Forum
Vse se začne z rojstvom punčke z imenom Stein,hčer demona in človeka.Njen oče izgine,ostane samo še njena mama,a zaradi zlobnih demonov,ki jo ubijejo,Stein ostane sama.V njenem srcu se zbira sovraštvo do demonov,ravno tako do njenega očeta,ki je njeno mamo pustil samo.To je zgodba,polna žalosti,smrti,akcije in romantike,največ pa psihiče literature,ki sem jo jaz napisala.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1.Če te ta tema ne zanima,prosim,pejd kaj druzga delat,k se mi ne da s tabo ukvarjat.
2.Nexti,da se zgodba nadaljuje.
3.Enjoy!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
21. april 2013
u63177
u63177
next
21. april 2013
"Pa četudi bom trpela,
pa čeprav bom morila,
pa čeprav bom samo slabo videla,
pa čeprav bom nekega dne umrla,
nikoli se ne bom predala,
za vedno bom s tabo ostala."
Mi je vedno govorila mama,ko je še živela.Zvečer me je vedno ščitila,da me ne bi ubili zlobni demoni.A zaradi mene je umrla.Mama...kako zelo te pogrešam...

Tako sem odšla v svet.Brez vsega.Saj niti ničesar nimam.Hišo so požgali demoni,obleko imam samo eno,čevljev tako ali tako nimam,hrane tudi ni,zaradi suše...

Zakaj se vse to dogaja samo meni?Vse kar naredim je narobe,sem hčer demona in človeka,obsedena sem z zlim duhom!ZAKAJ?ZAKAJ RAVNO JAZ?To ni pravično!!!

Jaz sem Stein.

Mama je mrtva.

Oče je zloben.

Sama sem.
Čisto sama.
21. april 2013
u63177
u63177
NEXT ^^
21. april 2013
nexxxxxxt
22. april 2013
nextttt!!!!!!!!!!!!!
22. april 2013
u131284
u131284
next ^_^
27. april 2013
neeeeeeeeext
27. april 2013
u46133
u46133
Neeeeeeeeeeeext!!!
27. april 2013
Čeprav ni bil nobeden v tej vasi še živ,saj so zlobni demoni vse požgali in pobili,je bil to vseeno moj 'dom'.Ozrla sem se še proti svojemu 'domu'.Bolje rečeno 'prahu in grobu moje mame in drugih sovašanov'.Pomahala sem tja,kjer je bil prej moj 'dom',in v sanjah sem videla mamo,ki mi je pomahala nazaj.V levi roki je držala pladenj z riževemi kroglicami.Mojo najljubšo jedjo.

In moja pot se je začela.Korak za korakom se korakala.Čeprav sem bila vsa tiha, sem se še zmeraj v meni borila sama s sabo in preteklostjo.Z vsakim korakom je bilo tudi težje.Oči so se mi rosila,grlo me je peklo in srce me je bolelo kot noro.Čeprav ni bil nobeden več živ v tej vasi,sem vseeno počutila,kakor da se poslavljam od starih,dobrih prijateljev.In kakor,da se poslavljam od mame.Oh mami...tako zelo te pogrešam.Daj,objami me še enkart mami,prosim?

Mami?

Prosim?

Že nekaj časa sem hodila,saj sem prišla v gozd.Lahko sem slišala,kako so ptički peli svoje pesmi,in veter,kako se je igral v krošnjah dreves.Ulegla sem se v travo in prisluhnila pesmi naravi.Vse je bilo tako lepo...kot takrat...
Mami me je vsak dan peljala na najen najljubši hrib,kjer mi je pripovedovala zgodbice,me objemala in poljubljala.
"Nehaj,nehaj!Saj veš kako težko ti je!Nehaj!"Sem si govorila sama sebi v svojih mislih,dokler me ni prekinil šum.Mislim,da prihaja iz tistega grma,na moji desni.Slišala sem,da je nekdo v grmu zacvilil.Nisem si čisto sigurna,ali je varno če grem pogledat,saj bi me lahko kdo napadel.A sem dvegala življenje in šla pogledat.Kaj delam?Zakaj mi je čisto vseeno za moje življenje?Morda sem že tako žalostna,da mi je čisto vseeno za moje življenje.Saj tukaj ni nobenega več,ki bi me potreboval.

Pogledala sem v grm in odkrila nekaj najlepšega v mojem življenu.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Hvala vam vsem,mojim bralcem te zgodbice!
Oprostite,da je zgodbica tako kratka,bila je dalša,a jo je prenosnik po nesreči zbrisal.V naslednji zgodbici bom še dodala slikico d Stein. Uživajte!
27. april 2013
nexxxxt
27. april 2013
next
27. april 2013
u63177
u63177
next
27. april 2013
neeext
28. april 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/v-objemu-vampirja-spoznanje/53763/6 o vampirjihduhovih in drugih pošasti
Zanimiva
Berite
Next!
Sori za speti
28. april 2013
u46133
u46133
next!!
28. april 2013
Bila je baby lisička,s črnim koncom repa in s črnimi ušesi,bila je pa svetlo rumenkaste barve.Uboga živalica se je zvijala na tleh od bolečin in ne vem zakaj.
"Pridi,da pogledam,kaj je z tabo."
Nisem hotela,da kdo umre od moje malomarnosti,zato sem jo previdno objela v moje naročje.
"Ah,saj ti ni nič,samo zeblo te je!"Sem rekla in jo še bolj objela.
Zdelo se mi je,kakor da v objemu držim majhnega otroka,ki je rad z mamo.
Nevem zakaj,ampak imela sem občutek,da bo to prijateljstvo za večno.

Majhna lisička me je pogledala z svojimi sivo-črnimi očmi in se zazrla v mojo dušo.
Počutila sem se,kakor da se mi je svet od tega trenutka naprej spremenil.
Majhna lisička je polizala moja lica in občutila sem tisti občutek...
Veselje.

Pogledala sem okoli sebe,a nikjer nisem našla njene mamice.Ubožica...
Tudi tebe so zapustili...
Kakor mene...

Nekaj časa sem jo samo gledala,dokler se mi ni posvetila ideja.
"Potrebuješ ime."Sem rekla bim bolj potiho.Uboga lisička je zgedala zapuščena,medtem ko je spala,saj je prav gotovo imela sanje,da so jo zapustili straši...Kar tudi so jo...
"Revica..."Sem samo še rekla in jo še bolj objela.
"Kaj praviš na ime 'Kira'?"Sem jo vprašala.Mala lisička se mi je na nek način nasmejala in moje srce je bilo spet toplo.Vedela sem...
Naši lisički smo našli ime!
+++
Izpolni tale kviz,če si radoveden!
1.) Koliko mislite,da je Stein stara?
2.) Bo našla še kakšnega prijatelja?
3.) Je Kira res samo navadna lisička?
Nadeljevanje pride kmalu!
29. april 2013
nexxxxt!!!!!!!!!!!
1.)NWM
2.)da
3.)ne
30. april 2013
u63177
u63177
NEXT!

1) Nekje od 10-20 let
2)...Maybe...
3)Nahh...
30. april 2013
1.) 12,13,14,15?
2.) ne?
3.)ne!
30. april 2013
Odgovori:
1) Stara je 7 let. (Ja,samo toliko.)
2) Našla bo še nekaj prijateljev.
3) To pa ne povem! ;P

Zdejle je že večer,zato bom samo opis napisala.

Ime: Stein
Priimek: ???
Domači,Rodni kraj: Tamashi Kurin Village ( Clean ghost Village )
Starša:
Mama (???),100 % človek
Oče (???),100 % demon
Drugi sorodniki,prijatelji:
Kira,lisica
Starost: 7 let
Spol: Ženski
Rada ima: Lepo vreme,spomladanski dež,zveste prijatelje,mamo.
Ne mara: Nezvestih ljudji in prijateljev.
Sovraži: Demone in očeta (to se pravi tudi del sebe).
Status: (Kirinina) Najboljša prijateljica
Ljubljena oseba ( najpomembnejši družinski član): Mama in Kira
Ljubljena oseba (Sorodna duša): ??? (še ni znana)
+++
Drugi podatki:
Lasje: Ravni,kratki,svetli odtenek lešnika
Oči: Safirno Modre
Obleka (kimono): Zeleno-rjav
Obuvalo (škornji): Beli z črnimi podplati
(Nima drug oblačil.)
+++++++++++++++++++++++
To so te podatki.Pa še nekaj vprašanj:
1) Ali je bil njen oče že po naravi slab ali se je po rojstvu svoje hčere spremenil?
2) Bo njena ljubezen tudi zloben ali samo plašen?
3) Ima Stein super moči?
4) Je 'Stein' njeno pravo ime?
:3 Enjoy!
30. april 2013
u63177
u63177
NEXT!

1) You're asking me too much...
2) We wil see...
3)Maybe. It would be cool.
4)Hmmmm...
01. maj 2013
nexxxt
1)nwm
2)zlobna
3)da
4)ne
01. maj 2013
NEXT! http://www.igre123.com/forum/tema/vse-o-nadnaravnem/54527/1 TO NI ZGODBICA, AMPAK PIŠE VSE O NADNARAVNEM! SE TI DOGAJAJO ČUDNE STVARI? DAJEŠ LAHKO UPRAŠANJA O VSEM KAR TE ZANIMA! VSE O KLICANJU DUHOV, VSE O MAGIJI,… ČE TE TO ZANIMA JE TA TEMA PRAVA ZATE! ZGODBICE O NADNARAVNIH STVAREH LAHKO OGLAŠUJETE….
01. maj 2013
u46133
u46133
neeeeeeeeeext
01. maj 2013
neeeeeeeeeeexxxxxxxtttt
04. maj 2013
neeeeeeeexxxt
04. maj 2013
S Kiro sem odšla naprej,čeprav se mi nitit ni sanjalo kam.Prav gotovo sva hodili cel dan,saj ko sva prišli iz gozda,je bila že noč.Bilo me je zelo strah,saj tukaj naj bi živelo veliko demonov,ki jedo človeške duše,ali jih pa uporabljajo za hrano za glavnega demona.Glavni demon je najhujši demon,najbolj nevaren od vseh.In enkrat ga je premagal drug demon,ta pa je nato postal kralj demonov...

Moj oče.

Moj oče je Kralj demonov šže 1000 let,kraljuje najmočnejšim demonom tega sveta,mama pa ni mogla premagati niti enega,navadenega demona,brez moči...

Mamai...

Čeprav bo bolelo,sem se odločila,da vam povem to zgodbo...
Kako je moja mami umrla...

Kot veste,živim v srednje veški Japonski.V majhni vasici imenovani Tamashi Kurin.Tam je živela moja mama,preden je spoznala očeta.Tistega dne je ravno dopolnila 18 let.Tistega dne je mami šla po drva v gozd,takrat pa je bilo ravno megleno.Mami so odsvetovali,naj ne gre,amapk ona je vseeno šla,saj se je šlo za preživetje njene družine.Bližala se je zima in drva so bila nujna.

No,tako je mami šla.Ravno je bila že na vrhu bližnega strmega hriba,a ni videla kje hodi,in je nato padla.Ko se je končno ustavila na robu neke skale,se je odločila,da bo ustala in odšla.A ni mogla.Njen gležen je bil zvit,in težko bi shodila.Nato je pa pred njo zasvetila luč.Prikazal se ji je lep mož,z dolgimi srebnimi lasmi,rumenimi očmi in z belimi pasjimi ušesi,čeprav je bil v obraz in telo podoben človeku,repa pa ni imel.
Bil je oblečen v http://www.trustedeal.com/Inuyasha-Sesshoumaru-Cosplay-Costume_p30262.html (slikca).Približal se je mami,čeprav naj se demoni ne bi družili z navadnimi smrtniki.Mami se ga ni bala,čeprav ga ni poznala ali kaj pobonega.
Rahlo se je dotaknil njenega gležnja in jo pogledal globoko v oči,na obrazu pa se mu je narisal prelep nasmešek:
"Ali te tukaj boli?"
Mami je takoj zrdela in mu sramežljivo odgovorila:
"D-Da.Hvala ti."
"Nebodi no sramežljiva,saj ni nič narobe."Je še odgovoril in začel povivati njen gležen z ovoji,ki jih je sam naredil iz bljižnje rastline.Tako je nekaj časa vladala tišina,dokler se moji oči ni spet oglasil:
"Veš,zelo si lepa."
"H-Hvala.Ti tudi."
Nato pa jo je oči prijel za brado in jo nežno poljubil na ustnice.Mami je bila najprej presenečena,a je nato tudi ona poljubila njega na ustnice.

TO POGLAVJE SE NADALJUJE POZNEJE...

Oprostite,da tok mal napišem,ampak mam bl mal časa,pa tud tok hiter ne pišem.Oprostite.Aja,pa upam,da berete story od moje prijatelce,THE WINGED.Ful huda zgodbica,in vam jo priporočam! :3
04. maj 2013
u63177
u63177
NEXT! Pa hvala da mojo zgodbico priporočaš. No tuki je link: http://www.igre123.com/forum/tema/the-winged-fantasy-story/53854/
04. maj 2013
nexxxt!!!
04. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg