Forum
u26898
u26898
Napisala bom zgodbo o Harry-ju, v katerem piše deklica Adelaida ... Tuki mate opise...
Ime in priimek: Adelaida Brox
Opis: Je odlična čarovnica, ki sploh nima težav z šolo... Hodi na Bradavičarko v 1. letnik...
Slika:

Ime in priimek: Harry Potter
Opis: Je zelo dober čarovnik in obiskuje 1. letnik Bradavičarke. Je zaljubljen v Kikky.
Slika: Jo že poznate...(navadn Harry Potter)

Ime in priimek: Kikky Jackson
Opis: Je navadna punca, ki še NE ve, da je je čarovnica.
Slika:

A napišem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. september 2010
u26898
u26898
Bom mal začela...
''Oh... Končno...'' Oči in mami sta KONČNO prišla iz sestanka... Groza... Kako sta lahko tako kruta, da me pustita samo doma... in to z najhujšo varuško Vicky. ''Oči, mami... moramo odpustiti Vicky... Včeraj me je nagnala prati KLET in našo STARO HIŠO...'' ''Ljubica... Saj bo lahko kmalu šla stran... Čez kakšno leto bo... šla stran, ker je ne boš več rabila...'' Takrat imam rojstni dan... takrat bom stara 15. Vem... Malo prestara sem za Bradavičarko... Ampak kaj morem, oči me sili v šolo, mami pa ga podpira. Rojstni dan imam 1.1. Za nekatere bi bila to sreča, ampak ni... Za rojstni dan nikoli nihče ne pride in mi ne prinese daril, ker zmeraj vsi doma praznujejo novo leto. No... kje sem ostala... Aha... ''Mami, a morem danes v šolo?'' ''Ja...'' ''Ampak mami... Tako sem nesrečna...'' ''Kaj pa je?'' ''Kako ne bi vedela... Z očijem sta se spet skregala... kajne?'' ''Ljubica... Ni družine brez kreganja...'' ''Ah...'' ''Zdaj pa v limuzino!'' Odpeljali smo se do šole in kaj vidim... Groza! Kup oboževalk in oboževalcev na kupu... Kot bi bila slavna... Ampak nisem oz. sem... sem igralka... In moj oče tudi... Zato je to še hujše... Polno oboževalk za očeta in mojega... brata, ampak vseeno zelo veliko OBOŽEVALCEV zame in za mami.
Next?
17. september 2010
Next!
18. september 2010
še pišeš?
21. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg