Forum
no tuki ja moja totalno stokrat premišljena zgodbica, ki se sklada z originalom. in ga ne onečaščuje kot nekateri ponaredki. mislm gospodično music*star.

kdo hoce slisat?(ce je kdo dal odgovor tri nej mi spizdi izpred nosa)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. junij 2011
tole se dogaja ko je harry star eno leto.:

james potter je imel sestro po imenu janine potter. bila je taka kot njena mama rdečelasa in je imela očala.
poročila se je z adamom moero, ki je nekoč delal za saj-veste-koga. oba sta bila čistokrvna čarovnika.
dobila sta hčerkico, ki sta jo poimenovala jessie june sophie julie moera potter. ko je bila jessie stara en mesec je saj-veste-kdo spet začel zbirati privržence. adam bi moral spet iti k jedcem smrti. temu sta se z janine uprla zato ju je čakala enaka usoda kot kasneje lily in jamesa.
kaj pa se je zgodilo z malo jessie? vas zanima...
04. junij 2011
Ponaredki pa glih da. Če ti lahko pišeš o sestri od Jamesa lahko tudi jaz in music*star o sestri od Harry-ja.
12. junij 2011
http://www.igre123.com/forum/tema/bi-rada-postala-naj-model-naj-naj-model/19276/1

se opravičujem,kr tle oglašujem,prosim pijavite se!
Aja pa NEXT!
12. junij 2011
ok spelica ni treba tle ropotarit sej sm ti poslala e-mail.
12. junij 2011
saj oprosti sem bila slabe volje next!
12. junij 2011
ok! še en next!
13. junij 2011
malo jessie je marlakenstain vzel za svojo hčer. samo prigovarjal ji je "jessie pridi k meni...!"
in je šla. ko je marlakensain umrlje jessie odraščala pri krasotlyji.
ne morem dati jessiji ne slike lahko pa jo opišem. odrasla je v lepo desetletnico. visoka je 150 cm in je zelo bleda ter rahlo pegasta kot nejna mama. imela je črna pravokotna očala taka, ki imajo zgoraj črn pas vmes je steklo spodaj pa je še en črn pas vmes (tukaj pri sencih) pa so prazna stikajo se samo tam kjer jih zatakneš za uho. imela je črne dolge lase čez ramena, ki so bili valoviti lahko bi rekli da je imela velike kodre. bila je suha in je imela lepo postavo.
v naslednjem delu pa o njenih pustolovščinah na bradavičarki...
13. junij 2011
next
14. junij 2011
jessie je bila eno leto mlajša od harryja. eno leto za njim ji je uspelo priti na bradavičarko. na bradavičarki je bila znana kot deklica, ki je največkrat zamenjala dom.
neglede na to kaj se je z njo zgodilo in kdo jo je vzgajal je zaradi svoje mame in očeta prišla v pihpuff. v drugem letniku je prišla v gryfondom. takrat je dobila najboljšo prijateljico ime ji je bilo angelina granger. bila je izrezana hermiona. imena je taka očala kot jessie samo da so bila v gryfondomskih barvah. med njima se je spletlo tesno prijateljstvo. v 1. letniku je potem odprla dvorano skrivnosti v 3. letniku pa je spoznala harryja. v četrtem letniku so jo potem prestavili v spolzgad. v četrtem letniku se je potem udeležila napada na ministrstvu morala se je boriti proti harryju. angelina in jessie sta bile še vedno naj frendice.
15. junij 2011
u50446
u50446
em samo toliko, domov ne mroeš zamenjati in samo še eno vprašanje:
si že prebrala harry potter svetinje smrti?
ker v zadnjem delu se vse pojasni.
kako je ime harryjevi hčerki, družini in podobno...
16. junij 2011
ja lej sm js use prebrala knjige use mam doma pa tut use filme pa use MAM DOMA PA ORIGINAL OPRAVO ZA MASKARE ZA HERMIONO. LEJ TO JE MOJA STORY SI JO JS LAH ZMIŠLUJEM IN JE USE MOGOCE. ZDEJ PA SPIZDI JA DRGAC JE SLA SUSAN BONES U 6. DELU U DRZNVRAN.
16. junij 2011
lej lah mi zarad mene zastavs uprasanja pa bomo vidl od kje si s sploh uzela dasi me dodala!
16. junij 2011
u50446
u50446
aja, povej mi stran in ime poglavja kje je susan šla v drzvraan. ma ona je v pifpufu. lej me n briga kako maskare imaš ti za hermiono samo praviš da se to skladuje z originalom. če je to res usklajena zgodba z originalom, torej harry nima sestre, ker to bi sicer pisalo. njegova oče in mama sta umrla kadar je bil on star eno leto. in če imaš vse knjige doma, si natančno preberi 7 pa se ti bo vse razjasnlo. sej tu je lohk tvoja zgodba in si jo lahko zmišljuješ ni pa treba lagat in pisat da se usklajuje z originalom. in povsem se strinjam z music*star
P.S. jaz dodam vse uporabnike k jih enkrat vidm. sm vidla d si frenda od ene moje prjatlce, sam si nism mislna d imaš take pokvarjene možgane da ne moreš razlikovat med lažjo in resnico in zgleda da nit brt n znaš
16. junij 2011
u46062
u46062
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. junij 2011
u50446
u50446
aja sam tolku v 5 ne piše d se je proti harryju z jedcemi bojevala punčka...al pej jst n znam brt
16. junij 2011
Je pač v zgodbo dodalaeno osebo! Res je ne mogoče zamenjati dom ampak lahko napiše zgodbo skoraj enako samo da doda svoje osebe tudi jaz sem začela pisati tako zgodbo in sicer nevarnosti v čarovniškem svetu ni konec.
16. junij 2011
u50446
u50446
prav.... saj ne sam pač je rekla d bo usklajena z originalom
16. junij 2011
saj je skladno z orginalom (razen to z domovi) samo da je dodla eno osebo!!!!!
16. junij 2011
Ja se strinjam za Lali.
17. junij 2011
hvala res! lej čokolada tuki gor so ljudje k me podpirajo in so me marsikaj naučili recimo spelica in lali. tko da sej veš! ti nimas na mojem forumu kej gor delat ker si neprijazna in lej očitno kažeš da ti neki ni prov in ne maras zgodbe tko da nevem kaj jo maš pol za komentirat. tle pr men so dobrodošli dobri ljudje in ne taki ki žalijo in kažejo nezanimanje do zgodbe. zdej pa skidi dol!
18. junij 2011
lej js sm knjige ze prebrala vse trikrat in to kaze da mas ti zgnile možgane in ne znas brt!
18. junij 2011
pa tut ce u petem delu ne pise nc to ni tvoj problem!
18. junij 2011
jst sm tut use dele že prebrala usaj trikrat tko k kelly408 pa jst res nism zasledila da bi kdo zamenu dom. pa drugač je ful dobr pa piš še naprej
28. junij 2011
hvala sej sm sam mal hotla njo na finto vršt da ne bo tok pametna pa zmeri misnla da ma use prov. k js mam tako frendico k zmeri misl da ma use prov in pol js velikrat naserjem zarad tega. drgac pa tajdek izvoli se kdaj prebrt mojo story sm zlo vesela tvojga komentarja.
28. junij 2011
Nadaljuj prosim!
28. junij 2011
ok.
29. junij 2011
nnnnnnnext
30. junij 2011
jessie pa je imela skrivnost, v svojem dnevniku je imela urok, ki ga je sama izumila. z njim je obujala svoje domače živali, ki so umrle. to je bil urok, ki povrne ljudi nazaj v stanje v kakršnem so bili pred smrtjo. ko je prišel čas bitke za bradavičarko jo je malfoy odpeljal s sabo saj mu je tako naročil marlakenstain...
kaj pa se je zgodilo potem?
v naslednjem delu
01. julij 2011
next
01. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg