Forum
u138543
u138543
heej odločila sem se da bom napisala svojo prvo zgodbo NO HATE please

••••••••••••••••••••••••••••••••

Hej sem Arianna Style.Moj starejši brat je Harry.Najbolj mi gre na živce ko mi pravi Ashley.Živim mojo naj prijateljico Ashley.Ona mi pomeni veliko.No lahko pa naju kličete Ash in Ari.No Ash je pa sestrica od Niall-a.Moram vam povedati kako je Niall pikec.Uglavnem stari sva 18 in živiva v vili,ki so nama kupili fantje.

MIDVE Z ASHI:

(levo Ash,desno jaz)

Zdajle nakupujeva obleke,ker greva zvečer u klub.Ash še zdaj ne ve kaj naj kupi''Kaj boš ti kupila Ari?''me vpraša Ash.Pogledala sem jo''Hlače,majico in jopico.Nočem da bi me gdo pod obleko šlatal.''sem ji odgovorila.Prikimala je''Pametno.Potem bom tudi jaz naredila isto.''reče.Šli sva ven iz trgovine kjer so prišle oboževalki''Lahko podpis !!Povejta Harry-u in Niallu da ju ljubim in Niall je moj.Od Kate je pa Niall.''pomerim ju od pet do glave''Ne bo šlo.''rečeva obe hkrati.No naj vam nekaj povem.Ash je noro zatreskana v Harry-a.No če po pravici povem sem tudi jaz zatreskana u Niall-a.Ko sva hodile sva končno našli to kar sva iskali.Kupili sva majico in hlače.Zvečer sva se vračali v hišo.Luči so bile prižgane in avto je bil.Počasi sva odprli vrata in zagledali sva.....
nekšt ?
25. maj 2013
neeext
27. maj 2013
again?? seriously? -.- STYLES NE STYLE!!!
27. maj 2013
u138543
u138543
kiss;* - oprosti mojim napakam,ne pa da se tlele nekej dereš
27. maj 2013
u124128
u124128
nekšt!! ;*
27. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33333333
29. maj 2013
Nexxxxxxxxxxxxt
30. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg