Forum
u78690
u78690
HeŁŁooow..

ToŁej jee moja najnowejša žgodbica hope yo will like it [:

ahaaa gŁawna junakinja je Kendall Jenner:

VeŁika,suha,stara 16 let!! zaljubljena je v pevca skupine one direction Harryja Stylesa.

Harry StyŁes

vesel , nikoli ni slabe volje,prepričan vase, poleg glasbe ljubi tudi Kendall Jenner.
......Za ostale pa izvesteeee kasnejee[: zdj pa zgodbaaaa------
--------------------------------------------------------------------------------------------------
JeeeeJ opravila sem photoshoot zdej sledi kosiloooo!!!!!!!
"Kendall,posnela si zelo malo slabih slik kar je zelooo izjemno," me je pohvalil direktor...(gospod Jones)."am......hwala," sem dejala s polnimi usti. Nato me je moja starejša sestra Kimberly Kardashian pogledala,"jaa kendall je prekransna" se mi je nasmehnila...
S Kim sva se po kosilu odpravili domov...Naenkrat je Kimiein telefon zazvonil....Pisalo je Angiee Pettis,(mislim da je to ena od pomočnic gospoda Jonesa)... Ko je kim končala pogovor je rakričala in me prijela za roko."kendaaallll gospod jones hoče ,da jutri prideš v New York na photo shoot!!!!" omg , am i being punk'd?!! omgg omggg omggggg w new york!!!!!!! "UU NEWWW YOOOOORRKKKK GREEEVVAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" sem kričalaaaaaaaa... slišal naju je moj očka Brouce "heyy heyy heyy am...kam gresta?!" je vprašal.."Kendall je danes opravila svoj prvi photoshoot in gospod Jones jo vabi v new york na še en photoshoot..." "pa saj ima čas celo življenje!" je sitnaril očka."v svetu mode ni veliko časa!!!" se ni dala kim."Kim,stara je komaj 15 let!" "ona je pravi model,samo poglej jo ! visoka je suha ......" "okej , kim tokrat! toda ne pozabi da ima samo 15 let!.. ne pritiskaj nanjo!!"je rekel očka. Kim me je zaskrbljeno pogledala "Ljubica si to želiš???"seeevedaaa bolj kot vse na swetuuuuuu si to želim!!!!!!!!!!!!!!!" sem reklaa. "torej bova šli v New York?" prikimala je ..." S KIMMMMMM GREEMMMM V NEEWWW YOOOOORRRKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Bila sem presrečna!! Poklicali sva gospoda Jonesa in se zmenili ,da sva na poti!!!!.Komaj čakam da vse to povem moji najboljši prijateljici BELLI THORNE!!!!!!!!!
Mnenje!! powejtee kar se wam zdi.. next???
dobim vsaj 4 neqxste nextam ;'D

PaaaPAAAA
13. februar 2012
u78282
u78282
suppeeer! Belli ,juuj:$ < 3 next
13. februar 2012
u62735
u62735
zgodbica je cool in nexti: )
13. februar 2012
u72525
u72525
nexti
13. februar 2012
nextii! pa dobra zgodbica (:
14. februar 2012
u78690
u78690
Faaaalllaaaaa;*** ^^
Moji, najboljši prijateljici.Bella igra v disney showu shake it up.Spoznali sva se na premieri »Breaking dawn« v L.A.-ju.Bella je najlepši človek v mojem življenju,resda se ne poznava že cel laif anpak vseeno ... upam ,da bo lahko šla z mano v L.A. , ker mi je Kim rekla ,da lahko vzamem vsaj eno prijateljico in seveda sem pomislila na Bello.(: Odločila sem se ,da jo pokličem! » Heeey« se je oglasila Bella »heeeej Bellie poslušej, bi ti lahko šla jutri z mano v New York???????????????« nekaj časa je bilo vse tiho .... okej vem , da sem budala da grem to vprašat bff 1 dan pred odhodom anpak poglej,tudi jaz sem to izvedela šele danes & jutri že potujem!!!!!!!!!!!!!!!!«Kendall,jaz zelo rada anpak jutri je obletnica smrti mojega očeta! & ne morem se zabavati omg kako sem lahko to pozabila?!.......oz. WTF?!?!?!? Ali pa kar »bella thorne je berz očeta???????????????????« wooooaahhh nisem pričakovala tegale!!!!nisem vedela kaj naj rečem....samo jok sem slišala...«bella,prosim opros....« in že je bila zveza prekinjena.JAZ SEM PA RES PRASICA!!!!! Zakaj sem jo sploh klicala?! Uboga bellie zdaj je še jokala zarad mene!!!! :/ i guess I'm going with Kim.!!! And nobody else.Takoj naslednji dan sva se s Kim usedli v limuzino ki naju je pripeljala do letališča!!! V dveh urah sva prispeli v New York city. »Kaaaakkkkšššššnnnnaaaaa soooooobbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaa!!!!« sem pripomnila ko sva s Kimberly vztopili najela je najlepšo in največjo sobo v hotelu.odločili sva se ,da bova jedli , zato sva si naročili pico kar ni bilo najbolje saj sem se v tem mesecu zredila kar za kg in pol! Ura je bila že sedem zato sem predlagalla.... »heyy kimie kaj če bi se šli nekam zabavat.....recimo na Broadway?« Kim pa me je očitajoče pogledala vedela sem ,da bo rekla NE!!! Kar je tudi bilo. Morala se ostati zaklenjena v tej sobi medtem ko je ona imela zmenek s fantom Krisom Humphreyem....... KRIVICA!!!!!!Uboga Bella, taaaakkkoooo mi je hudo zanjo , šla sem na računalnik pregledat e-mail..št. prejetih sporočil : 0 , ponavadi sem jih imela naaa tooneee od Belly, se je slučajno skregala z menoj?! Saj jo razumem anpak jaz nemorem vedeti da nima očeta , saj mi ni nikoli govorila!!! JoooooJ!!! Kim se zdajle poljublja s tistim orjaškim košarkašem , jaz pa sedim tukaj brez fanta?! Neee nimam fanta in stara sem 16 let btw!!!! PEEANUTS!!! Oblekla sem plašč in vzela Kimiene najvišje pete z vzorcem leoparda si nadela klobuk in šla ven v bar.Sedla sem za mizico povsod okoli mene polno parov zato se počutim nekoliko neprijetno....
14. februar 2012
Next..
14. februar 2012
u62735
u62735
next!!
14. februar 2012
u19911
u19911
njext ;**
15. februar 2012
next!