Forum
AcяσєƖα
AcяσєƖα
Živjo.Ta tema je za tiste,ki gledajo/so gledali harryja potterja.Razdelila vas bom v 4 skupine:Gryffindor,pihpufff,drznvran,spolzgad.

Dajala vam bom vprašanja.Vsako vprašanje je vredno 5 točk.Tista skupina ,ki bo zbrala največ točk prejme nagrado.

Prijavnica:
Ime (neizmišljeno):
Željena skupina:

Želim si v

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. februar 2017
Prijavnica:
Ime (neizmišljeno): Lena
Željena skupina: Gryffindor
18. februar 2017
AcяσєƖα
AcяσєƖα
tvoj dom je............................................................................................................................................................................pihpuff
18. februar 2017
Prijavnica:
Ime (neizmišljeno): Anja
Željena skupina: Gryffindor
18. februar 2017
AcяσєƖα
AcяσєƖα
tvoj dom je......................................................................................................................................................................................gryffindor
18. februar 2017
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Ime (neizmišljeno): Katja
Željena skupina: Drznvran
18. februar 2017
Prijavnica:
Ime (neizmišljeno): Lea
Željena skupina: Spolzgad
18. februar 2017
AcяσєƖα
AcяσєƖα
Katja tvoj dom je...........................................................................................................................................................................................................................................................Drznvran
18. februar 2017
AcяσєƖα
AcяσєƖα
Lea tvoj pa je......................................................................................................................................................................................Pihpuff
18. februar 2017
AcяσєƖα
AcяσєƖα
domovi:
GRYFFINDOR:Anja

PIHPUFF:Lena
Lea

DRZNVRAN:Katja
18. februar 2017
ja, če ne bom gryffindor se odjavljam, ker sem bila tudi na uradni pottermore strani uvrščena v njega
18. februar 2017
polek tega pa mislim, da bi morala upoštevati naše želje glede na to da nas je zaenkrat tako malo... ni fer da nas ne uvrstiš v željene domove če pa še sploh niso polni
18. februar 2017
AcяσєƖα
AcяσєƖα
okay sem te prestavila
18. februar 2017
hvala
18. februar 2017
AcяσєƖα
AcяσєƖα
vse pa tudi v željene domove.
18. februar 2017
AcяσєƖα
AcяσєƖα
gryffindor:Lena,Anja

drznvran:Katja

spolzgad:Lea

pihpuff:?
18. februar 2017
sara
piffpuff
18. februar 2017
Prijavnica:
Ime (neizmišljeno): Hermina
Željena skupina: gryffindor
18. februar 2017
AcяσєƖα
AcяσєƖα
sara tvoj dom je..................................................................................................................................pifpuff
18. februar 2017
Kaj pa moj?
18. februar 2017
AcяσєƖα
AcяσєƖα
tadruga pa ne boš na bradavičarki ker si si ime izmislila.povej tapravo pa boš šla
18. februar 2017
Ok Nina
18. februar 2017
To je moje ime
18. februar 2017
AcяσєƖα
AcяσєƖα
tvoj dom je................................................................................................................................................................drznvran
18. februar 2017
AcяσєƖα
AcяσєƖα
ker si lagala
18. februar 2017
Eni pač ne želijo izdat osebnih podatkov
18. februar 2017
AcяσєƖα
AcяσєƖα
ja in tam si in tam boš ostala
18. februar 2017
Saj sem mešanica med drznvran in griffindor