Forum
u139173
u139173

Hej!Sem Ariana Grande.Poznate me,ker sem pevka.Stara sem 17 in s starši smo se preselili v London in od danes naprej bom hodila na šolo City of London.Najbrž vas zanima zgodba,ne pa moje blebletanje.
Zjutraj sem se zbudila,ter poskočila v kopalnico.Tam sem opravila svojo rutino.Ko sem mislila iti po stopnicah,sem se raje spustila po ograji dol''Jutro sonček.''me pozdravi mami.Nasmehnila sem se ji''Še zmeraj si moja navihanka,ne pozabi.''reče še oči''Dobro jutro tudi vama.In pri meni se ni nič zgodilo.''rečem in se zavrtim na stolu.Pojedla sem kos Nutelle in se odpravila v šolo.V šoli so me usi pogledali''Ariana Grande!OMG!Živjo jaz sem Alis.''reče neka punca in mi pomoli listek.Zdaj je že bila cela gneča.In sami komentarji:Lepa si!Lepe hlače....Še sreča,da me je rešila ravnateljica''Stran!''je zavpila.Vsi so šli stran''Pozdravljena Ariana.Pridi za menoj v pisarno.''reče.Kot kužek lastniku sem ji sledila v pisarno.Tam mi je dala urnik in zemljevid,če se izgubim.Seveda sem ji morala dati avtogram.Prva ura je bila...matematika.Pogledala sem na zemljevid in se odpravila proti učilnici.Ko sem vstopila me je učiteljica veselo pozdravila''Ariana sedi k Niall-u.''reče.Pokimala sem in se usedla''Živjo.''reče.Nasmehnila sem se''Hej.''rečem.Niall je vzel listek in nekaj načečkal gor,nato pa mi ga je podal.Gor je pisaloaj me poznaš? . Nasmehnila sem se mu in odpisala:Jap.Niall James Horan.Poješ v skupini One Direction:$. Podala sem mu listek.Nasmehnil se je.Po koncu ure so vsi stekli ven.Jaz pa sem lepo pobrala zvezke in pomahala učiteljici.Ta se mi je nasmehnila.Seveda je bila na hodniku gneča.Podpisati sem morala nekim fantom in puncam.Fantje(One Direction)niso bili kaj boljši.Ko je zvonec zazvonil sem šla do omarice in vzela zvezke za naslednjo uro.Kemija.Šla sem po hodniku.Še enkrat sem pogledala zemljevid in odšla do učilnice A3,kjer imamo kemijo.Lepo sem pozdravila učiteljico.Neka punca,ki je žvečila kot krava me je prosila naj se usedem k njej,a sem se šla k Niallu.Spet.Vzel je listek in nekaj gor nakracal:Hej s5 .Nasmehnila sem se mu in mu odpisala:Ahoj...a lahko pri vseh predmetih sedim pri tebi.Seveda če želiš. Podala sem mu listek.Ta pa je prikimal.Učiteljica je nekaj nalagala,nato pa dala teste.Preletela sem test,nato pa veselo reševala.Seveda Niall je pogledal kdaj k meni.Ko sem končala,sem spet preletela list,nato pa sem ga nesla k učiteljici.Ta je začudeno pogledala,saj sem bila prva,za mano pa Niall''Lahko gresta iz razreda.In kot vidim Ariana mislim da boš dobro pisala,saj si skoraj vse čez črto napisala.Prav tako ti Niall.''je navdušeno rekla.Pograbila sem torbo,ter ji pomahala.Na hodniku sem vzela zvezke za naslednjo uro,ter počakala na klopci.Naslednja ura je športna''Hej.''reče Niall in se usede zraven mene.Nasmehnila sem se mu''Veš kaj delamo danes pri športni?''vpraša.Odkimala sem''Nogomet imamo.Fantje proti puncam.Ampak zmeraj gre ena punca k fantom.Boš šla ti?''je vprašal.Prikimala sem.No poleg petja mi je všeč tudi nogomet.Ni kaj slabi šport.Odpravila sva se proti garderobi.Jaz sem zavila v žensko,on pa v moško.Oblekla sem si dres,nato pa šla na igrišče.Wow!Bila je umetna trava.Nekdo me je prijel za ramena.Obrnila sem se.Bil je Nial''Prestrašil si me.''mu rečem.Nasmehnil se mi je,ter podal kopačke.Sezula sem si superge,ter vzela kopačke''Samo superge nesem noter.''rečem.Prikimal je.Stekla sem v garderobo,kjer sem jih odložila.Kmalu sem zaslišala zvonec.Hitro sem stekla na umetno travo,kjer je bil Niall''Se greva podajati?''vpraša.Pokimala sem,ter uzela žogo..

nekšt?
kakšno mnenje?
02. junij 2013
Neeeeeex
02. junij 2013
Neeext
02. junij 2013
nextttt
02. junij 2013
nekštttttt
02. junij 2013
u139173
u139173

Podajala sva si vse,dokler niso prišli ostali''Živjo jaz sem Harry,to je Zayn,Liam,Louis in Niall,ki ga po vsej verjetnosti poznaš.''reče Harry.Prikimala sem''Ariana.''rečem.Morali smo končati,saj je prišel trener''Živjo!Danes se vas bom usmilil,ker je tukaj nova učenka in bomo kar začeli.Nova učenka stopi naprej.''reče in me pogleda.Stopila sem naprej''Nicolaj.''reče in se nasmehne''Ariana.''rečem in se še sama nasmehnem''No Ariana boš ti danes igrala pri fantih?''vpraša.Pokimala sem''Naj bo z nami!''se je zadrla Alis.Zavila sem z očmi in odkimala sem.Postavila sem se levo v napad.Tri,štiri zdaj!Oglasila se je piščalka za začetek.Podala sem Harry-u,sama pa stekla naprej.Harry je podal Nicku.Gor mu je pisalo Nick.Ta je podal meni,jaz sem pa 'predribljala' Alis in zadela gol''To!''se zaderem in grem na mesto.Fantje so mi čestitali.Ko je bilo konec športne,(seveda je zmagala naša ekipa)smo odšli noter,se preobleči.Alis mi ni niti čestitala,tako kot ostale.No njene prijateljice so mi hotela,a jim ni dovolila.Ko sem se preoblekla sem stekla do moj omarice.Samo še eno uro fizike,potem pa konec pouka.Super.Vzela sem zvezke,sama pa se odpravila v učilnico,kjer ni bilo še nobenega,razen učiteljice''Pozdravljena Ariana.''reče in se nasmehne''Pozdravljeni.''rečem in se nasmehne''Si vedno tako vljudna?''me vpraša.Pokimala sem in se usedla za mizo,kjer sem si vse pripravila''Učiteljice in ravnateljica so mi povedale kako prijazna si in da si lepo rešila test.''še reče in se nasmehne.Kmalu so se zgužvali še ostali noter.Niall je seveda prišel k meni,ter se usedel.Celo uro smo brali,ter si zapisovali v zvezek''Za domačo nalogo,pa dobite v učbeniku na strani 19,naloga 4.Prevesti boste morali v nemščino.Lep dan še naprej.''reče in se nasmehne.Slišala sem kako so drugi neki zdihovali in celo zavijali z očmi.Jaz pa sem se nasmehnila.Vsi so zleteli iz razreda,edino jaz in Niall sva počasi pospravila''Nasvidenje!''rečeva in greva''Ej Ari mi boš pomagala pri nemščini.''me vpraša Niall.Pokimala sem.Izmenjala sva si številki,ter se zmenila da bo prišel k meni,delati nalogo.Pospremil me je do doma,nato pa je odšel.Ko sem prišla noter sem se sezula in se odpravila v kuhinjo.Mami in oči sta jedla kosilo''Kaj bo dobrega?''vpraša oči''Pisali smo...''rečem a me je prekinila mami''Ja in ravnateljica me je klicala,kako uspešno si pisala test,prav tako Niall!In kako vljudna si.''reče in se nasmehne.Usedla sem se k njima in pričela jesti''Mami k meni pride Niall in pomagala mu bom pri nemščini.''rečem in do konca pojem krompir''Lepo to.Ari ponosna sva nate.''reče oči in me objame.Ari me pokličeta,kadar sta res vesela.Čez nekaj časa je pozvonilo''Grem jaz Ari.Ti pa pojdi v sobo,ga bom jaz napotila k tebi.''reče mami.Pokimala sem in zletela gor.Kmalu je prišel Niall in me pozdravil''Živjo!''rečem in se nasmehnem.Zvezke je položil na mizo''Je tebe tudi mami pohvalila?''vpraša veselo.Prikimala sem''Jaz pa sem mislila da si ti kašen Bad Boy.''rečem''Sem tudi,ampak samo kadar je treba.''Reče in se usede zraven mene.Nasmehnila sem se mu.......

nekšt ?
02. junij 2013
nekštttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
02. junij 2013
nekštttt
02. junij 2013
u139173
u139173

Začela sem mu razlagati besede.Seveda sva tudi skupaj naredila nalogo.Kmalu je pogledal po sobi in zagledal kitaro.Vstal je in stekel k njej ter jo prinesel nazaj''Greva peti?''me je vprašal.Prikimala sem mu in mu nakazala naj mi sledi.Ko sva prišla do studia se je nasmehnil in pogledal proti kitaram''Tamle se usedi...Kaj bova pela?''vprašam in ga pogledam''Little things od one direction,torej nas.''reče Niall.Pokimala sem in pripravila vse kar je bilo potrebno.Začela sva peti in prav uživala sem.Ko sem zagledala fante na vratih sem jim nakazala naj se usedejo.Skupaj smo peli.Ampak ko je bilo pozno so morali oditi.Poslovili smo se.Ko sem zaprla vrata,sem stekla v dnevno sobo in skočila na kavč.Prižgala sem tv,kjer so bila poročila''Pozdravljeni!Danes imamo spet HOT novico.Fantje iz One Direction so točno pred nekaj minutami odšli iz hiše od Ariane.Je spet kašna romanca?Ali...''je govorila in nakladala poročevalka.Jezno sem ugasnila televizor.Kako so neumni.Samo pri meni so bili.In nobene romance ni,saj smo le peli.Joj ko teh novinarjev sploh ne bi bilo.Svet bi bil lepši.Šla sem v svojo sobo,kjer sem se pripravila za šolo.Šla sem na fb in gmail.Učiteljica mi je poslala sporočiloraga Ariana!Jutri nimamo pouka ampak športni dan.Bodi toplo oblečena.Šli pa bomo po gozdovih in upam da se ne boš zgubila. učiteljica Smith.
Nasmehnila sem se in šla do torbe,ter pripravila za jutri.Ko sem vse pripravila sem pobrala majico in spodnje perilo,ter se odpravila pod tuš.Bilo je prijetno,ko je voda tekla po mojem telesu.Ko sem se stuširala,sem posušila lase in šla spat.Zjutraj sem se zbudila,oziroma me je budilka.Ugasnila sem jo koliko hitro sem lahko.Budilka mi že počasi najeda živce.Pogledala se v omaro,ter pograbila hlače,majico in jopico.Odšla sem še v kopalnico,kjer sem se namazala z maskaro in spletla kito,ki se imenuje ribja kost.Nasmehnila sem se in stekla dol.Seveda brez torbe ni šlo.Spustila sem se po ograji dol in stekla v kuhinjo.Bile so palačinke v obliki srčka.Zraven pa sporočilo:Haii!Ari šla sva prej v službo.Hitro in lepo pojej srčke,ki so samo zate.
Nasmehnila sem se in hitro pojedla.Šla sem na hodnik,ter si obula VANSICE.Moji najljubši čevlji.Vzela sem še kapo in sončna očala,da me ne bi prepoznali.Stekla sem v šolo,kjer je bilo nekaj sošolcev.Vse so me spet pohvaljale in spraševale če bom sedela z njimi.Tečnobe ene,sem si rekla v mislih.

next?
03. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeekšt
03. junij 2013
nekšttttt
03. junij 2013
u57082
u57082
Neeext.
03. junij 2013
neeeeext
05. junij 2013
nexxtttttttttt
05. junij 2013
neeeeeeext+nova bralka
08. junij 2013
u139173
u139173

Za mene so se začele kregati vse punce in kmalu steple,če me ne bi nekdo objel okoli bokov in potegnil nazaj''Jaz jo bom ukradel.''reče in greva stran''Hvala.''rečem in ga objamem.Šli smo na avtobus,kjer sva z Niallom sedela skupaj.Vzela sem telefon in igrala igrico Angry Bird Space''Tudi on je vzel telefon in igral to igrico''Ta level mi ne gre.''rečem,ko sem že stotič igrala en in isti level.Joj te prašiče bom jaz res poslala nekam daleč v vesolje''Resno?To je tak lahek level.''reče in mi vzame telefon.Gledala sem ga z občudovanjem.Njega prašiči pa ubogajo in se podirajo!Ni fer!''Zakaj se tebi prašiči podirajo,meni pa ne?''vprašam in prekrižam roke na prsih.Skomignil je z rameni in se začel režati.Rahlo sem ga udarila po rami,on pa mene nazaj.Tako se je začel rahel prepirček.Kmalu smo prispeli in dobesedno so nekateri dirkali dol.Videla sem da se Liam in Dani držita za roke.Nasmehnila sem se.Dani je v resnici bolj tiha in nova na šoli''Lep par sta.''reče Niall in me tudi on prime za roke.Nasmehnila sem se mu.Seveda smo morali iti dva pa po dva v koloni.Ko sem se že začela razburjat je Niall rekel da je pač ona delala v nekem vrtcu.Takrat sem se začela smejati,a ne dolgo časa''Dobro!Zdaj vam bom razdelila liste z nalogami in vsak par se odpravi po svoje.Seveda čez dve uri se vrnete.''reče in razdeli liste.Ko sva ga z Niallom dobila,sva šla po svoje.Prišla sva nekam,res ne vem kam in se usedla na skalo.Niall se je usedel zraven mene in potegnil iz torbe list,katerega je dala učiteljica.Pogledala sem naloge,ki so bile resno zelo lahke''Prvičoišči brezov list in ga primerjaj z telohom.Primerjavo zapiši v zvezek.''rečem in pogledam Niall-a.Nasmehnil se je,jaz pa sem mu nasmeh vrnila.
•NIALL•
O,moj bog!Kako božanski nasmeh ima''Pa pojdiva,saj tukaj ne vidim nobenega lista breze,niti iglic ne vidim.''rečem in pogledam na okoli.Pokimala je in list pospravila v torbo.Prijel sem jo za roko in začutil sem toploto.Ne vem kako,ampak sem se zaljubil v njo.Tako lepa je,ta nasmeh in te čokoladno sive,modre oči.Hodila sva zelo dolgo,ko sva končno zagledala brezo in iglico.Šla sva do tam in jih odtrgala.Poiskala sva skalo in se usedla nanjo.Ampak bila sva zelo skupaj.Nasmehnila se mi je,jaz pa njej.Iz torbe je povlekla puščico in list''Dobro.Lista bom prilepila v ta okenček,ti pa pišeš,da bova imela razdeljeno delo.Zmenjeno?''vpraša in me pogleda.Pokimal sem,tako sva se lotila dela.Šele zdaj sem opazil da ima lepe roke in zapestnico na kateri pišejo imena zvezdnikov.Bil sem tudi jaz!Nasmehnil sem se.Ko je končala sem začel pisati in šel tudi čez črte,ker jih je zmanjkalo''Evo.''rečem in nadaljujeva pot.Ari se je že utrudila,zato sem jo nesel na hrbtu.Kmalu sem se spotaknil in skupaj sva padla po tleh,tako da sem bil pod njo,ona pa nad menoj.Začel sem se ji približevati.Ko sva bila pet centimetrov narazen,sem se zazrl v njene oči,ki jih je kmalu zaprla.Poljubil sem jo in poljub mi je vrnila.O kako se dobro poljublja''Oprosti zaneslo me je.''rečem ko se že usedem zraven nje''Nič ni narobe.''reče in me objame.Seveda je bila v mojem naročju.Objem sem ji vrnil''Greva delati naprej?''vpraša in že vleče list iz torbe,ter puščico''Naslednja naloga:Najdi črni teloh.Spodaj pod listom je rokavica,s katero ga boš prijel.Nato ga pa prilepi in opiši.''reče in me pogleda.Nasmehnil sem se ji.Oh spet me je vleklo da bi jo poljubil.Spet sva bila pet centimetrov narazen.Gledala me je v oči in jaz njo.Zdaj se mi je približevala ona in me poljubila.Poljubljala sva se dolgo.Zdaj imam pa dovolj!Uprašal jo bom če bo bila moja punca.Ne zdržim več''Ari..''rečem ko se nehava poljubljati''Oprosti..''reče in pogleda dol.Dvignil sem ji brado in se ji nasmehnil''Je že uredu...Bi..am...postala moja punca?''jo vprašam.Ona pa.............

več bo v naslednjem nextu.In oprostite da ste dolgo čakale

nekšt ?
10. junij 2013
sej uredu.
neeeeeeeeeexšt
11. junij 2013
nekštttttttt
11. junij 2013
u57082
u57082
Neeext.
13. junij 2013
u141377
u141377
http://www.igre123.com/forum/tema/dekle-z-rjavimi-lasmi/37807/
Zgodba govori o dekletu Emmi, ki ji je mama umrla že ob porodu, oče pa le leto nazaj. Sedaj živi s svojo mačeho, ki je do nje zelo prijazna. Emma se nekega dne odloči, da bo šla na ples, a zamaskirana, zato je Josh ne spozna. Ta jo poskuša najti, medtem pa se k Emmi preselita zlobni polsestri, ki ji dajeta povsem nepotrebna opravila. Preden pa se začne šolski ples v maskah, se vse še bolj zaplete...
šøяяeч zα šмeтeиנe øz. øgłαšeναиנe
15. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg