koncert v Londonu, tudi jaz sem hotela priti, toda bila sem preveč utrujena, pa še učiti sem se mogla za matematiko, ki smo jo pisali včeraj. Mislim, da bom dobila dve. Zatisnila sem si ušesa z blazino, a ker očitno nisem mogla spati, sem vstala in poslala SMS Alexi, moji prijateljici, ki me edina razume. Ona ima mamo, ki ima pol bratranca, njegov stric pa je polbrat od Sarah Contner, ki je žena strica od polbrata, ki je oče Billyja Idola. Tako da je Alexa tudi verjetno napol slavna. Napisala pa sem ji tole:
Dobro jutro, Al! Verjetno sem te zdajle zbudila, ampak mene je zbudil trapasti novinar, ki je želel mami. Kako mora biti neumen, da gre ob pol enajstih spraševat naokoli! Verjetno ni pomislil, da ima Katy Perry tudi hčerko, no, saj jo ima, ampak v glavi se mu ni posvetilo, da verjetno še spi!!!No, danes nimam kakšnih posebnih planov, pa ti? Če jih tudi nimaš, greva lahko v kino ali kam drugam! Patty
30. julij 2011
u30289
u30289
Telefon sem položila na nočno omarico, nato pa se preoblekla v majico z napisom KATY PERRY – THE BEST SONGS OF HER in v črne kavbojke. Prijavila sem se v Yahoo. In, šmenta, na obvestilih je pisalo, da je Andrew McToro, butasti sošolec, odprl temo: PATRICIA DANIELA ELIZABETH PERRY BRAND – HČERKA KATY PERRY. Pisalo je nekaj o meni, da me Andrew osebno pozna, nekoč me je držal za roko, srečnež, ki pa sedi zraven nje, pa je Timmy Wector. Komentirala sem zelo grdo, naj se gre solit, na koncu pa dodala nekaj kletvic, ki se za hčerko pevke spodobi. No, priznam, tudi jaz imam simpatijo. Ime mu je Owen Willis, zame je zelo srčkan, a kaj, ko igra squosh, igro, ki jo sovražim. Poleg tega je zaljubljen v Sarah, s katero tudi hodi. Vame je kar nekaj fantov, ki trdijo, da sem čisto zrcalo svoje mame. Da, to je res. Črne dolge lase, lepo postavo, isti nos. Oči pa rjave, po očetu.
NeXXt?
rabm 3 nexte od treh različnih oseb
30. julij 2011
next
30. julij 2011
u50716
u50716
next
30. julij 2011
u48034
u48034
next
30. julij 2011
u30289
u30289
Pravzaprav moj oče niti ni tako slaven, le igra v veliko filmih. Najboljši risani film, pri katerem je posodil glas, je Hop. V njem je glavni junak velikonočni zajček, ki rad igra na bobne, nato pa pobegne v Hollywood in spozna najstnika Davida, ki je kot otrok videl velikonočnega zajčka. Moj oče je glas posodil prav Egyju, se pravi temu zajčku, in jaz sem bila lahko z očetom, ko so snemali del filma! Seveda sem bila tudi med prvimi na premieri. Moja mama je izdala nekaj albumov, zdi se mi, da dva, v enem poje tudi s Snoopy Dog-om, skupaj sta posnela singel California Girls, a meni je zakon pesem I Kiss The Girl in Teenage Dreams. Le pri videospotih je malce hudomušno. No, moja mama je Kalifornijka, zato imam dedka in babico v Kaliforniji. Obiščemo ju enkrat na mesec, prav tako kot tudi drugega dedka in babico. Tako je, moj oče je Škot, zato sem jaz ponosna mešanka Škotske in Kalifornijske matere. O, super, dobila sem SMS od Alexe. Odpisala mi je tole:
Draga Pat! Ne, nisi me zbudila, saj sem bila ŽE zbujena. Uboga ti! Jaz sem danes MORALA spati, silili so me, saj zvečer gremo v New York, pa moram biti naspana. Za danes popoldne sem nameravala iti v galerijo Gideon pogledati novo razstavo slik, a če ti nameravaš kam drugam… Tvoja Alexa
30. julij 2011
u30289
u30289
Alexino polno ime je Alexandra Vanessa Sharmers, toda vsi jo kličemo Alexa, njen brat, mama in oče pa Aly ali Alex. Alexa ponavadi vedno napiše zelo malo, ker ne zna tako dobro tipkati kot jaz. Odpisala sem ji, da bom vprašala starše, če lahko grem v galerijo z njo, toda verjetnost za to je bila zagotovo MAJHNA. Mama mi nikoli ne dovoli ven, oče pa redko.
30. julij 2011
u30289
u30289
Next?Rabm isto 3 nexte.
vam ie ušeč zgodba.? use ie izmišleno.
30. julij 2011
u30289
u30289
a nextam.??
07. avgust 2011
u54628
u54628
nxT
08. avgust 2011
u55779
u55779
next
08. avgust 2011
u30289
u30289
Podrsala sem se po stopniščni ograji in skočila na tla, mama pa je ravno nehala telefonirati. Strogo me je pogledala. »Patty, stopniščna ograja ni tobogan!« me je oštela. Nato je odšla v kopalnico. Zavzdihnila sem in odšla v dnevno sobo. Oče je še spal. Prižgala sem televizijo, se zleknila in v miru gledala oddajo First School, ki se je dogajala v šoli. Kaj kmalu je v dnevno sobo pritacal naš štirinožni prijatelj, zlati prinašalec Vox, in mi glavo položil na kolena. Počohala sem ga in mu dovolila, da je skočil na garnituro in se mi zleknil v naročje. Vox je star šest mesecev, torej je še mladiček, a je že kar velik in težak. Dobili smo ga pred enim letom, skotil se je od naše prejšnje psičke, zlate prinašalke Vixe, ki smo jo nato prodali nekim prijateljem. Vox pa je ostal. Pravzaprav bi imela kar veliko domačih živali, če bi mi mama in oče dovolila. Veliko oboževalcev nam ponuja ribice, mucke, zajčke in majhne psičke, toda mi imamo samo Voxa. Naša hiša je svetle modro-zelene oziroma aqua barve, na balkonih je polno rož in vrtnic, ker oboževalci na koncertih na oder mečejo veliko stvari: pomislite, nekdo je nekoč na oder vrgel moder svinčnik, ker drugega ni imel pri sebi. Oboževalci bi dali ves svoj denar samo za avtogram njihovega zvezdnika! Oče se sicer ne mara podpisovati, ampak tako ali tako NIMA prav velikega števila oboževalcev. Raziskava je pokazala, da 57% ljudi v Ameriki pozna in obožuje Katy Perry, se pravi mojo mamo, 53% ljudi pa pozna mojega očeta, Russela Branda. Najbolj slavna sta Michael Jackson in Jon Bon Jovi, pa seveda Shakira, morda skupina Nirvana… in Pink, Beyonce in Rihanna. Od teh so zakon Pink in Shakira. Michael Jackson pa mi ni všeč niti malo. Njegove pesmi so zelo butaste, če ne šteješ Jam in Thriller, ki pa sta, moram reči, zelo dobra singla. Malo mi je zakrulilo po želodcu in odpravila sem se v kuhinjo, kjer sem v hladilniku našla salamo, sir in francosko štručko. Pripravila sem si obilno malico, nato pa pobegnila nazaj v sobo. Malo sem se poigrala z računalnikom, v igrici Katy Perry Make Up pa sem svojo mamo naredila v pošast. Prav ji je.
Next?
08. avgust 2011
u30289
u30289
prosim komentirajte!!!
08. avgust 2011
next....dobra zgodba
08. avgust 2011
u30289
u30289
Opoldne sem prišla iz svoje sobe. Oče je šel na sprehod s svojim prijateljem, mama pa je v studiu vadila svoj novi singel. Zrak je čist. Hitro sem oblekla svojo vetrovko in črno kapo, pa seveda tudi moje povsem nove rdeče original All-starke. All-stark imam kolikor jih hočete, imam jih namreč sedem: rumene, vijolične, roza (ki jo sovražim), modre, zelene, črne, bele in še te nove, rdeče. Največkrat nosim bele in modre. Imam tri pare original čevljev Wans (roza, črne, temno zelene) in štiri pare čevljev Skateshoes (črne, sive, bele). Imam veliko majic in hlač iz Newyorker-ja in malo manj majic iz S. Oliver-ja. Saj vem, vi bi mi rekli »razvajenka, imaš toliko hlač, majic in čevljev, da iz njih ne vidiš!«, ampak čevlje mi mama kupuje dve številki prevelike, da bi jih dorasla. Spomnim se, da mi je mama kupila zares lepe, črne škornje, ki so mi bili preveliki, da sem mogla precej dvigovati noge, če sem hotela normalno stopiti. Potem sem se enkrat z njimi lovila po igrišču, takrat je ravno padal dež, zato sem jih umazala z blatom, spet drugič sem z njimi padla v jezero, da so smrdeli, tretjič pa sem s Paulom z njimi igrala nogomet. Uničila sem črno barvo in tisti majceni rozni srčki so postali drekasto-rjavi sončki brez žarkov. Mama je bila tako užaljena, da mi je en teden prepovedala dostop do računalnika. Stopila sem v predsobo, hitro in neslišno odprla vrata in pobegnila v sosednjo ulico, kjer je živela Alexa. Ta me je že čakala na vrtu, da bi skupaj odšli v galerijo Gideon, od kjer bi šli še na sladoled. Alexa je imela oblečeno belo jakno, črne kavbojke in črno-bele čevlje Wans. Alexa ima temno rjave čokoladne lase, ki ji segajo do ramen. Ima zelene oči in srebrne uhane v obliki srčkov. Na roki ima prstan, ki ga je podedovala po babici.
next.?
08. avgust 2011
next !
31. oktober 2011
jebi se! Michael is the best! sploh niste čuli vseh njegovih pesmi pa kr nekaj lapate!
03. november 2011
u30289
u30289
Prstan je srebrn, na sredini pa ima črn kamen v obliki srca. Alexa nosi še dve zapestnici, eno srebrno z napisom ALEXA, druga pa je raznobarvna in na sredini je srebrna kroglica, na kateri čisto na drobno piše AMERICAN GIRL. Alexa ima okrog vratu obešeno črno ogrlico, ki ima figurico v obliki srca, na njej piše ALEXA AND PATTY. Tudi jaz jo nosim, a da na moji piše ravno obratno: PATTY AND ALEXA. To je znak prijateljstva. Pravzaprav se z Alexo zelo razlikujeva: jaz imam dolge, črne lase in rjave oči, nič uhanov, ena ogrlica in ena zapestnica. Zapestnica je kičasta, a me je mama prisilila, da jo nosim. Čisti dolgčas. Z Alexo sva zavili v Glavno ulico, od tam pa na krožno križišče. Med tem mi je Alexa pripovedovala o nekem res smešnem filmu, ki ga je včeraj gledala, in mi nato omenila nek film, ki se zdaj vrti v kinu. Pogovor je naletel na igralce tega novega filma, Alexa je omenila tudi njenega najljubšega igralca (ki mi gre res na živce) Bena Stillerja. Kmalu sva prišle v galerijo, plačali vstopnino in si pričeli ogledovati slike. Slike so bile res lepe – in tudi neznansko DRAGE. Najbolj me je osupnila slika dveh vodnih lilij, ki jih je slikar upodobil na kamnu. Za rožo res neprimernem mestu. Cena te slike je bila 5.500.000 $. Alexi je bila najbolj všeč slika pomečkane pokošene trave, na katere sredini je ležal rdeč klobuk. Slikar je travo narisal s črno in belo barvo, kapo pa z rdečo. Cena je bila 3.700.500 $. Ko sva se ob treh vrnili iz galerije, sva se začeli pogovarjati o teh norih slikarjih in kako se jim to da risati. Alexa je menila, da če si vztrajen in dovolj dolgo rišeš ter se ne daš, lahko narišeš kaj takega, jaz pa, da moraš imeti talent. Zavili sva k najinemu najljubšemu sladoledarju Maxu, ki nama je dal vsaki po dve kepici najinega najljubšega sladoleda. Moj najljubši je bil mentolov in malinin, Alexin pa pomarančni in kokakolin. Veselo sva ga lizali, medtem ko sva hodili proti domu in se ves čas pogovarjali o najini najljubši nadaljevanki Apple.
Nadaljujem?
19. november 2011
u58097
u58097
Ja , nextaj itaq!
Oprostiš če dodam?

Moja mami Katy
09. december 2011
u58097
u58097
Jaz

Alexa

09. december 2011
u58097
u58097
My dad

09. december 2011
u58097
u58097
Njune najbolj sramotne fotografije:
Mami:

Ker je moja mami znana tudi po tem, ker ima skoss ličila....
Ati:

To je meni čist........... OTRGANOOO!
09. december 2011
u73531
u73531
Neext..!
26. januar 2012
Next..!
07. april 2012
u30289
u30289
seveda ne zamerm