Forum
XXL
np,men se ush tist zgodbic ni dal več napisat bom pa tole naredu do konca mela bo nene 150 strani nč več pa upam da vam nau dougočasna.
no,najperj pa...al nj začnem

začnem al ne

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. september 2010
začni začni!!!
23. september 2010
začni.
23. september 2010
XXL
ok
23. september 2010
XXL
EPILOG,začetek..

hsss...okostje mrlakenstaina je bilo tu,tu,kjer je vse.k njem se je priplazila kača in zasikala...hssssss,z usti pograbilo palico in jo vrgla v Mojstra.mojster je vstal in se razgledal...rekel je le,odlično,nagini,sem te pa le dobro naučil,mmuuuaaahahahaha,sedaj je harry potter mrtev,prav tako njegovi sinovi,muuahahaha
23. september 2010
XXL
takrat,nekje daleč stran,v lepo urejeni hiši:harry,harry,očka,gremo na prečno ulico,so zavpili james,lily,rose in albus robaus naenkrat.harry se je takrat že pripravljal...ja,ja,je odgovoril.
1uro dalje...
hodili so pred frčaškom...no no,albus,gremo!je zavpil harry albusu.albus je vstopil v kamin in malo nerazumljivo rekel...prr-prečna ulica!!!!!!!odpru je pest in se vrtinčil,nazadnje pa pristal v neki ne lepo urejeni,ravno nasprotno,umazani sobi...pfuJ!aapp...appp.appppppppp......ČIHAAAAA!!in trgovina se je zatresla...uh-oh,si je mislil,in deske so se začele rušiti,a ni si mogel pomagati,in čihnil je eš enkrat,in to še bolj......APČIUHHH!!!3x je kihnil in.....

next
23. september 2010
cool
23. september 2010
XXL
zej se mi res neda ka me je župnik nadlegovou
24. september 2010
next.
24. september 2010
XXL
evo tkole vam:
a nič se ni zgodilo...mislil je da se bo hiša že podrla...a šel je iz hiše in pogledal,naslednji trenutek pa rekel:to pa že ni prečna ulica!si se izgubil,fantek,aaa,ga je vprašala neka čarvonica...ti pomagamo najti pot domov...?je vprašal čarovnik z brado,veliko vsaj 120cm,verjetno še več.a takrat se je zaslišalo vpitje hromi,zroxis,in skozi prvi kamin je priletel harry.a oni so imeli tudi palice in jih usmerili v harry-a.zroxis,in harry ni imel več palice....pojavilo se je vprašanje:kaj sedaj?
24. september 2010
XXL
aja,pa pr epilogu ni kača tista nagini od mrlakensteina,ampak je pritlikav (še tamal za povrh)bazilisk,velk usaj 5 m...
24. september 2010
u29018
u29018
next
18. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg