Forum
odločla sem se napisat eno zgodbico
hope you like it : )
................................................................................................................................
"Ali, nehaj že s tem" mi je rekla moja najbolša prijateljica Summer, jaz pa sem se le zarežala in spustila pismce v Tayino omarico. še enkrat sem se zarežala potem pa potegnila Summer za sabo in odšli sva proti razredu "zakaj si tako zlobna?kaj ti je kdajkoli naredila?" kaj ti je naredila, zakaj jo sovražiš, nisem prenesla teh vprašanj. sovražim jo iz enega preprostega razloga Taya Woodnes ni nič drugega kot hinavska, patetična izdajalka- nekoč sva bili najbolši prijateljici potem pa mi je speljala mojega fanta- od takrat naprej nadvse uživam v tem da jo zafrkavam in se norčujem iz nje. "summer kdaj si postala tako prijazna do zgub?? si pozabila da jih sovraživa in poleg tega to pisemce sploh ni bilo tako zlobno samo napisala sem ji da je nek tip iz 4 letnika noro zaljublen vanjo in če ga tudi ona ljubi naj pride pred Starbucks ob 5" sem rekla in se zasmejala seveda pa bom bila tam jaz s tem istim tipom in se poljubljala. "pridi že morava iti v učilnico sem rekla in skoraj stekla po hodniku ob tem pa se na glas smejala

next??

next??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. avgust 2012
next
09. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg