Forum
Moja družina je številčna. Imam tri sestre in dva brata. Imam veliko sestričen in bratrancev in tet in stricev. Hodim v tretji letnik na bradavičarki. Stara sem 13 let.

To je zelo nenavaden moj opis zato ga bom napisala bolj podrobno.

Sem Hayley Belsuie. Imam sestre Anne, Alice in Meggie in brata Thomasa in Alexandra. Stara sem 13 let in hodim v 3. letnik v Gryfondomu na bradavičarki. Anne je v Pihpuffu, Alice v Drznvraanu in Meggie v Spolzgadu vendar se razumemo čeprav smo iz različnih domov. Alexander je v Spolzgadu, Thomas pa gre letos v prvi letnik in še ne ve v kateri dom bo prišel. V družini nas je šest otrok. Najstarejša je Meggie, ki je stara 17, potem je Alice, ki je stara 15, za njo pa sta Alice in Alexander, ki sta stara 14. Za njima sem jaz, ki sem stara 13 za mano pa je Thomas, ki je star 11. Čeprav sta Alice in Alexander dvojčka si sploh nista podobna. Ravno danes je 31. avgust in komaj čakamo jutri, ko nas gre vseh šest na bradavičarko.

Imeli smo zabavo in posnela sem fotografije svojih sester in bratov:
02. april 2011
next!
03. april 2011
next!
03. april 2011

Jaz Hayley

Anne

Alice
30. april 2011

Alexander
30. april 2011

Thomas
30. april 2011

Meggie
30. april 2011
še piši
15. maj 2011
ja in pol je pršu voldemort in rekel "AVADA KEDAURA! " AHAHAHAHAHAHAHA lol ( next plz )
15. maj 2011
u43597
u43597
na sliki zgleda ta 'Hayley' stara največ 8 let, ti pa pišeš o njej, kot da jih ma trinajst ...
omfg ... ? -.-'
15. maj 2011
Pač je malo manjša. Kaj ti ne veš da so eni ljudje pač malo manjše velikosti' Pa ja nadaljuj Hermy!
18. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg