Forum
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
Holaaaa!
Hellloooo!
Jaz. Sem. Totalno. Obsedena. S. Harryjem. Potterjem.
Edina resitev? FAN FICTION!
Yole, je kot ze iz baslova izveste fan fiction o harryju potterju. To zgodbo bom pripovedovala iz oci druge osebe, ki ni harry, prav tako ne bo istih dogodkov.
Aja, zanimivo bo !
Glavna junakinja zgodbe bo Lea Annabelle Griffyn, to bo carovnisko zivljenje. Ampak, kdo bi vedel, se bo odvijalo na Bradavicarki ali na kaki drugi carovniski soli? Ce zelite izvedeti, boste do tega prisli z besedico next, ki je bom zelo vesela, prav tako vseh komentarjev. Pravo kot prvo rabim vsaj 3 nexte, pa dobite prolog!
Claire says: See ya! ♥
03. oktober 2017
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
Kje so tiste lustne besedice Next ?
03. oktober 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Next Next Next!!!!!! moja sestrica iz drzvraana je začela z zgodbo?!?!?! stavim 5 ognjenih strel da bo zanimivo!!!!! ajdddddeeeeee!!!!!!!!!! če mi ne daš zdaj Next ti grozim z.... ritorobim zaribancem!!!!!! pazi se!!!!!
03. oktober 2017
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
Naj ti bo, ti nala hudobna brentsslovka
dobis nexteka pa tistih pet ognjenih strel kar obdrzi, bom probala zanimivo narest. Btw, im a powerfull wizzard, tko da ne ti meni z zaribancem, ga takoj prmagam, gry ghost sis
03. oktober 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Ah vselej se pazi, mam enga velikega od Hagrida! Yay, ok ga že pospravim, če si tak prijazna, da mi daš nextek!!! :3333 čimpreeeeeej!!!
03. oktober 2017
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
Eh, kak bo men Hagrid
Jaz sem uteleseni Voldemortek muahaahahahaaa
Se pred osmo dobis Next
03. oktober 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Yay!!!!
Voldemortek - cute name *-*
03. oktober 2017
Eleanor Lee
Eleanor Lee
neext ^_^
03. oktober 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Clary, kje je nextek???
04. oktober 2017
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
tukaj ga pišem
04. oktober 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Ok
04. oktober 2017
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
1.del
ponavadi sem jezna na jutranje sonce, ki me rado prebudi. ampak ne danes. danes sem bila toplih sončnih žarkov, ki so zjutraj nežno pobožali moja lica prav vesela. zagotovo se sprašuješ, zakaj. ker gremo danes na Prečno ulico po potrebščine! tako je! čez en teden grem v prvi letnik! juhuuuuu! ok, zdaj pa že grem na zajtrk, me že mami kliče. pridi, pridruži se mi!

odstopicljala sem v kuhinjo, kjer me je že čakal zajtrk, palačinke z borovnicami. obožujem jih!

hlastno sem jih pojedla, seveda prosila mamo še za eno porcijo in spila pomarančni sok. sem zelo radovedna punčka. oh, zdaj ko sem se omenila sem se spomnila, da se še nisem predstavila! moje ime je Lea Annabelle Griffyn in sem čistokrvna čarovnica. stara sem enajst let in sem, kot že prej povedano zelo radovedna.

ko sem pomila za sabo(mami je taka hudobnica, da noče samo s palico zamahniti) sem vprašala mamo, kaj naj oblečem. rekla je, da mi je oblačila že nastavila in naj pohitim. ker živimo v graščini sem rabila kar nekaj časa, da sem prispela do svoje sobe. taka je:

na svoji postelji sem zagledala ljubko obleko, ki naj bi jo oblekla na prečno.
bila je vijola barve s čipko. oprosti, ampak danes se bom kar dosti izražala s sliko, saj ti imam velliiiikkoooo za pokazati, na primer sebe. to sem jaz!

ko sem se oblekla, je v mojo sobo stopila mami. šli sva do očija in skupaj smo se soudejanili na Prečno. nikoli mi ne boste verjeli, kakšen lep prizor je to.
komaj sem čakala, da dobim palico. dobila sem tako iz orehovine, notri pa so vilinske solze. čudovito, kajne?
04. oktober 2017
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
deli so krajši, a bodo zato pogostejši.
04. oktober 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Čudovito!!! Res lepo!!! Neeeeeeexttttt!!!!!!!!!!
04. oktober 2017
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
awww, thanky
04. oktober 2017
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
Ne oglasuj!
04. oktober 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Raje ga blokiraj, ker je ta Zasmrljen en navaden smrkavec brez pameti
04. oktober 2017
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
04. oktober 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Glej: jaz ne lažem
04. oktober 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next!!!!!!!!!!!!+nova bralka
04. oktober 2017
Eleanor Lee
Eleanor Lee
Next
04. oktober 2017
neeeeeeext +++++ nova bralka
09. oktober 2017
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
Next pride!
10. oktober 2017
neeext^^
10. oktober 2017
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
2.del
takole, dobila sem palico, za tem pa smo šli k madam malkin, jupii! tam sem srečala dekle svoje starosti. ime ji je bilo Fiona Audrey Elise Jones. dolgo ime, a ne da? rekla je, da ima ime Elise po babici in Audrey po mami. takoj mi je bila všeč, saj je bila tudi zelo nasmejana. naj vam jo pokažem, takale je:

meni se zdi tko cute, kaj pa vam? postali sva prijateljici in kupili sva plašče. madam malkin naju je izmerila in nama dala plašče raznih barv. vsaka od naju si je smela izbrati 5 enobarvnih plaščev, za vsak delovni dan v tednu in dva pisana za vikend. jaz sem izbrala zelenega, roza, rumenega, črnega in temno modrega. Fiona si je izbrala pastelno roza, svetlo modrega, rumenega, belega in svetlo vijoličnega. obožuje svetle barve. za vikend sva si izbrali jaz: roza barve z belimi samorogci in barvnega črtastega, Fiona pa sončno rumenega z zlatimi nitkami in belega s srebrnimi bleščicami. skupaj sva odšli po domače živali, saj so nama starši dovolili, da si vsaka eno izbereva. jupii! fiona, ki obožuje muce, si je izbrala črno muco z nebeško modrimi očmi, jaz pa sovico, prečudovito rjavo sovico , ki je imela belo znamenje v obliki srca. in to na pravem mestu! a ni to preprosto wow? poslovila sem se od Fione, še prej pa sva se dogovorili, da bova na vlaku sedeli skupaj. itaq. čisto simpl, hehe. z mami, ime ji je Emmelyn Saya Griffyn in z očijem, Anthonyjem Griffynom smo odšli na kosilo, pico s salamo, po kosilu smo se vrnili domov. doma me je v kuhinji čakala sova z mojo novo torbo za šolo. takole izgleda:

a ni čudovita? poleg tega mi je mami obljubila, da mi bo nanjo prišila srebrne in zlate bleščice. res je najboljša!
tako, danes se poslavljam, se vidiva spet naslednjič, a ne? komaj čakam! adijo!
14. oktober 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
neeeeext
Ful mi je všeč, da ta glavna junakinja tak fajn pripoveduje ^^
neeeeeeeext čimprej!!!!!
14. oktober 2017
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
hvala Lorein
14. oktober 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
14. oktober 2017
jaaa, počutiš se ko da si zraven neeeeeeeeeeeeeext D
14. oktober 2017
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
∞ƇℓαιяєƑσяєνєя∞
Ker ste vsi tko fajn osebe, se bo Lea Annabelle Griffyn potrudila, da vam danes se kaj pove
14. oktober 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg