Forum
Hrry potter in svitaje smrti je predzadnji del harriya potterya,zaden je pa harry poter in svitanje smrti 2 in mogoče bom napisala oba dela.

boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. julij 2013
u57894
u57894
*I come in peace*
Okej, sicer nisem taka, da bi po vseh forumih težila, ampak tole je pa za mene mičken preveč. o:
~Prvič: napiše se SVETINJE smrti, ne svitanje smrti! To sta dve čist različni besedi, s čist različnima pomenoma.
Svetinja: kar ima za koga zelo veliko vrednost zaradi svoje povezanosti s čim zelo cenjenim, ljubljenim.
npr.: to so Svetinje Smrti:

(plašč, palica in kamen)
Svitanje: prihajati do spoznanja česa.
~Drugič: prevečkrat si napisala Harry Potter narobe. VEDNO SE PIŠE Z VELIKO!
~Tretjič: Harry Potter in Svetinje smrti je ZADNJI DEL serije. Samo knjigo so razdelili v dva dela, da bi ljudje dalj uživali.
~Četrtič: Zakaj bi ti mogla pisat oba dela?! Vse knjige je napisala J.K. Rowling! Ni ti treba bit rešiteljica, da bi napisala "oba" dela, ker so že napisani. Če hočeš lahko prepisuješ, ne piši pa sama po zgodbi, ki jo je napisala KRALJICA! Če prebereš vse knjige od začetka do konca, pogledaš vse filme, potem piši. Pa tudi dvomim, da bi lahko napisala VSE kar se v filmu dogaja in opisala dovolj čustveno, just sayin'.

- Ne misli, da sem zlobna. Samo razjezila sem se, ker si ne zaslužiš pisat neki tok popolnega, če še veš ne dobro za kaj se sploh gre.
-- Če hočeš, lahko zarad' mene še vedno pišeš to po filmih, ampak sam pravim, da to ni spoštljivo do J.K. glede na to, da je več kot deset let ustvarjala to, kar obstaja zdaj!
--- Don't judge me, I'm a potterhead. (: *flies away*
03. julij 2013
ti bubbles. nehi pa tega nism misla splih pisat kr sm la na tabori s svojim taborom pa sm svoji sestri zaupala profila pa je ona to napisala pa filma sta dva ker sm si oba iz partisa potegnla al pa si mal gupa
04. julij 2013
pa js nism 9 stara
( sem mi ni dalo iskat moje letnice rojstva pa sm 2004 stisnla stara sm pa 20 let stara)
ti 7 letnia pa ne boš odločala kej bom jst delala si 13 let mlajša od mene pa mi ne mmoreš ukazovat
al se doma tud na starše dereš,ha ha ha ha ha ha ha
04. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg