Forum
Zdravo. Čeprav je forum iger123 prepolnjen z zgodbicami in moje verjetno nihče ne bo bral jo bom vseeno napisala. Naj vam na hitro predstavim osebce:

To je Sarah Clark. Po poklicu je novinarka. Za njo je ponesrečena reportaža, ko je vdrla v kabinet ravnateljice neke šole in želela fotografirati nezakonita nakazila denarja, vendar pa jo je opazila čistilka in po mnogih sodnih obravnavah je Sarah skorajda pristala za rešetkami. Njen šef je uporabil vse svoje zveze, vendar pa zdaj njena kariera v novinarstvu visi na nitki in če v roku 2 mescev ne izvoha dobre zgodbe bo izgubila službo.

In to je Maya Fletcher. Sarah je njena botrica. Maya je poskočna devetletnica, ki za svoja lete veliko preveč ve. Doživela je že marsikaj, njen očka je pretepal njeno mamo Rose, dokler se ni enkrat spravil tudi na Mayo, takrat sta z mamo pobegnili in zdaj živita nedaleč stran od Sarah.

Tole je Sam Fletcher. Mayin oče. Sodeluje pri nekaterih precej umazanih poslih, povezan je tudi s kakšnim umorčkom ali dvema in Rose ve za to, zato se Sam boji, da go bo izdala. Od kar sta z Rose in Maya pobegnili ju poskuša najti, ubiti Rose in vzgojiti Mayo, da mu bo nekoč pomagala pri poslih.

Kljub vsem težavam sta Rose in Maya živeli normalno življenje, dokler ni nekega dne Sarah vstopila v prijeten kafič. Bila je utrujena in nujno je potrebovala kavo zato je sedla za šank in naročila. Poleg nje je sedel luštkan tip, ki ji je pomežiknil in plačal kavo, ko je le ta prispela. "Zdravo!" se je predstavil in pohvalil njene lase. Sarah je rahlo zrdela in zamrmrala nekaj nedoločljivega. "Jaz sem Sam, ti?" se je predstavil črnolasec. "Sarah Clark." se je predstavila Sarah. "Sarah, lepo ime! Te smem povabiti na večerjo... Recimo danes ob osmih, pri meni doma?" "Oh, seveda, le da ne vem kje živiš!" je nekoliko zmedeno rekla Sarah. "Ni problema, ti sporočim, če mi daš številko!" se je nasmehnil Sam in Sarah jo je napisala na hrbtno stran račun, se poslovila in šla.
08. oktober 2011
u61785
u61785
nextyyy...na profil sm ti dala link svoje....tvojo bom pa mal oglašvala
08. oktober 2011
Sarah je od 19.30 že popolnoma urejena in pripravljena sedela pri telefonu in čakala na klic od Sama, da ji bo le ta povedal svoj naslov. Ob 19.45 je njen telefon zapiskal-dobila je sms. `Odpri vrata. Sam´ je pisalo in Sarah je stekla k vratom kjer jo je čakal Sam, oblečen v temne jeans hlače in svetlo srajco v rokah pa je držal šopek vrtnic. "Prideš?" je vprašal. Sarah se je nasmehnila in skupaj sta šla v kletno parkirišče kjer je počival Samov črn marcedez. "K meni greva, a ne?" je vprašal in pridžal Sarah vrata. Po le dobrih 5 minutah vožnje sta prispela pred nizko, luksozno hišo. Sam jo je popeljal skozi vrata v jedilnico kjer ju je čakala obilna večerja in prižgane sveče, v ozadju se je slišala tiha glasba. "Opla!" se je nasmehnila Sarah in sedla. Po pojedeni večerji sta Sarah in Sam sedela na kavču in gledala TV, ko se je Sam prbližal Sarah. "Am, Sam, saj mi sploh še nisi povedal svojega priimka!" je rekla Sarah in se nasmenila. Sam se je zresnil, stopil k vratom in jih zaklenil. "Fletcher!" je grozeče rekel. Sarah za trenutek ni bilo jasno kaj se dogaja potem pa se je spomnila. Saj to je Sam Fletcher, to je tista žival, ki je pretepal Mayo. "Kaj hočeš? Spusti me ven?" "Kaj hočem? Hočem Rose in Maya, imaš tri dni, da jo pripelješ k meni, sicer..." s prstom je zdrsel čez svoje grlo. Potem je odklenil vrata in pahnil Sarah čez prag. "Tri dni!" je ponovil in zaloputnil vrata.
08. oktober 2011
(Huala Sunny .D)
08. oktober 2011
u61785
u61785
nexty..si pa hitr prešla k stvari
like it
08. oktober 2011
ne, to ubistvu ni stvar sem že enkrat u šoli pisala neki podobnega zdej kle pač objavljam mal izboljšano in prirejeno verzijo (;
08. oktober 2011
u61785
u61785
Aja...no ti samo nexti...sm poslala prjatlcam link...pomoje bojo pogledale ko pridejo!
08. oktober 2011
u55984
u55984
Next
08. oktober 2011
ooo jaa..vampirka, nisi se zmotla..
dobra zgodbicaa...še tko naprej piši..
08. oktober 2011
Next
08. oktober 2011
u31282
u31282
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. oktober 2011
neext!! ful dobr ppišeš in zgodbica mi je ful ušeč!
09. oktober 2011
next
09. oktober 2011
huala usi, žau mi je k me tko doug ni bilo. (huala sunny teb še posebi)
Namesto, da bi zavila v svojo hišo je Sarah takoj stekla k Rose in Mayi. Ko je Sarah končala s pripovedjo je nenadoma zmanjkalo elektrike. "Kaj je to?" je prestrašeno vprašala Rose. "Ne vem... verjetno mi je sledil k tebi!" se je Sarah udarila po čelo, potem pa so vse tri nenadoma utihnile, saj so zaslišale hitre korake po stopnicah. "Jaz sem Rose! Dobro veš kaj hočem!" se je zaslišal Samov glas. Rose je dvakrat obrnila ključ in s Sarah sta pred vrata potisnile polno pohištva potem pa sta začeli iskati izhod, medtem, ko je Sam razbijal vrata. "Požarne stopnice!" je zakričala Rose in vse tri so pobegnile skozi okno. Prva je šla Maya, potem Rose zadnja pa Sarah. Utrujeno so srečno priplezale na streho, ko so se ozrle navzdol in zagledale Sama, ki je plezal za njimi. "Tecita!" je zavpila Sarah in pognale so se po strehi in skočile na nek balkon. Prihulile so se k tlom, Sam pa je besnel po strehi. Splezale so na tla in stekle na najbližjo policijsko postajo...
15. oktober 2011
Next
15. oktober 2011
nexti
15. oktober 2011
next
15. oktober 2011
u61785
u61785
nextiii...ni vidiš da so prišle nika in smreka!
15. oktober 2011
huala use
16. oktober 2011
next!!!!!
16. oktober 2011
Oooo to je pa dobr napisan...!!!!!
16. oktober 2011
ja pršle sva in čakava... na next...
18. oktober 2011
Dejmo!!!! Nika likey!!!!! NEXT!!!!!!
19. oktober 2011
u31282