Forum
u78690
u78690
HeŁŁooow..

ToŁej jee moja najnowejša žgodbica hope yo will like it [:

ahaaa gŁawna junakinja je Kendall Jenner:

VeŁika,suha,stara 16 let!! zaljubljena je v pevca skupine one direction Harryja Stylesa.

Harry StyŁes

vesel , nikoli ni slabe volje,prepričan vase, poleg glasbe ljubi tudi Kendall Jenner.

......Za ostale pa izvesteeee kasnejee[: zdj pa zgodbaaaa------
--------------------------------------------------------------------------------------------------
JeeeeJ opravila sem photoshoot zdej sledi kosiloooo!!!!!!!
"Kendall,posnela si zelo malo slabih slik kar je zelooo izjemno," me je pohvalil direktor...(gospod Jones)."am......hwala," sem dejala s polnimi usti. Nato me je moja starejša sestra Kimberly Kardashian pogledala,"jaa kendall je prekransna" se mi je nasmehnila...
S Kim sva se po kosilu odpravili domov...Naenkrat je Kimiein telefon zazvonil....Pisalo je Angiee Pettis,(mislim da je to ena od pomočnic gospoda Jonesa)... Ko je kim končala pogovor je rakričala in me prijela za roko."kendaaallll gospod jones hoče ,da jutri prideš v New York na photo shoot!!!!" omg , am i being punk'd?!! omgg omggg omggggg w new york!!!!!!! "UU NEWWW YOOOOORRKKKK GREEEVVAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" sem kričalaaaaaaaa... slišal naju je moj očka Brouce "heyy heyy heyy am...kam gresta?!" je vprašal.."Kendall je danes opravila svoj prvi photoshoot in gospod Jones jo vabi v new york na še en photoshoot..." "pa saj ima čas celo življenje!" je sitnaril očka."v svetu mode ni veliko časa!!!" se ni dala kim."Kim,stara je komaj 15 let!" "ona je pravi model,samo poglej jo ! visoka je suha ......" "okej , kim tokrat! toda ne pozabi da ima samo 15 let!.. ne pritiskaj nanjo!!"je rekel očka. Kim me je zaskrbljeno pogledala "Ljubica si to želiš???"seeevedaaa bolj kot vse na swetuuuuuu si to želim!!!!!!!!!!!!!!!" sem reklaa. "torej bova šli v New York?" prikimala je ..." S KIMMMMMM GREEMMMM V NEEWWW YOOOOORRRKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Bila sem presrečna!! Poklicali sva gospoda Jonesa in se zmenili ,da sva na poti!!!!.Komaj čakam da vse to povem moji najboljši prijateljici BELLI THORNE!!!!!!!!!

Mnenje!! powejtee kar se wam zdi.. next???
dobim vsaj 4 neqxste nextam ;'D

PaaaPAAAA
13. februar 2012
ne nextat
14. februar 2012
u78690
u78690
hehee
15. februar 2012
kr neki
15. februar 2012
u78690