Forum
u73962
u73962
no....to zgodbo sem v resnici sanjala
in govor o 1D in vem ja,še ena takšna zgodba
prosim,brez pripomb
Tam se je gnetlo množice,ni mi bilo prijetno. Povsod je odmeval glas od 1D. Super bi bilo če bi bilo manj ljudi in če nebi Nick,moj fant kričal name. Zakaj? zato ker sem ga imela dovolj! Hotela sem prikiniti z njim. Obrnila sem se in stekla. Vstran od množice. Vstran od najlepše pesmi. Vstran od Nicka. Za sabo sem slišala korake. Ali mi sledi Nick? upam da ne. Obrnem se da bi se mu postavila po robu. Ampak ne. Tam ni bil Nick. Bil je.....najlepši kar sem jih videla. Imel je skodrane lase in najlepše oči ki sem jih kdaj videla. " Ti si Harry Styles" sem zašepetala.

harry: [img]https://06.wir.skyrock.net/wir/v1/resize/?c=isi&im=%2F6725%2F85116725%2Fpics%2F3111373291_1_8_hpVSWNx9.jpg&w=600[/img]

kako se vam zdijo moje sanje? xD

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. februar 2013
u73962
u73962
eh.....tak brezveze da to pišem

pa če kdo želi da nadeljijem pa 1 next
02. februar 2013
u111191
u111191
neeeeeeeeeeeeeeeext
samo naj bodo malo daljši proosim *
23. februar 2013
Neeeeeeeeeext!
ALO MRŠ PISAT&DALŠE!
23. februar 2013
u73962
u73962
oo,hvala vama
23. februar 2013
u103164
u103164
Neeext!
23. februar 2013
u73962
u73962
"ja,in ti si?" me vpraša. "em..jaz sem Alex. Pišem se Wsashinton." pokima. "Okey,ampak kaj se je zgodilo,kaj delaš tu?" od kdaj pa koga zanimam...no,jaz? "isto bi jaz lahko vprašala tebe. takrat se prelepo zasmeji. "No,videl sem de je eno dekle v solzah odteklo vstran. No, Liam me bo nadrl,pa kaj potem?" za mano je šel? lepo. "h,s fantm sem se razšla.Dovolj sem ga imela. Že takrat ko me je prvič pretepel sem hotela vstran od njega" samo skomignem. "pretepel te je?" jaz le pokimam in še enkrat skomignem. Harry me prime za roko in odvlče nazaj. "kaj pe delaš?" ga začudeno vprašam. "nazaj greva,kaj pa misliš?" začnem odkimavati in blebetat da se tja že nebom vrnila. No,nekako me je zvlekel tja. Ampak pustil me je čisto blizu odra da me je lahko videl. Tako mi je bilo boljše. Upam da me Nick v hotelu ne bo pretepel.
//čez pol ure//
Ko so zapeli vse pesmi so končali. Jaz sem že hotela iti ko me je nekdo prijel za roko. Harry. "Ali imaš kam za iti?" me še vpraša. Takrat se spomnim hotela v katirem me čaka Nick. Pokimam. Ampak Harry je videl da je nekaj narobe. "Ali je tam tvoj fant? ali te bo pretepel?" odkimam."Ne,tam je moj BIVŠI fant in ja,pretepel me bo."
23. februar 2013
u111191
u111191
a) Lahko se malo zdalsas ?
b) Harry ji ne bo pustiu u hotel h Nicku in jo bo uzeu h njim u hotel.. pol bo pa sou v jotel in pretepu nicka in uzeu njene stvari in sou h njej in potem se bosta zaljubila in zivela srecno do konca svojih dni
c) ja itak da en velik, debeli, mastni next :*
23. februar 2013
u103164
u103164
a. ali je dovolj dolgi? Zdajljši nej bo velik napisan
b. kaj se bo zgodilo? Šla bo v hotel pol jo bo pa Nick udaru pol se bota pa s Harryem pretepala...
c. next? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
23. februar 2013
no no zj je ze pa cajt da en next napises
05. marec 2013
u73962
u73962
pišem
05. marec 2013
u73962
u73962
"Ne,ne bo te,ker ne boš šla tja." reče odločno. "saj drugam ne moram" mu odgovorim. Harry reče naj ga počakam in gre. Čakam ga približno 15 minut. Kmalu pride on in še ostali člani one direction. "Vse sem uredil,lahko si pri nas" reče Harry in se nasmehna. Drugi fantje navdušeno pokimajo. "Kaj? jaz naj bom z..ena,dva,tri,štiri,PET fanti v eni hiši?" ga vprašam. on pokima:"saj nismo tak slabi. In izbiraš lahko med nami in med tvojim bivšim." ali imam sploh drugo izbiro? "Okey,ampak...Vse stvari imam v hotelu!" se spomnim. "Naj varnostnik Paul te bo peljal po njih." Ta fant..Harry me je nekako pomirjal. Pokimala sem mu. "In sploh ne boš edino dekle pri nas,imamo še El in Dani." se oglasi en fant...Louis se mi zdi. Nasmehnem se mu. In hitro se predsavimo. Niall,Louis,Liam in Zayn. Čeprav sem neke vrste fanica ne vem napamet njihovih imenov. Rada poslušam njihovo muziko,ne obadam se preveč z njihovimi podatki,ali kako bi rekla. Takrat pristopi k nam njihov varnostnik Paul,se mi zdi. "Ej,Paul,kaj bi nam lahko naredil uslugo? To dekle Alex,sem spoznal. No...ne bi šel v podrobnosti. no njen bivši jo pretepa in sem ji ponudil če bi bila pri nas in stvari ima pri bivšem. Bi jo pospremil?" hitro reče harry. Skoraj ga nisem razumela. Paul mi da roko:"me veseli." in pokima Harryju. Vsi se stlačimo v en avto. Na moje presenečenje je bilo dovolj (skoraj preveč) prostora. Čez približno 15 minut smo pristali pri mojem hotelu. Obstala sem in se nisem premaknila dokler me ni Harry stresel:"vse bo vredu,Paul ne bo dovolil da ti kaj naredi." prestrašeno pokimam in izstopim iz avta. Stanovanje sma imela v 3. nadstropju. Počasi sem hodila po stopnicah. Ko pridem do vrat,zadržim sapo in potrkam. Paul je stal za menoj. Nick je odprl:"a si se spometovala?" me vpraša. Jaz odkimam:"ne prišla sem po svoje stvari" takrat že dvigne roko da bi me udari ampaa zagleda Paula ki ga grdo gleda. V roke mi potisne stvari in mi pred nosom zapre vrata. Dobro da je bil Paul z mano. "Hvala" mu rečem. hitro grema do avta. "je bilo vse OK?" vpraša Harry,še preden sem prav odprla vrata. Pokimam mu. Odkrito se mu oddahne. "lačn sem!" se zadere em...Niall. "Vemo Niall,vemo." mu odgovori Liam. Takrat s kotičkom očesa pogledam Louisa. V roki ima pico. Takrat jo vzdigne in vrže Niallu v obraz. Vsi se začnejo smejati. "Hvala" reče Niall in skomigne z rameni. Do njihove hiše se vozimo približno pol ure. Ko se ustavimo me je skoraj kap. Pa saj to ni hiša! To je vila! Takrat iz hiše pritečejo dve dekleti,Dani in El.
a.kdo pa?
b.nwm s kom misliš
c.next
05. marec 2013
u73962
u73962
vsiiiii
05. marec 2013
next
05. marec 2013
a.ja
b.ja!!!
05. marec 2013
u73962
u73962
"Zdravo..." začne Dani,ampak ko me zagleda neha govoriti. Bila je začudena. Ko pridejo k sebi k meni pristopi El in me objame. Isto naredi Dani. "Hazza,končno si si našel dekle!" veselo vzklikne El. "Nisem njegova punca" "ni moje dekle." rečema naenkrat z Harryjom. Vsi se zasmejimo. Dani pa povzdigne z obrvjo. "Jaz spim pri Liamu,El spi pri Louisu...Kam pa bi tebe dali?" in ošine Harry-ja. "Saj imamo sobo za goste" reče Harry in zardi. "Sem upala da boš pozabil..." zamrmra Dani. Nato me z El povlečeta za roko in mi razkažeta hišo. Na koncu pridemo v nekakšno sobo:"No...ni ravno prečudovita..." zamrmra El. "Lahko pa greš spat k Harry-ju in boš živela v najlepši sobi v tej hiši!" reče Dani. "Ni ravno prečudovita? Ali se vama meša? Popouna je!" skoraj zakričim od navdušenja. Dani je malo razočarana. "Dani...zakaj naju hočeš z Harryjom poparčkati?" jo vprašam. Ona skomigne z rameni in se zasmeji:"zato ker sta popoun par! Prečudovit! In vidim kako te Harry gleda..." zadnji stavek zamrmra.
El in Dani:

Kozaslišim zamrmran stavek zardim.
08. marec 2013
neeexxtttt prosimm zakon pišeš
08. marec 2013
a bo že next???
08. marec 2013
dej prosimm še en neextt prosimm
08. marec 2013
next!
08. marec 2013
next