Forum
u126812
u126812
нej!
pιѕαlα вoм še eɴo zɢodвιco o 1D.

1 DEL.
vsa srečna sem tekla domov iz šole in razmišljala kaj bom počela med počitnicam ko se naenkrat spotaknem ob kamen in padem direkt na kolena in komolce.>>to se lahko zgodi samo meni :'(<< si mislim in se poskušam pobrati takrat pa zaslišim smeh in glas,ki je rekel>> lou nehaj se režati,ker ni smešno da je padla.!<< in k meni pristopi temnolasec,mi ponudi roko,me pobere in reče >>hei jaz sem zayn tole pa so louis,harry,niall in liam.<< >>aha...super...jaz sem pa Ashley<< mu odgovorim.>>In kje živiš?<< spet začne temnolasi.>>Mhmm...pred mojo hišo ste.<<rečem.>mi pa smo iz hiše pred vašo.tukaj smo samo za nekaj dni potem pa gremo naprej ne turnejo...<< reče harry takrat pa blondinec vskoči v pogovor z svojim teženjem: Lačen sem!Gremo na kosilo!Umiram! se dere.>>ok gremo.Bay<< se poslovi Lou in odidejo.ko prispem v hišo grem v sobo torbo vržem v kot tako,da je dobesedno letela v kot,si prižgem lap top in napišem ime:zayn. prvo mi vrže ime: Zayn Malik. Kliknila sem in to je bil tisti temnolasi.pod eno sliko je pisalo: One Direction. takrat si rečem >>pa saj to ni res,to so oni fanti,na katere je moja sošolka mahnjena in če bi jih vidla bi omedlela jaz pa sem jih dobesedno spoznala.<<
▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
Sem Ashley Rose:

▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

next?
20. april 2013
u123987
u123987
Next
20. april 2013
u364
u364
Neeext:*