Forum
u88611
u88611
Haaj ^^

☝Kliknii, gif je☝
S *էἶէმղἶմო❊ sva se odločile, da bova skupaj napisale zgodbico.
Vem, da obstaja že 10001 zgodbic z One Direction, toda najina bo malo drugačna.
Uživaaj :@

░░▒▓███►1. DEL◄███▓▒░░
DEMI LOVATO • THIS IS ME

"So tvoji starši roparji?" me je Liam vprašal med plesom. "Ne, zakaj?" "Za tvoje oči so moraji ukrasti zvezde z neba."
"Kimie, kje za vraga si?!" Je moje sanjarjenje prekinil Nathanov glas. Ignorirala sem ga in spet poskušala odplavati v popolni svet sanjarjenja. Ne gre. No, pa nič.
Sem Kimberlly Shannon Weasly, Na kratko Kim, nikakor pa ne Kimie.

Ja, Weasly se pišem. Kot Ron Weasly iz Harry Potterja. Katastrofa. Še dva meseca mi manjkata, pa bom polnoletna. Živim v središču Londona z bratom Nathanom in očetom, ki ga tako ali tako nič doma. In sem soseda Liama Payna.
Trenutno sem na našem podstrešju, ki ima razgled direktno v Liamovo sobo. Tukaj zgoraj sem si uredila sobico, ker me samo tukaj Nathan pusti pri miru, saj se boji pajkov, ki jih je pa tukaj kar precej.
"Spet si tam zgoraj, kajne?" Je zavzdihnil Nathan, jaz pa sem se zahihitala. Nathan je dve leti mlajši od mene, in ga je puberteta čiiiiisto zmešala. In sploh ne zna s puncami. Domov je pripeljal že na tone punc, pa se z nobeno ni obneslo.
Jaz sem športnica po duši. Treniram triatlon, plešem balet in za sprostitev plezam. Vem, teji trije športi sploh niso za skupaj.
Moj zaščitni znak so moji nohti. Vedno so urejeni in zanje porabim njmanj dve uri na teden. Sem zelo vztrajen in odločen človek.
Včasih grem pomagat v salon tetoviranja. Znam tetovirat, pa tudi sama imam nekaj tetovaž.
Moje tetovaže:

○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
27. september 2012
u104143
u104143
neeeeext!!! full dobr začetek
27. september 2012
Nextttttt!! Ful hud zacetek
27. september 2012
u105994
u105994
Js bom nextala najbrz jutr, ker je pac se med tednom in nesmem na komp.. Tk da sm na ipadu, bom probala pa neki napisat tkoda.. : )
27. september 2012
u104143
u104143
ok
27. september 2012
next
27. september 2012
u107790
u107790
neeext...
27. september 2012
u105994
u105994
Ewo sem sam za vas nekej napisala : )
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Lena, spravi se dol iz Amande za vraga!" vzlikne Hope.
"Ne poslušaj je, ubij jo!" reče Lisa.
"Končno, Spencer, daj jo dol, ubila jo bo!" 
Spet histerična Hope. Bog, kako jo sovražim. Zgrabile so me močne roke in me potegnile dol iz Amande. 
Naj se predstavim. Sem Lena Alicia Kaligaris, vsi me kličejo Lena. Stara sem 16 let in še vedno hodim v drugi letnik srednje šole. Sem edinka, brez očeta. Po njemu sem pol Grkinja in v Grčiji imam babico in dedka. Imam pirsing v nosu, ki sem se ga dala narediti pred enim letom.

Živim v Londonu, z mamo Victorio Morgan. Ni je veliko doma, saj je modna oblikovalka in skoraj vedno dela. Priimka nimam po njej, ampak po očetu.

Skoraj večino svojega časa pa preživim pri sosedih. Tam živi Spencer Brown, moj najboljši prijatelj. Že dve leti sem zaljubljena v njega, a on tega ne ve. Pravzaprav tega ne ve noben, ker ponavadi nikoli ne pokažem svojih čustev. Spencerju zaupam vse in vedno me reši ven iz težav. Ima eno razvado; kadi. Jaz osebno ne, saj cigaret ne prenašam. Njegov hobi sta hokej in nogomet. Star je isto kot jaz in je prav tako moj sošolec. Je edinec in živi tako kot jaz, z mamo, ki je modna oblikovalka in je skoraj nič ni doma.

Nato je tu še Lisa. Njeno polno ime je Naomi Lisa Mikayla Jane Adams. Ampak vsi jo kličemo Lisa. Je neke vrste moja najboljša prijateljica, čeprav se najraje družim z Spencerjem in ostalimi fanti v razredu. Prav tako je moja sošolka. Ima oba starša. Obožuje neko skupino One... Am, kako je že? Decrection? Ne, One direction, tako je, ja. Vsak dan mi teži z njimi, a ko ponorim, raje neha, saj se pojavi ogromna možnost, da jo ubijem. Hodi z Tylerjem, našim sošolcem oz. paralelko.

Tyler;

No, pa se vrnimo v realnost. Skoraj mi je uspelo zadaviti Amando Hewit, najbolj razvajeno in vzvišeno osebo v razredu. Ona in njega hijena Hope Ross sta mi težili že celi dan in imela sem ju dovolj, zato sem skočila na Amando in jo začela daviti. A rešil jo je Spencer, saj me je potegnil dol iz nje in odnesel ven na klopco. Pogledal me je in mi umaknil pramen las iz obraza.
"Kaj si razmišljala, bučka?"
"Spencer, če mi je pa težila no.."
"Divja oseba si, da veš. Morala bi biti bolj punč..."
"Ne drzni si reči te besede!"
"Haha, prav. Greva noter, če si v redu?"
"Okej."
Objela sem ga, nato pa me je vzdignil v naročje in odnesel v učilnico. Oh, kako mi pomeni preprosto VSE. Moj Spencer.
27. september 2012
u107790
u107790
neeext...:3
27. september 2012
u104143
u104143
neeeeext!!!
27. september 2012
next!!!!!!!!!!
28. september 2012
Next!
28. september 2012
awww
neeeext
28. september 2012
I love u :*
nekšti
28. september 2012
u103529
u103529
neext
28. september 2012
u106093
u106093
awww... fffuuul hud začetek! in fuuul dobro pišeš!
Next...!!!!***
28. september 2012
u73295
u73295
neeeeeeeext!
se strinjam super začetek
29. september 2012
Nextiiiiiiiiii
30. september 2012
next
30. september 2012
Se strinjam res je dobr začetek in zgodbica bo svetouna
Neeeeeeext
30. september 2012
next
30. september 2012
Next!!
01. oktober 2012
u101906
u101906
░░▒▓███► 3. DEL◄███▓▒░░
ONE DIRECTION -TAKEN

кιмвєяℓу:

Še nekaj je. Kim ali Kimie nista moja edina vzdevka. Za nekatere sem mrha. Ampak mrha sem postala, ker sem sama tako želela.
Imam fanta, ki ga ne ljubim.
Mrha sem postala, ko mi je fant zlomil srce. Takrat sem se odločila, da se nihče več ne bo igral z mojimi čustvi. Od takrat živim nesrečno življenje mrhe.
Mojemu fantu je ime Jesse. Je lep, prijazen, sexy, toda ga ne ljubim.
Jesse:

Who do you think you are?
Who do you think I am?
You only loved to see me breaking
You only want me cause I'm taken
You don't really want my heart
No, you just like to know you can
You'll still be the one who gets it breaking
You only want me when I'm taken
Je zapel moj telefon. Ignorirala sem ga, sem pa zato zbudila Liama iz spanja, ker je moj telefon precej glasen, oba sva pa imela odprta okna. Med refenom je začel pet in pogledal v smer, od kjer je prihajala muzika. Takrat sta se najina pogleda prvič staknila. Preplavil me je val vročine, zato sem hitro zagrnila zaveso, se obrnila proti vratom, na katerih je bil zalepljen njegov poster in globoko vdihnila ter pogledala v oči Liamu na posterju.

"Ti, tam, ne boš me očaral, da veš!" zadnji dve besedi sem se zadrla, da se je resnični Liam skoz okno začudeno zadrl. "Heej, kaj ti je?" in zavzdihnil.

ℓιαм:

"Heej, kaj ti je?" sem se zadrl skoz okno. 'lepotička' sem dodal v mislih.
Kaj pa govorim? Imam Danielle. In nikakor ne mislim pokvariti najine zveze zaradi moje prej neopazne sosede. No way.
03. oktober 2012
Next!
03. oktober 2012
nekšti
03. oktober 2012
zakon...neeeext
03. oktober 2012
next pa zlo hit ker umiram
03. oktober 2012
u73295