Forum
XXL
tuki je nadaljevanje od Harry Potterja7!

začnem?

a začnem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. september 2010
Ne noo D:
04. september 2010
neee
04. september 2010
XXL
admin zbbriš temo(nočjo da napišem ,se bo samo valala po forumu)
04. september 2010
Zakaj pa ne želite da napiše!
Sliši se cool!
05. september 2010
ne no..teh zgodbic je taužnt
05. september 2010
Mogoče res ampak vseeno zelo se sliši zanimivo!
05. september 2010
Napiš jo ;D
06. september 2010
neeeeeeeeeeeeeee
06. september 2010
u27198
u27198
neee
06. september 2010
neee..plizzz.xD
06. september 2010
Mogoče. OK napiš. Mejbi bo cool
06. september 2010
Plllllllllllliss Napiiš!!
!!
PROSSSSSSSSSSSSSSM.!!!!!!!!!!!!!!!!
Plisssssss.!!!
!!!
07. september 2010
Prosim!
07. september 2010
prosim!
ne poslušaj tistih ki govorijo ne!
prosim???
07. september 2010
nneee no..teh kurcou k jim vi praute zgodbice jih je že pu ceumu forumu..pa sploh več k pou folka sploh ne zna pisat al pa tko piše u slengu da nuben ne zastop..pa kr neki na sred kunčajo pa ne pišejo naprej pa ta šit..dej med temi temami k so ble pred 6 mesci na forumu ni skor nubene več vidne k so sam te zgodbice pa prijave za supr modele pa to. to je kr neki..pač nočm bit tle pametnakovič pa seronja ampk sam puvem mnenje..in mislm da se velik folka strinja z mano
07. september 2010
btw..edini komenti na zgodbicah so. nextejj..ja ful kul,dej naprej,,ja carsko dej pišš..
07. september 2010
Djj Napišš Noo PROOOOOOOOSM!?!
07. september 2010
XXL
hmmmm....Gan&Đa. harry potter ni kurc!
08. september 2010
XXL
aja pa sam nekj men se neda glih pisat...

aja pa kokr js dam pošlji mi kr še ene 10x skrajša besediu pa nvm kva je narobe
08. september 2010
XXL
zato se mi neda pisat
08. september 2010
Hoj!

A bi lahko jaz pisala pol tako zgodbico?
08. september 2010
XXL
lahko skupi bom probu če mi nau kr skrajšal...
08. september 2010
XXL
Bil je lep,sončen dan...Harry se je spominjal kako je Mrlakenstein obležal na tleh pred njem.Mrtev.Od tega je bilo 19 let,a se še vedno spominja,kot da bi bilo včeraj.A zdaj je z ginny mirno užival življenje,z desetletnim sinom.Je že dobil pismo iz bradavičarke in kmalu gresta po nakupih.Harry,Harry!Greva nakupovat? se je že zaslišal glas...A Harry je le odgovoril : Ja,ja...
08. september 2010
XXL
o,fino,dela
bom kr pisou
08. september 2010
NeeeeeeeeeeeeeeeeeeeXxxxxT.!
HiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiT.!
08. september 2010
XXL
Že naslednji trenutek sta bila pripravljena. Greva na Prečno ulico!Je pomignil Harry.Ginny,Ginny,kje je frčašek?Si ga ti vzela? Ne,glej,tamle je,je odgovorila Ginny.Vzela sta frčašek in ga vrgla v kamin.A Dumbledore(sin harry-ja)je zajecljal in vrglo ga je na Nokturno ulico.Tam je videl lobanje in okostja.Stopil je iz trgovine in videl polhno čudnih,umazanih čarovnikov.Vprašal je prvo čarovnico:Kje je prečna ulica;a čarovnica je odgovorila le:Temni Lord se bo vrnil!!Suženj ga bo vzdignil in dobil bo svojo moč!!Pobijal bo vse!!Dobil bo vojsko in napadel šole,kot je bradavičarka!Napadel bo Harry-ja potterja!!Kreh kreh se je odkašljala in dodala,si se izgubil,fant?
08. september 2010
XXL
Oh..le..ja...Je na hitro odgovoril Dumbledore.
A čarovnica ga je nadrlaotem pa izgini!Izgini mi pred očmi!A naslednji trenutek se je pokazala svetloba in redeče iskre so zaplapolale po zraku.Bil je Harry.S tem je čarovnike prestrašil in so zbežali.A s tem je prišel nek čarovnik.Se hočeš oblegati z čarovnijami?in zavpil je zorxis!Palica je poletela v zraku in priletela v Harry-jevo dlan.Kako pa... Se je začudil tisti čarovnik,a ni imel dovolj časa da bi dokončal stavek,kajti Harry je že zavpil hromi!Potem sta z Dumbledorom šla.
08. september 2010
XXL
sory za tist znakc
08. september 2010
DeeeeeeeeeeJ HiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiT NeeeeeeeeeeeeeeeeeXxxxxxxxxxxxxxxxT.!
08. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg