Forum
UPAM DA BOSTE BRALI IN DA VAM BO VŠEČ!

29. junij 2012
Je okoli 4 mesece po vojni Harry in Ron hodita v šolo za auror-ja. Hermione pa hodi v šolo za višjo čarovniško ministrico (V.Č.M) , želi si postati ministrica v Uradu za nadzor nad čarobnimi bitji. Hermione je kmalu po vojni odšla po svoje starše v Avstralijo in jima je povrnila spomin. Do konca počitnic je ostala doma sedaj pa živi pri družini Weasly,da je bliže svoji šoli.
Je prijeten petkov večer Hermione in Ginny igrata šah, Harry,Ron in George pa igrajo Quidditch.

29. junij 2012
Ko so prenehali z igranjem Quidditch-a je George vprašal < Am, kaj bi vidva rekla če bi jst vprašal Angelino da bi se poročila z mano> Harry in Ron sta se čudno pogledala nato pa je Harry rekel: George je prikimal Ron pa je rekel George ga je grdo pogledal in rekel < No kaj a jo nej uprašam al ne?> Ron je rekel < Lepa spodbuda bratec, no jo bom vprašal danes zvečer,ko pride na večerjo sem. Nobenmu niti besedice o tem še posebej ne mami !! > jima je rekel George. Harry in Ron pa sta mu samo prikimala.
29. junij 2012
sori to tadrugo je vse neki pomešan ne tistga brat to je prov:

Ko so prenehali z igranjem Quidditch-a je George vprašal < Am, kaj bi vidva rekla če bi jst vprašal Angelino da bi se poročila z mano> Harry in Ron sta se čudno pogledala nato pa je Harry rekel: George je prikimal Ron pa je rekel George ga je grdo pogledal in rekel < No kaj a jo nej uprašam al ne?> Ron je rekel < Lepa spodbuda bratec, no jo bom vprašal danes zvečer,ko pride na večerjo sem. Nobenmu niti besedice o tem še posebej ne mami !! > jima je rekel George. Harry in Ron pa sta mu samo prikimala.
še enkrat sorrrrrrryyyyyy računalnik je neki pomešov
29. junij 2012
ojla mislm da ti računalnik res nagaja začetek je drgač ok
29. junij 2012
ja vem na drug naslov bom dala
29. junij 2012
u73962
u73962
next!super!!
29. junij 2012
a pr teb ni tm neki use zmešan
29. junij 2012
u73962
u73962
je sam vseeno je ta zgodbica zakon !!!
29. junij 2012
u73962
u73962
i love film harry potter
29. junij 2012
hvala sj bom popravla pa na druk naslov dala tko da bo vredu mojmu računalniku se neki zlo mešša
29. junij 2012
u73962
u73962
sa je vseeno
keri j tebi v harryju potterju najboljši???
29. junij 2012
nov link popravljeno vse

http://www.igre123.com/forum/tema/harry-potter-and-life-after-the-second-wizarding-war/36719/1

lily potter :najbolša v harry potterju mi je hermione drgač so pa usi full fajn
29. junij 2012
na tem tanovem naslovu bo nadljevanje
29. junij 2012
u73962
u73962
ok
30. junij 2012
next
30. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike