Forum
u153281
u153281
Hej hoj!
Spet jaz in tokrat se vračam s svežo zgodbico! ;D No torej ta zgobica bo MALO drugačna od ustalih. No pa da vas ne bom mučla s uvodom bom kr začela... za zraven pa še mau Madonne (Madonna - Like a prayer):

"Sovražim te!" sem jezno zakričala na zdaj bivšega najboljšega prijatelja. Louis je nekaj jezno zamrmral in v očeh se mu je videlo, da je pošteno besen hkrati pa žalosten. "Mislila sem, da si drugačen pa nisi, ampak si navadna svinja, tako kot vsi drugi moški!" roko sem zamahnila proti njemu in ga udarila, da se mu bo še nekaj časa poznalo rdeče. Louis je komaj zadrževal, da njegova močna roka ne bi pristala na mojemu licu. "Ne upaš si me udariti, ker si navadna šleva!" sem ponovno zakričala nanj in zdaj je njegova roka z vso močjo pristala na mojem licu. Začudeno sem odprla usta in se rahlo dotaknila mesta na katerem me je že zdaj pošteno peklo. "Kdo si pa zdaj ne upa?" je vprašal in se hudobno nasmehnil. V očeh so me zapekle solze, ampak ne! Ne smem jokati pred njim! Pograbila sem jopico, ki sem jo malo prej odložila na stol in odšla domov. Hotela sem se samo posloviti, ker smo se selili v New York, ampak on je zadnji hip priznal, da je prijateljstvo bilo samo za stavo! Mislim saj bi stavo lahko zavrnil in se ne bi nikoli srečala, ter imela lažnega prijateljstva! Tisti dan sem ga zadnjič videla.

Čez 3 leta ~
"Blair mislim, da si moraš tole nujno pogledati!" je z navdušenjem kriknila Ally in predme postavila svoj računalnik. "Kaj je spet?" sem zdolgočaseno vprašala in zazehala. "Justin Bieber je zdaj samski!" je zasanjeno rekla in gledala sliko Justina. Zavila sem z očmi: "Ally to je že stara zgodba in verjemi, da ga nikoli ne boš srečala v živo," sem zdolgočaseno rekla in preklopila program na televiziji. Super, nič pametnega! "Ermm, Ally a greva na kavo?" sem vprašala v upanju da bo privolila. "Ne, jaz ne moram. Moram izvedeti več o tej novici," reče Ally in živčno tipka bog ve kaj! Zavila sem z očmi in in si ogrnila rjav plašč. "Prav potem pa pa pozabi na vroč kakav s smetanu, ki jo imaš ti tako rada! In pa na gospo Thirwall, na kateri bom danes izpopolnila moj supermegafantastični načrt!" se zaderem, da moj glas odmeva po stanovnju. Vzamem torbo, Ally pa s svetlobnjo hitrostjo priteče do mene in se začne obuvati. Zasmejim se in gledam Ally kako si nase vleče bel plašč. Nekaj časa čakava taksi, ko se pred nama končno ustavi vozilo, ki sem ga danes bila najbolj vesela, saj sem zmrzovala - taksi!!
No pa naj se vam predstavim! ;D Sem Blair Rebecca Clark. Stara sem 19 in sovražim svoje drugo ime, pa sploh nimam razloga. Pač, mi ni všeč! Imam najboljšo prijateljico Ally Jessica Baker, ki je zasvojena z Justinom Bieberjem. Skupaj živiva v majhnem stanovanju, v Londonu. In kot ste verjetno ugotovili sem prej živela v Doncasterju. Imela sem tudi najboljšega prijatelja Louisa Tomlinsona, ki je postal slaven. Ampak z mano je bil prijatelj samo za stavo. To me je zelo prizadelo in od tistega dne ga naravnost sovražim. Najprej sem se preselila v New York, skupaj s starši in tam sem spoznala Ally, ki je bila takrat tam na počitnicah. Kmalu sva postali BFF in odločili sva se da si poiščeva skupno stanovanje nekje v Londonu. Starši so se strinjali in zdaj sem tukaj.
Čez nekaj minut sva z Ally izstopili iz taksija, plačali taksistu in odšli v Starbucks. Tam je kot ponavadi sedela najbolj zlobna in tečna coprnica na svetu - gospa Thirwall. Vsak dan sva ji z Ally nekaj ušpičili. Enkrat sva ji 'po nesreči' zažgali lase, od takrat pa mora nositi lasuljo, kar še bolj spominja na coprnico. Ima tudi veliko gub. Usedli sva se na sosednjo klop kjer je sedela coprnica in se zlobno smejali načrtu. "Kaj bosta pili?" naju vpraša natakarica. "Dvakrat kakav z veliko smetane!" ji odvrne Ally in že se ji zasvetijo oči. Nasmehnem se in iz torbe potegnem sol. Haha to bo še zabavno!

*~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Upam da vam je začetek všeč in da boste redne bralke. nexti bodo dvakrat na teden (lahko tut več ali pa manj odvisen kolk bom mela časa) ;D

Lp. ForeverYoung~
24. november 2013
u29286
u29286
Next
24. november 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
24. november 2013
Next
25. november 2013
next
26. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
26. november 2013
Nxt
26. november 2013
u147628
u147628
Omflp
Popoun začetek!!!!
Tkoj neeeextiiiii!!!!!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
26. november 2013
u153281
u153281
heii girls!!
ce bo vse po srec bom nextala jutr! ;')
26. november 2013
u147628
u147628
Jeej supr
27. november 2013
u153281
u153281
Okej tale next je poswečen za vse bralke. pa sorry ker nisem prej nextala ampak sm se mogla ucit pa wse (sej vete šola je beedaa!! :'() pa hwallla vaaam ko beretee!!!! <333 pa tistle video uspodi je full dobr tak da si ga poglejte ;D
*~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~*~*~*~*

#Cece Ariana Jackson#

"Liliana Anne Jackson, da se mi takoj v dnevni!" se je mama zadrla na mojo mlajšo sestro. "Ampak mami saj te nisem polila z modro barvo, zagotovo je to naredila zanalašč Cece," je zinila Lili (Liliana), jaz pa sem jo grdo pogledala. Mislim na noč čarovnic te lahko kar koli preseneti, mama pa se zdaj dere name, ker sem nad vrata postavila modro barvo in... ups. Res sem ga posrala! Ampak izgledala je kot smrkec! Ob tej misli sem moj napad smeha komaj zadrževala. "... jasno?" je končala mama, jaz pa sem samo pokimala, ker sploh nisem poslušala. "No torej spakiraj kovčke!" je zinila, jaz pa sem jo začudeno in prestrašeno pogledala. "K-kaj?!" sem panično vprašala. "Oh saj sem vedela, da nisi poslušala. No bom malo skrajšalo verzijo. Torej ker se zadnje čase obnašaš obupno te bom poslala v London k tvojemu dedku," je mirno dejala, jaz pa sem stala na istem mestu kot pred nekaj minutami in se zaradi prevelikega šoka sploh nisem premaknila. K dedku grem, ki ga sploh ne poznam?! Omg, gotovo se ji je zmešalo, tako ali tako ji ne manjka veliko! In ja kaj pa mi preostane drugega, kot da grem v sobo spakirat kovčke? Zavzdihnila sem in se počasi (kot polž ali pa kot hmmm... take živali da bi opisala mojo hojo sploh ni!) odpravila po stopnicah.

Hei! Sem Cece Ariana Jackson. Stara sem sedemnajst let in sovražim svoje celo ime! Mislim kakšno ime je Cece?! Starša zagotovo prihajata iz vesolja (tako ali tako to že vem saj ima ne manjka veliko, da bosta postala zelene barve kot kakšni vesoljci), da otroku data takšno ime. Ali pa priimek Jackson! Saj nismo v srednjem veku! Haloo?! Torej imam psa Rexyja in mačka Fat Louie-ja saj obožujem Princess diaries (Princeskin dnevnik). In no torej kot opažate se selim v bedni London iz prelepega Los Angelesa! Krivica! In One direction v mojem svetu NE OBSTAJAJO! Obožujem Metal in Rock. Kaj sploh še naj povem? Rada imam film Titanic (ob katerem si moram vedno pripraviti dvajset paketov robčkov).
Ko sem vse zložila v kovčke sem se vrgla na posteljo in počasi so se mi oči zapirale, potem pa sem se spomnila, da moram vprašati mamo kdaj grem. Čez nekaj sekund me je kar vrglo iz postelje in s hitro hojo sem vstopila skozi vrata spalnice, ki jo pomojem vidim zadnjič. "Ljubica ne mi nakladat, da nočeš iti, ker greš in pika," reče in se obrne. "Mami nisem prišla zato," rečem in sedem na posteljo zraven nje. "Kaj pa je potem?" me zdolgočaseno vpraša in mislim da sem jo zbudila iz njenega dremanja. "No hotela sem te vprašati kdaj imam let," rečem in jo vprašljivo pogledam. "Oh a to. Jutri moraš biti ob 7:00 že na letališču," prikimala sem in odšla iz sobe. Noge some kar nesle do postelje. Nekaj časa sem razmišljala kako bo v Londonu, ko sem potonila v spanec brez sanj.
No to je to dekleta. Res zdej se še nč ne dogaja ampak se bo kmau in ja dogajalo se bo o 5 puncah ampak ne bo to tak fanfic da bomo vsako punco z enim članom poparčkal! o sploh ne! upss mau preveč sm povedala.... ;D aja pa če si kera želi da bi bil next namenjen njej me lohk na zs al pa na klepetu če bom prjavljena dobite ;D ćaooo!!
27. november 2013
u155253
u155253
next!
27. november 2013
u147628
u147628
27. november 2013
u147628
u147628
Pa upam da ne boš pisala za 5 punc kr je potem dc in ni več zanimivo
27. november 2013
u153281
u153281
❦::яєαѕση::❦ pisalla bom za 5 punc ammpak kot sm že napisala ne bo tak pocukran da se bo vsaka v enga člana zalubla pa un u njo - ampak bo kako naj se izrazim? War for boys hehe.. boš vidla x D torej ne bo vsakdanji
27. november 2013
u147628
u147628
Oooo supr. Kr berem zgodbice pa e tako:
Jaz sem .... To so moje 4 bff .......,......,...... In ........ Smo fanice od 1d. Meni je najlepši niall,..... Pa harry,.... ...je naj louis,........ Liam in ..........zayn. En dan smo hodle po londonu in srecale 1d. Povabli so nas domov in vsaka se je pogovarjala z svojim najljubšim. Kar videla sem iskrice med njimo.......
27. november 2013
u153281
u153281
hehe zato sm si pa tut zmislala tole zgodbico kr so mi take kot ti praviš že precej najedale živce ;D
27. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
27. november 2013
u142227
u142227
ja te zgodbice ki nimajo zapletov niso preveč dobre. res zgledajo kot jih je upisala ❦::яєαѕση::❦ in vesela sem da ta zgodbica ne bo takšna
P.S. nova braaalka in da ne pozabim redna in zvesta (ta zgodbica bo neki zanimivega jupiiii)
in najpomembnejši del....................................... neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. november 2013
u153281
u153281
hehe hwalla HARRY S. LOVE aja pa nov next dobite 1ooooooooooooo%% ker mi te pohvale pomenjo full velik ;D
27. november 2013
u153281
u153281
jutr sm hotla tamle napisat pa sm se zmorla
27. november 2013
u142227
u142227
jeeeeeeeeej
27. november 2013
u147628
u147628
Hahaha mi se znamo priliznit,no usaj js
27. november 2013
u153281
u153281
27. november 2013
u155253
u155253
next!
28. november 2013
u153281
u153281
Tale next je za mojo predrago ❦::яєαѕση::❦ (;P) hehe....
#Juliet Rose Pinnock#

Kriki, solze, luči, ljudje. Ampak to niso sanje. So resničnost in, če si hitro ne oblečem te utesnjene modre obleke, bom zamudila na svoj lastni koncert! Zavzdihnila sem in v kotu zagledala bele kavbojke. Nasmehnila sem se in stekla do njih. Hitro sem jih povlekla na sebe in si oblekla še belo majico z rdečim srčkom, ki je bila moja najljubša. Lasem sem postila prosto pot, da so mi padali na ramena.
Gostje so že navdušeno odštevali zadnje sekunde. "10... 9... 8... 7... 6... 5... 4... 3... 2... 1...!" so vzklikali jaz pa sem se živčno smehljala. "Hello, New York! I'm Juliet Pinnock!" Dvorana je kričala tako močno, da sem mislila, da bom uglošela. Yeah kaj naj? Po enem letu in pol se še kar nisem navadila na kričanje vrehčečih najstnic in najstnikov, ki sem jim za vzor. In že sem lahko slišala prve takte pesmi 'I hate you'.
Po dvournem nastopu sem vsa izmučena odšla z odra do velike mize, kjer bom podpisovala. Zvrnila sem se na stol in spila požirek mrzle vode. Čez čas so prišli še moji oboževalci. Neka punčka stara vsaj kakšnih osem let je prišla do mene in me vprašala: Ali bi se mi prosim podpisali na roko?" pogledala sem jo in ji z nasmehom prikimala. "Kako pa ti je ime?" sem jo vprašala in odpirala črno pisalo. "Nicki" je rekla in mi nastavila roko.
Hei guys! Sem Juliet Rose Pinnock, in stara sem 19 let. Sem druga najbolj priljubljena pop zvezdnica na svetu. Druga? Yeah, kot ste slišali. Med mano in One Derkišon ali karkoli so že se odvija vojna. Nikakor ne morem postati št. ena na svetu, saj mi to zakrivajo prav ONI! Imam čokoladno rjave oči in blond lase z rjavimi prameni, saj mi poudarijo oči. Rada poslušam pop ampak One luzarjev se še približam ne, čeprav sem enkrat imela priložnost da z njimi posnamem pesem a sem jo zavrnila. S pevsko kariero sem začela pred letom in pol, ko sem zmagala na X-Faktorju.
Še enkrat sem pogledala punčko in se posvetila naslednjemu oboževalcu. Čez približno tri ure sem bila gotova in kar poletela do postelje. Med potjo do postelje pa sem razbila še vazo in par krožnikov (ampak sploh nevem kaj sem počela v kuhinji x'd). Čez nekaj časa sem sladko zaspala in sanjala, da me lovi modra kokoš.
To je to. se oproščam za bedn nekst ampak sm dans bolj lena ...
28. november 2013
u155253
u155253
next!
28. november 2013
neext
28. november 2013
u147628
u147628
Ni bedn!!!!!
Falaa za posvečen next!!
Popoun oz. kot bi reku liam : per-fect