Forum
Živ!
Tukaj je ena tema, ki sem jo vodila na svojem prejšnjem profilu. No, pravzaprav je to zgodbica, ki je prvoosebna in napisana bolj na easy, bolj slengovsko in popolnoma najstniško. ni neko preveč kvalitetno delo, vsebuje veliko slik, a je imela veliiiko dobrih odzivov, zato sem se odločila, da jo nadaljujem. prvi del pride kmalu ^^
Claire
12. januar 2018
Next (prva bralka ^^)
12. januar 2018
~Meri Lindin~
~Meri Lindin~
Neeext ^^
12. januar 2018
Neeeeeeext
12. januar 2018
Ponavadi sem jezna na jutranje sonce, ki me rado prebudi. ampak ne danes. danes sem bila toplih sončnih žarkov, ki so zjutraj nežno pobožali moja lica prav vesela. zagotovo se sprašuješ, zakaj. ker gremo danes na Prečno ulico po potrebščine! tako je! čez en teden grem v prvi letnik! juhuuuuu! ok, zdaj pa že grem na zajtrk, me že mami kliče. pridi, pridruži se mi!

odstopicljala sem v kuhinjo, kjer me je že čakal zajtrk, palačinke z borovnicami. obožujem jih!

Hlastno sem jih pojedla, seveda prosila mamo še za eno porcijo in še spila pomarančni sok. sem zelo radovedna punčka. oh, zdaj ko sem se omenila sem se spomnila, da se še nisem predstavila! moje ime je Lea Annabelle Griffyn in sem čistokrvna čarovnica. stara sem enajst let in sem, kot že prej povedano zelo radovedna.

ko sem pomila za sabo(mami je taka hudobnica, da noče samo s palico zamahniti) sem vprašala mamo, kaj naj oblečem. rekla je, da mi je oblačila že nastavila in naj pohitim. ker živimo v graščini sem rabila kar nekaj časa, da sem prispela do svoje sobe. taka je:

Na svoji postelji z razkošnim baldahinom sem zagledala ljubko obleko, ki naj bi jo oblekla na Prečno.
bila je vijola barve s čipko, ki je prekrivala njen zgornji del. oprosti, ampak danes se bom kar dosti izražala s sliko, saj ti imam velliiiikkoooo za pokazati, na primer sebe. to sem jaz!

Ko sem se oblekla in počesala je v mojo sobo stopila mami. Tudi ona je bila oblečena v obleko. Nato sva šli do očija in skupaj smo se soudejanili na Prečno. nikoli mi ne boste verjeli, kakšen lep prizor je to. Trgovina ob trgovini, zvok pogovora, sonce sije in Gringott se lesketa v sončni svetlobi.
komaj sem čakala, da dobim palico. Pri mojstru Olchenbatu sem bila zelo živčna, a kljub temu je že v trejem poskusu našel pravo palico zame. Dobila sem tako iz lesa oljke, v njenem jedru pa so vilinske solze, ki izražajo duševno lepoto posameznika in oljka dokazuje mojo močno voljo. čudovito, kajne?
-----------------------
Tale del je večinoma prekopiran iz prejšnje teme, zato je v njen veliko tiskarskih goblinov, za katere se opravičujem .
12. januar 2018
Next (OMG blond *.*)
12. januar 2018
(kdobivedel v kerem domu bo )
12. januar 2018
Wao Next fino
12. januar 2018
~Meri Lindin~
~Meri Lindin~
Super, Next
12. januar 2018
Stavim 5 Ognjenih strel, da bo v Drzvraanu (oprosti, če izgubim stavo, Ognjene strele dobiš čez kakšnih 10 let ).
Sem tak vesela, da nadaljuješ to zgodbo! ^^ Zelo fajn, glede tiskarskih goblinov pa ne skrbi, ker je lepo
13. januar 2018
Next
16. januar 2018
Super*-*
Next
16. januar 2018
Melissa_Black
Melissa_Black
res super zgodba. Next
16. januar 2018
Eva.L
Eva.L
Next
25. januar 2018
Evo, tukaj je naslovnica, da bo zgodba res prava zgodba, naslovnico je kot tradicionalno mojstrsko izdelala Lorein M Gray, prava strokovnjakinja, ki z naslovnicami zadene moje želje, za katere sploh ne vem, da jih imam. Upam pa, da imate vi željo za Next, ki bo, če vam malce prišepnem, napisan in objavljen jutri, poskušajte zdržati do takrat, ve male mandragore

Xoxo, Claire
28. januar 2018
Fawn
Fawn
Next Dam dam dam!! ful je dobra, a vsi tok dobr pišejo pa stavijo slkice zravn? (tole je moja prva zgodba tukej tko da..) Next Next Next nujno!!
28. januar 2018
Hvala ti, Fawn! Tale zgodbica je napisana bolj na easy, malce bolj 'strokovna' je moja druga zgodba(Knjiga prerokb), sicer pa mislim, da sem edina ali ena izmed redkih, ki med pripovedjo vstavlja slike.
28. januar 2018
Se opravičujem, Next bo jutri.
29. januar 2018
Fawn
Fawn
tale jutri je malo dolg...
15. februar 2018
~Animals √
~Animals √
Ja res je dolg ....Next!
15. februar 2018
Next res je ful dobr