Forum
u59458
u59458
Ali verjamete v čarovnije? Ne kajne? Popolnoma se strinjam z vami. No naj se vam predstavim sem Lily Potter Da neboste mislili da sem hčerka Harry-a Potterja ne to je samo naklučje priimkov in BDW sej sem vam že prej povedala da čarovnija NE OBSTAJA. Imam dolge rjave lase in tmno rjave oči. Stara sem 10 let in stanujem pri Gospe. Marshmallow saj sta me starša zapustila no tako mi je rekla. Ona ima tudi Sina Max-a ki mi je kot starejši brat

to sem js:

Max:

Gospa Marshmallow:

uvod:
''Lily Lily LILY POTTER VSTANI!!'' '' saj že grem'' ahh zazeham in se pretegnem. Počasi sem odprla vrata sobe in se skotalila po stopnicah navzdol v kuhinjo. '' Dobro jutro Gospa. Lyna.'' '' Jutro Lily''
'' MAX!!'' ''Saj sem že tukaj''. Vzela sem torbo in se odpravila v sobo. Nekaj je letelo mimo okna
'' AAAAAAAA'' se zaderem in se skrijem v kot '' KAJ JE NAROBE LILY ALI SI CELA KJE SI GDOBNA ZVER?'' '' Vredu sem amapk nekaj je letelo mimo okna'' '' Ohh Lily samo ptica je'' '' Nekaj velikega'' '' No pa poglejma'' stisnil me je v objem in odšel k oknu. Pokukal je izza zavese in rekel '' Nič ni'' nasmejala sem se in zaloputnila z vrati. Poiskala sem si nekaj za oblečit in se oblekla

počesala sem si še lase in se odpravla dol. Počakala sem še Maxa in skupaj sma se odpravila proti šoli ko kar naenkrat zaslišim..
pišem dalje?
18. oktober 2012
u70495
u70495
Next next, next next next next next

Plissssssssssssss pisiiiiiiii
Naprrrrrejjjjjjj!!!!!!
18. oktober 2012
u59458
u59458
Za mojo prvo bralko ki mivje polepšala dan
...........

Ko kar naenkrat zaslišim. "Lily kje si? li si vredu? pikica javi se" " Max ali ti tudi slišiš" prestrašeno vprašam. " ne kaj pa bi morel?" " ahh pozabi". Objel me je okrog ramen in odpravla sma se proti šoli.
............ Čez 2 uri pri matematki.....,...

" dragi učenci danes se bomo učili potence..... " ko bi le lahko bilo kaj pametnešega. Zazrla sem se skozi okno ko spet vidim tisto letečo stvar. Še enkrat podrobno pogledam in vidim nekaj večjega od ptice ko kar naenkrt v učilnici nastane tema. Vsi začnejo stokati ko nekdo začne odpirat klučavnico zatisnila sem oči ko tisti nekdo reče " Lily Potter prišli smo te rešiti" Debelo sem jih pogledala in vprašala " kk- kdo ste?" " ohh saj res jas sem Ron in to je Hermiona" " pridi pojdimo" Sledila sem jim čeprav nevem zakaj. " veš kdo si?" " ja Lily Potter" " ohh dragica ne pa nisi samo to" " pridi" Odpeljala sta me iz šole. "to je naš prevoz" je rekel Ron in se nasmehnil " dragi ne bahaj se saj je še otrok pridi" je rekla Hermiona in me posedla na metlo. Vsedla se je pred mano in me. Odpeljala. " aaa kako to?" " ohh saj res oprosti če čudim ampak to so leteče metle" " aaa" aprispeli smo pred vliko bajto! Amapk ko rečem veliko mislim GROMOZANSKO. " to je tvoj dom" " pa ja de" vn iz hiše je dobesedno priletela ženska dala bi ji približno 28 let. " LILY POJA PRINCESKA" je rekla in me stisnila v objem in potem so še vn prileteli .....
Nextam? Sorry za brez slik sam sm na Ipadu
19. oktober 2012
u70495
u70495
Next next next next next nextttttt!!!!
Plissss.
To je tok fajna zgodba pisi naprejjjjjjjjjjjjjjjjj!
Cimmmm prejjjj!!!!!!!!

Miljarda nextuuuu!

NAPREJJJ!!!!
19. oktober 2012
u59458
u59458
Še en next
22. oktober 2012
u70495
u70495
Next
Nextnextnextnextnextnextnextttttttt!!!!!!
Jaz sem tvoja najjjjvecccja obozevalka, zato ze komaj cakam nadaljevanje ze
PREČUDOVITE, ČAROBNE, SKRIVNOSTNE, BOŽANSKE, ZANINIVE
PREKRASNE ZGODBE.

Pisi naprej.
Tudi ce nihce drug ne bere.
Pisi vsaj zame.

Plisssss!

Super je next, next, next!!!

NEXXXXXT
23. oktober 2012
u109422
u109422
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
24. oktober 2012
u59458
u59458
Hvala Anika in Miss Fabulus pišem dans ko pridem iz šole
24. oktober 2012
u59458
u59458
Dva fanta in en starejši fant. '' Lily moja ljubica'' je rekel tist starejši fant in me objel. Če prav poštudiram bi mu dala 29 let.

fant in ženska:

'' Amm kdo ste?'' jih previdno vprašam in pogleedam. ''Ohh saj res jas sem tvoja matri in tole je tvoj očka'' je rekla gopspa in se nasmejala '' In kdo sta onadva?'' '' To pa sta tvoja brata James Sirius Potter in Albus Severus Potter ti pa si Lily Luna Potter'' '' Ne mojqa starša sta me zapustila'' '' Ne kdo ti je to rekel?'' '' Pridi da ti pokaževa slike'' SLedila sem jim. Prišli smo do velike dvorane. Očka je zamahnil z palico in odprla so se vrata posedel me je na stol in mi pripeljal slike. '' Ali sta res?..'' ju po enem času vprašam in pogledam. Veselo prikimata js pa jima stečem v objem in rečem '' Mami Očka'' zasmejala sta se in mi pokazala sobo kjer sem srečala Albusa

Stekla sem mu v objem in se zahihitala. Presenečeno me je pogledal in me objel nazaj. '' Lily no kot že veš sma čarovnika in tvoja brata tudi se pravi da si tudi ti'' '' KAJ'' debelo vprašam. '' ja in hodila boš na čarovniško šolo Bradavičarko'' '' Amm okej'' rečem in jima sledim v sobo.
Še James :

nextam?
24. oktober 2012
u70495
u70495
nnnnnnnnnnexxxttt plissss
30. oktober 2012
u59458
u59458
še en
30. oktober 2012
u70495
u70495
next
rotim te ti si kraljica
nextnext
nextnext
nextnext
nextnext
nextnext
nextnext
nextnext
nextnext
nextnext
31. oktober 2012
u59458
u59458
Hvala Anika Kocman in ta next je zate P.S. Js bom nextala tud če bom mela sam enga bralca ker rada pišem zgodbe
......................
"omg wwwwwauuuu" se zaderem in začnem skakati po sobi. "ti je všeč?" " všeč?!???!? Popolna je" še enkrat zaklčem in skačem po postelji. " ljubica pustiva jo samo" "ok mišek" nasmehnila sem se n se vrgla na posteljo onadva pa že zaprla sobo. " ahh nemorem verjetni jutri pa se bom zbudila iz teh lepih sanj in potem bo spet ta Gospa Marshmallow in Max na vrsti za tečnarjenje. Če prav ju imam rada tečnarita" si rečem in se poščipam za roko.vstala sem se iz postelje in odšla po gromotanski bajti poiskat moja nova starša. Končno sem prišla do niju in ju vprašala" amm kje pa lahko dobim vse stvari za šolo? On ali že moja bivša mačeha ve da me ni?" " ja Lily gospa že ve in zdjle gremo po nakupih saj je jutri že šola. " aaaa" rečem in se obrnem na peti
31. oktober 2012
u70495
u70495
thanks
nexxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!bom čist tiho do nadaljevanja
sam še en nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. november 2012
u60307
u60307
next
01. december 2012
u70495
u70495
next
03. december 2012
u70495
u70495
next