Forum
žιvjo!
ɴo ɴαѕlov ѕe мι zdι pove υѕe!
тυĸej тι ѕαмo poveš ѕvoje ιмe, lαнĸo тυdι ιzмιšljeɴo ιɴ jѕт тι ɴαpιšeм ĸrαтeĸ ιмαɢιɴe z нαrryjeм. тo ɴe вo celα zɢodвα αмpαĸ вo ĸoт eɴ del zɢodвe. ѕproтι вoм delαlα ѕezɴαм z vαšιмι ιмeɴι, dα veм zα ĸαтere мoreм še ɴαpιѕαт.

-----
тvoje ιмe:
ĸrαj, ĸjer нočeš, dα ѕe тo doɢαjα:
-----
ɴo тo zɢorαj ιzpolɴeš ιɴ pošlješ. тĸo dα jѕт veм тvoje ιмe ιɴ ĸje нočeš dα ѕe тo doɢαjα. ɴα dαɴ вoм ɴαpιѕαlα 1-З.

02. junij 2013
u124282
u124282
ime: Pia
ko te že dolgo osvaja in ti končno privoliš v zmenek z njim
nej se dogaja v njegovem stanovanju
02. junij 2013
ok
02. junij 2013
ᴛᴠᴏᴊᴇ ɪᴍᴇ:Leyla
ᴋʀᴀᴊ, ᴋᴊᴇʀ ʜᴏčᴇš, ᴅᴀ sᴇ ᴛᴏ ᴅᴏɢᴀᴊᴀama si zmisli
03. junij 2013

Imagine za Pio 
***pred tremi tedni***

Pia, proosim!
-
Pia? Samo nekaj bi ti povedal! Prosim te Pia.
-
Hi, lahko prideš k meni? Mislim na zmenek.

So se kar vrstili sms-ji od Harryja. Nisi in nisi popustila. Ne greš na zmenek z njim in pika!
Res da ti je že dolgo všeč ampak veš kakšen je in nočeš da še tebi zlomi srce, ko ga boš čez en teden zagledala z novo!
Nekaj te vleče k njemu in nekaj te grozno zadržuje tukaj. Ko le malo premisliš, si rečeš: 'Mogoče pa lahko poskusiva.' Ko si mu to povedala je bil presrečen. Ni se ti mogel zahvaliti, iz njega je letelo samo:
Hvala, hvala, hvala….in še tisočkrat hvala.
Mogoče pa si te res tako močno želi? To vprašanje ti ni dalo miru. ob določeni uri se odpraviš peš do njegovega stanovanja.
Zdolgočaseno pozvoniš in čakaš, da ti pride odpret.
Ko ga le zagledaš kar ne verjameš svojim očem. Lepo je oblečen in takoj zadiši po parfumu. Res ti je žal, da nisi prišla prej.
Povabi te naprej in na veličastnem hodniku te sprejme z vrtnicami.
»Dolgo si se pripravljal na to.« mu rečeš in on pokima.
»Zate bi dal vse.« se nasmehne in ti zelo zardiš.
Njegovo stanovanje je podobno gradu. Vse tako starinsko a hkrati čisto novo.
Za roko te pospremi v dnevno sobo.
»Kaj je tisto, kar mi vedno želiš povedati?« ga vpraša.
Ratal je rdeč kot zrela češnja.
»No mislim, da bi prej pasal kozarček vina?« te vpraša in pokimaš. Res te streže kot princeso.
Ko spijeta te prime za roko.
»Pia, ti veš koliko dolgo časa že čakam na to, da ti izpovem vsa čustva?« te gleda v oči.
Pokimala si in pogledala dol.
»in vidiš, da nikoli ne odneham?« znova vpraša. Ti samo kimaš.
»Pia, že od začetka, ko sem te videl na koncertu si mi všeč in rad bi da se tega zaveš.« ti reče in pogledaš gor.
»Ti veš, da sem jaz zaljubljena vate že od koncerta a me je strah, da me boš pustil in zato nisem hotela na zmenek?« mu vrneš vprašljiv pogled.
Harry začudeno pogleda. »Nikoli nebi pustil take lepotice.« reče in se ti strastno približa. V očeh mu vidiš, da si želi poljuba, ki se tudi zgodi.
»Nikoli ne odneham in nikoli te ne bom odnehal ljubiti.« ti reče.
A na koncu te le ni pustil. Postala si najsrečnejša mati in najsrečnejša gospodična Styles.
uredu?
03. junij 2013
ON€ DIR€CTION-dobiš jutri, ker zdej nimam časa, oprosti
03. junij 2013
u124282
u124282
full mi je všeč..hwalla
03. junij 2013
ON€ DIR€CTION-res mi je žou da ti že zdavnaj nism napisala ampak me šola ubija pa še nekej nism razpoložena za pisanje...oblubm,da dobiš najkasnej v pon, ker me čez vikend ni!
1ooooooooooooooox oprosti in upam, da neboš obupala!
06. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg