Forum
Upam da boste bral

Je okoli 4 mesece po vojni Harry in Ron hodita v šolo za auror-ja. Hermione pa hodi v šolo za višjo čarovniško ministrico (V.Č.M) , želi si postati ministrica v Uradu za nadzor nad čarobnimi bitji. Hermione je kmalu po vojni odšla po svoje starše v Avstralijo in jima je povrnila spomin. Do konca počitnic je ostala doma sedaj pa živi pri družini Weasly,da je bliže svoji šoli.
Je prijeten petkov večer Hermione in Ginny igrata šah, Harry,Ron in George pa igrajo Quidditch.
29. junij 2012
Ko so prenehali z igranjem Quidditch-a je George vprašal »Am, kaj bi vidva rekla če bi jst vprašal Angelino da bi se poročila z mano« Harry in Ron sta se čudno pogledala nato pa je Harry rekel: »Kaj a resno misliš« George je prikimal Ron pa je rekel »Zmerej sem mislil da se bo Percy prej poročil kot ti« George ga je grdo pogledal in rekel »No kaj a jo nej uprašam al ne?« Ron je rekel »Ja vpraš jo ane sej bo mogoče rekla ja« »Lepa spodbuda bratec, no jo bom vprašal danes zvečer,ko pride na večerjo sem. Nobenmu niti besedice o tem še posebej ne mami !! »jima je rekel George. Harry in Ron pa sta mu samo prikimala.
29. junij 2012
zlo dobr i like it NEXTT
29. junij 2012
u95620
u95620
nextt
29. junij 2012
u54102
u54102
next
29. junij 2012
next
30. junij 2012
u73962
u73962
next
30. junij 2012
Ob 17.30 je Angelina s svojim staršem prišla na večerjo. Vsi so pohvalili Mollyino kuhanje saj je bilo vse res odlično. Po koncu večerje pa je George vstal in rekel »Am,nekaj bi rad povedal« »seveda sine ti kar« je rekel Arthur. George je zavzdihnil in začel.. » Angelina, poznava se že od prvega leta na Bradavičarki. Takrat mi še nisi bila všeč ampak,ko sva postajala starejša si mi prirasla k srcu. Prvo si mi bila samo malo všeč ampak zadnji 2 leti sem dobesedno čisto nor nate.« George je globoko vdihnil ter pokleknil pred Angelino. Vsi okoli mize so začudeno gledali,Angelina pa je bila najbolj presenečena. George jo je pogledal naravnost v oči in jo vprašal: »Angelina Johnson ali bi se poročila z mano? » Angelina je objela Georga in odgovorila »JA« George pa ji je na prstanec nataknil lep diamanten prstan.

30. junij 2012
u73962
u73962
neextttttttttttt
30. junij 2012
NEXT!!!
Ful je dobra.
30. junij 2012
nextt
30. junij 2012
hwala
30. junij 2012
Molly in Angelinina mama sta začeli jokati od sreče, vsi so čestitali Georgu in Angelini.
Sledilo je veliko proslavje,pokonci so bili čez polnoč. Angelina pa je prespala pri Weasly-jevih
Naslednji dan so Hermione,Ginny in Angelina odšle na kratek sprehod do bližnjega jezera. Pogovarjale so se o poroki in kako bodo nakupovale za poročno obleko. Angelina pa je tudi prosila Hermione in Ginny da bi bili njeni družici,seveda sta obe privolili.
Čez dva dni je bil točen datum poroke že določen in to je bil 17. september,1998.
Razposlali so vabila in naročili torto Hermione,Ginny,Molly,Ga. Johnson in Angelina so odšle nakupovat poročno obleko.
30. junij 2012
u95620
u95620
next
30. junij 2012
no zdej pa za Angelinino obleko že za prstan sem se težko samo odločila zdej pa za obleko imam 3 in lahko glasujete katera vam je najbol všeč tista oblek ki zmaga bo Angelinina poročna obleka lahko pa tudi pošljete svoje ideje na moj ZS NE tukaj !!

1.

2. http://4.bp.blogspot.com/-ylRmXv2cGWw/T0sjX1Mg-FI/AAAAAAAAC2w/o6TAC5MC4dI/s1600/Fancy-white-wedding-dress-design-with-fold-12.jpg

3. http://3.bp.blogspot.com/-R6yQnHgZxQo/T0sk3mxeQjI/AAAAAAAAC4A/fPqHCI2UyEY/s1600/Fancy-white-wedding-dress-design-with-fold-5.jpg
30. junij 2012
u73962
u73962
druga mi je najlepša
nexttttttttttttttttttttt
30. junij 2012
Vabilo na poroko

ναвιℓσ

кєя ℓєρє ιη ѕяєčηє тяєηυткє zмєяαנ žєℓινα ∂єℓιтι ѕ тιѕтιмι,
кι ѕσ ηαмα вℓιzυ ιη נιн ιмανα яα∂α,

ναѕ ναвινα ν ѕσвσтσ, 17.ѕєρтємвяα, ∂α ∂єℓιтє
ѕяєčσ z ηαмα, ѕαנ вσνα zα νє∂ησ яєкℓα ∂α.

ъօժօčձ ოlձժօթօгօčεռƈձ, ʛἔὄʀʛἔ ἷᾗ ᾄᾗʛἔłἷᾗᾄ
30. junij 2012
u73962
u73962
nextt
30. junij 2012
1 obleka je najlepša
30. junij 2012
nexttttttttt,, pa 2 obleka je lepša
30. junij 2012
nextt tt nextt tt
30. junij 2012
next!!!!!!!!!!!!! 3 obleka
30. junij 2012
zmagala je 2 obleka,,, pa pliss povejte naprej za to zgodbico
30. junij 2012
next
30. junij 2012
nextt ful dobro
30. junij 2012
next
30. junij 2012
u98126
u98126
next
30. junij 2012
next!!!!!!!!!!
nujno.
30. junij 2012
Danes je samo še 2 dni do poroke in zato vsi pomagajo pri pripravah. Molly,Hermione in Ginny pečejo piškote in biskvite,ostali pa pomagajo pri postavitvi šotora ( tak kot je bil na poroki od Billa in Fleur) Po končanem delu sta se Ginny in Harry odpravila na kratek sprehod,Ron in Hermione pa sta ostala notri na toplem in igrala šah. Na sprehodu sta se Harry in Ginny pogovarjala o raznih stvareh. Potem pa se je Ginny spomnila: »O,čisto sem pozabila« »Kaj si pozabila?« jo je vprašal Harry. Ginny pa je odgovorila: »Luna ima rojstni dan in nas vabi na njeno zabavo.« »Lepo od lune da nas je povabila. Kdaj pa je?« je vprašal Harry. »29. septembra ob 15.30 uri pri Luni doma.« je odgovorila Ginny potem pa sta se odpravila proti domu. Ko sta prišla iz sprehoda je bila večerja že nared. Po večerji je Hermione učila Rona kako upravljati televizijo,ki jo je Arthur prinesel iz službe. Televizija je bila bunkeljska zato je Weasley-evi niso znali uporabljati. Ronu pa tudi ni šlo v glavo zakaj moraš številke pritisnit da lahko gledaš nekaj drugega. Zato se je večkrat jezil: »Zakaj ne dela če pritisnem 10 če pa 2 dela pa čisto normalno«
Hermione se mu je smejala in mu poskušala razložiti a je obupala. Ron in Hermione nista še govorila o poljubu med vojno. Harry je Ronu že velikokrat rekel naj govorita o tem a še nista. Kmalu se je stemnilo in vsi so odšli spat saj jih je jutri čakal naporen dan. En dan pred poroko: Molly in Arthur sta se zbudila že ob 6. tih. Artur je šel k svojemu bratrancu po mize in stole za poroko, Molly pa je z Angelino izbirala rože,ki bodo okoli oltarja. Ostali so se zbudili malo kasneje,kot ponavadi jih je čakal zajtrk pojedli so nato pa so pomagali pri postavljanju miz in rož… Dan je hitro minil. George ni mogel spati saj ga je bil naslednji dan zelo pomemben za njega.

P.S.ta del ni kej preveč dober nasledn bo bolši
30. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg