Forum
Še ena zgodbica o One Direction... Upam, da vam bo všeč in boste brali

✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾

#1 ♪Don't cry tonight
I still love you baby ♪

Sedela sem v kavarni in gledala skozi okno, ki je bilo pred mano. Sedel sem za mizo v kotu in ga čakala. Čakala sem že najmanj dve uri a ga ni bilo. Vedela sem, da ne bo prišel a sem vseeno čakala in si želela, da bi sedaj sedel pred mano in bi se mi prijazno smejal, medtem, ko bi jaz govorila o nepomembnih rečeh. Kako sva z BFF nakupovale in se je ona zaletela v nekega luštkanega fanta, on pa ji je dal telefonsko. Ampak na žalost ni tako preprosto. Vsaj ne zato, ker prvič nimam najboljše prijateljice.. no sem jo imela a me je le ta izdala. No ni pomembno. In drugič, ker je tisti, ki ga čakam slaven in nikoli nima časa za svojo punco. Nosedaj verjetno že bivšo.

Zazvonil mi je telefon in potegnila sem ga iz žepa. Sporočilo. Kdo bi si mislil. Verjetno mi je napisal, da se opravičuje, ker ima pomembne opravke. Ja seveda. In prav sem imela.

From Louis:
Oprosti, da nisem prišel ampak sem moral na nujen sestanek s fanti. Se ti oddolžim. With love Lou :*
Kar obdrži to zase Louis. Nikoli te ni.. Kar pa se tiče sestankov, se mi zdi, da jih imaš malo prepogosto in se mi dozdeva kaj se dogaja. Pravzaprav vem. Vem, da se dobivaš z punco, ki je verjetno lepša od mene in bolj uporabna. Nisem mu odgovorila, ampak sem telefon pospravila nazaj v žep in si naročila še en kapučino, ki sem na hitro spila. Natakarica me je sočutno pogledala, ko mi je prinesla kapučino. Pravzaprav je bila kar prijetna punca. Nekajkrat sva se pogovarjali in razumela meje. No vsaj tako se mi je zdelo.

Plačala sem in se odpravila proti svojemu stanovanju. Bila je jesen in bilo je že kar hladno. odklenila sem, ter si sezula uggice ter jakno obesila na stojalo. Ura je bila nekje okoli petih popoldne, tako, da sem imela še kakšne tri ure preden se bo Louis vrnis s ''sestanka''. Odšla sem v kuhinjo in se odločila, da pripravim zgodnjo večerjo, saj za kosilo nisem skoraj nič jedla in sem bila že kar pošteno lačna.
Spekla sem si svoje najljubše palačinke s čokolado, ter jih pojedla ob prižgani televiziji, katere pravzaprav nisem gledala. Pomila sem krožnik in si skuhala čaj ter se ponovno zavila v deko in se vsedla na kavč.

Ravno sem razmišljala, da bi Louisu poslala sporočilo, kdaj bo doma, ko mi je zavibriral telefon, ki sem ga imela na mzici pred kavčem.

From Louis:
Hej! S fanti smo se odločili, da bomo preživeli noč v naši skupni hiši, tako, da me danes ne bo. Pogrešam te :*
With love Lou <3

Zakaj bi najraje bruhala ob tem sporočilu. Saj ne daga nimam rada. Pravzaprav ga ljubim, ampak sovražim to, da mi laže v obraz. Zmeraj je tako. Sestanki, njihove skupne noči, na koncu pa naslednji dan v prvi reviji, ki jo zagledam najdem članek, kako je prespal pri nekem ''neznanem'' dekletu. Ampak preveč ga imam rada in bojim se, da ga bom izgubila, če mu bom kaj rekla. Saj vem, da to ni prav, še posebej, ker vem s katero punco se dobiva. Pravzaprav ni vredna omembe razen tega, da je moja bivša bff.

From Emma:
Te že pogrešam ;* Lepo se imejte in čim prej se vrni.
With love Emm <3

Pritisnila sem tipko pošlji in telefon odložila na mizico in po licu mi je spozela solza. Zakaj to delam? Zakaj se pretvarjam, da je vse popolno pa ni.

Vstala sem in se s skodelico sedaj že mrzlega čaja odpravila v zgornje nadstropje, ter se odpravila v kopalnico, kjer sem opravila svojo večerno rutino, ter se preoblekla v preveliko Louisovo majico, ki sem jo imela za pižamo. Tako lepo je dišala po njem. Kaj bi dala, da bi sedaj ležal tukaj ob meni in bi mi šepetal pesmi, tako, kot mi jih je včasih, ampak to se že kar dolgo ne dogaja več.

Domov pride enkrat dopoldne in se dela, kot, da je vse normalno, prav tako kakor jaz in vse je lepo in prav, razen tega, da jaz v sebi umram... ah škoda besed.

čeprav je bila ura šele šest sem počasi utonila v spanec.

✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾ ✿ ❀ ✿ ❁ ✾
28. avgust 2013
0mg zakon next
28. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxt
28. avgust 2013
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
28. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
28. avgust 2013
u136975
u136975
Neeeeext
28. avgust 2013
neeeeeeeeeeext
28. avgust 2013
neeeeeeext! (:
28. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeext
28. avgust 2013
u144094
u144094
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. avgust 2013
u121858
u121858
omg *________* neeeeeeeext
28. avgust 2013
Neeeeext
28. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeextt *_________*
28. avgust 2013
u125821
u125821
next!
28. avgust 2013
next TAKOJ!
28. avgust 2013
u133989
u133989
NEXT
28. avgust 2013
u114565
u114565
Neeeeext
28. avgust 2013
neeeeeeeext!!!
28. avgust 2013
Nextt
28. avgust 2013
u104143
u104143
Neext
28. avgust 2013
u127758
u127758
Neeeeeext
28. avgust 2013
neeeeeeext
tole je svetovno in že vem, da bo to en od najboljših ff-jov ever!!
28. avgust 2013
u125625
u125625
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. avgust 2013
u130737
u130737
Omg, kak popolno *OOOOOO*
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
28. avgust 2013
u145428
u145428
neeeeeeeeeeeext *o* čimprej!!!! *_________*
28. avgust 2013
next
28. avgust 2013