Forum
u87284
u87284
Heii pač napisala bom zgodbo k sm vidla da jih usii pišete. Nextala bom usako soboto al pa nedelo pa mogoče kdaii med tednom.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ko sem se zbudila sem vedela da bo ta dan nekaj posebnega in ne samo zato ker imam rojstni dan. Oblekla sem se v kratko obleko. Bila je svetlo modre barve. Zavrtela sem se pred ogledalom in se nato odpravila v kuhinjo. Tam so me že čakali moji starši & moja brat in sestra z torto.

Nasmehnila sem se in jih objela. Vsak je pojedel malo torte, nato pa me je Luka[brat] odpeljal v šolo. Ko sem izstopila iz avta sem se spet počutila kot navadna zguba. Pogledala sem v tla in odšla proti učilnici. Pred vrati učilnice me je ustavil Sam. Objel me je in poljubil. Ko se je poljub končal sem se samo nasmehnila in odšla na svoje mesto.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Weem da je full bedn del sam to je še začetk.
12. april 2012
next
12. april 2012
u87284
u87284

Hayley
12. april 2012
Sam je njen fnt?
12. april 2012
u87284
u87284
Joup
12. april 2012
u87284
u87284
Ko je učiteljica prišla v razred in začela nekaj razlagati je nisem poslušala. Razmišljala sem o Samu. Nisem vedela če še kaj čutim do njega. Ko sva se prvič poljubila sem mislila da bova skupaj za vedno. Zdaj pa sploh newem če ima najino razmerje smisel. Vedela sem da mu bom morala povedati, venadr nisem vedela kdaj. Stresla sem z glavo in poskušala odmisliti vse težave. Nisem hotela biti depresivna na svoj rojstni dan. Zaprla sem oči in se poskušala sprostiti. Nekako se je v mojih mislih pojavila podoba Alexa. Bila sem začudena. Nisem vedela zakaj ravno on. Odprla sem oči in takrat je zazvonilo za konec ure. Nasmehnila sem se in se odpravila iz razreda. Ko sem pisala Sari[sestra] sms sem se zaletela v nekoga. Ko sem ga pogledala sem ostala brez besed. Oseba pred mano je bila...
12. april 2012
u87284
u87284
Damn
12. april 2012
next
12. april 2012
u87284
u87284

Sam
12. april 2012
next