Forum
Hello there!Najprej naj povem da je to moja 4 tema na tem forumu. Ostale tri so zgodbice(dve končani eno še pišem).Torej odločila sem se da se bom preizkusila v prevajanju angleškega fanfica ki pa ni moj(se razume). To bo zdaj prvič da bom prevajala nekaj kar ni knjiga za angleško bralno značko Ker sem nova v tem prosim da ne pričakujete da bo vse lepo prfektno ker ne bo. Tako da prosim se ne jezit če nebo vse dobesedno prevedeno ali pa če bodo določene besede malo čudne. Zgodbico bom izoblikovala tako da bodo stavki smiselni. To pomeni da bom izpuščala in dodajala besede. V glaven upam da vam bo všeč in še enkrat: zgodba NI moja!!!

Trailer(nisem ga naredila jaz):

29. junij 2013
-Greer-
Vrgla sem se na kavč,nasproti svojega mlajšega brata in sestre. Oblečene sem imela ozke rdeče kavbojke in bila sem pripravljena za današnji večer. Sploh ne vem kako sem dosegla,da sem bila povabljena na Chloein in Calliin sedemnajsto rojstni dan. Le enkrat sem govorila z dvojčicama. Bilo je v šoli ko sta meni in mojim prijateljem rekle naj premaknemo mize,torej nikoli nismo bili ravno ''prijatelji''. Danes sploh ne bi šla,če me ne bi Kendall in Shyla rotili naj grem z njima.
Pogledala sem za svojim bratom. Igral je svojo novo DS igrico(ki mu jo je mama podarila pred nekaj dnevi) in je bil prezaseden da bi me opazil. Pogledala sem proti televiziji in videla da moja sestra gleda oddajo opravljanje slavnih oseb. Ni mi bilo mar. Nikoli nisem posvečala pozornosti čenčam o slavnih;bilo je njihovo življenje in ne bi bilo potrebno da je postavljeno na odprto da bi vsi vedeli vse.
Moj telefon je začel brneti in hitro sem ga preverila.
Od:Kendz
''Hej punca,me smo na poti!!!''
Hotela sem odgovoriti ko…
''OMD''je zavpila moja sestra in s kotičkom očesa sem videla kako je brat izpustil DS in si pokril ušesa.
Kaj za vraga je OM…?
Pogledala sem na televizijo in zagledala britanski boy band s katerim je bila obsedena.
''Čenča je ta,da bodo One Direction nocoj pripravili presenečenje na rojstnodnevni zabavi Brandonovih. Nismo prepričani ali je to res ampak smo videli One Direction kako so se prijavili v hotelu Palestina na Sana Monica plaži.''
Pojavila se je sika petih fantov kako so se prijavljali v hotelu. Ali vidite kaj mislim? Nič zasebnosti.
''Torej pripravite se na veliko presenečenje oboževali 1D''
''OMD OMD!! Greer ali ni to zabava na katero greš ti?Prosim,prosim pusti mi da grem'' me je jokajoče objemala.
''Emma kaj za-spravi se stran''se rekla in jo porinila stran.
''Ne,ne moreš iti!Premlada si in One Direction ne bodo tam. Zaupaj mi.''
''Catherine Hoyes je pravkar rekla…''
''Bila je samo govorica Em,zaupaj mi. Kaj bi sploh One Directon delali na rojstnodnevni zabavi?Prepričana sem da imajo boljše stvari za početi.''
''Agh,sovražim te!'' je zavpila in odgrmela v svojo sobo ter poskrbela da so bili njeni koraki slišni do vrha stopnic. Poskočila sem,ko so se njena vrata zaloputnila.
Stokaje sem padla nazaj na kavč roke pa so mi medtem kar brzele po obrazu in najverjetneje uničevale moj make-up.
''Ne skrbi Greer šla bo na Youtube in gledala njihove videe ter prebolela''glas mojega mlajšega brata me je takoj pomiril.
Hihitaje sem ga povlekla v objem. ''Hvala kolega.''
Pogledal me je navzgor in se mi nasmehnil. ''Boš mi lahko prebrala zgodbico ko se boš vrnila?''
''Takrat bo že mimo tvoj čas za spanje,ko se bom vrnila.''
''Ampak vedno mi prebereš zgodbico preden se odpravim spat''je potarnal.
Smeje sem ga poljubila na nos.
''Danes ne.''
Ko sem sedela v avtu in se peljala proti Santa Monica plaži,kjer bo ladja odplula,sem premišljevala,če bodo One Direction res na zabavi. Jaz osebno nisem bila oboževalka in nisem vedela vse o njih,kot je to vedela moja sestra in zagotovo nisem vedela vseh njihovih pesmi tako kot jih je moja sestra. Edino kar sem vedela o njih so bila njihova imena. Louis,Harry,Niall,Zayn in Liam. Že prej sem jih slišala peti,ko je Emma vedno nabijala njihovo glasbo v svoji sobi. Torej so bili oni razlog za moje migrene. Ne razumite me narobe. Čudoviti pevci so in res so ljubki z njihovim britanskim naglasom,ampak jaz nisem obsedena oboževalka.
-Harry-
''Pridite fantje. Odpraviti se moramo če hočemo priti do Santa Monice pravočasno.''
Še zadnjič sem stresel svoje kodre in jih počesal na stran. Bil sem zadovoljen z njihovim izgledom. Hitro sem odkorakal iz kopalnice v dnevno sobo,kjer so stali Louis,Liam in Niall.
''Hazza preveč sexy izgledaš!Kaj če te bodo ljudje poskušali odpeljati stran od mene?!'' je rekel Louis medtem ko je bila njegova spodnja ustnica rahla izbočena. Zasmejal sem se.
Oblečeno je imel modro-belo črtasto majico,naramnice in modre hlače. Njegovi lasje so bili počesano v drugo smer.
''Hvala Boo ampak nihče me ne more vzeti stran od mojega LouBeara.'
''Awe Harrah moja ljubezen!'' je rekel medtem pa me je potegnil v dramatični objem. Zasmejal sem se in ga objel. Lou je bil moj najboljši prijatelj. Že odkar nas je Simon postavil skupaj na X Factorju v skupino One Direction sva se z Louisom dobro razumela. Vse fante imam rad,a najbolje se razumem z njim. On je ta zabaven,ki se vedno šali in kaj ušpiči. Čeprav je najstarejši,še se vedno obnaša kot 5 letnik,kar je zame nenavadno ljubko.
''Zayn pridi že!Pozni bomo!'' je še enkrat zavpil Liam.
Liam je izmed nas vseh najbolj resen. Vsi ga kličemo Daddy Directioner ker drži band skupaj. Lahko je malo preveč zategnjen ampak je tudi smešen. Niall je naš majhni škrat. V skupini je edini,ki je iz Irske. Res je prijazen in le z nasmehom te lahko spravi v boljšo voljo. Obseden je s tem da je in z Nandosom ampak to me ne moti.
Zayn je končno prišel dol. Njegovi lasje so stali pokonci in bili so brezhibno urejeni.
Od vseh nas potrebuje največ časa da se uredi,kar je zame popolnoma nerazumljivo. Je prav zagotovo zanimiv tip,ki je včasih preveč obseden s svojim izgledom,ampak vedno ve kako in kdaj mora biti ob tebi in ti biti v oporo.

''Končno. Gremo'' je zavzdihnil Liam preden je odšel skozi vrata. Vsi smo se nakopičili v kombi in se odpravili proti Santa Monici.
29. junij 2013
neeeeeeext (:
29. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeext!
omg kok perfekt *-*
+ a loh daš link od ff-ja v angleščini?
29. junij 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
29. junij 2013
next
29. junij 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeext!!!
29. junij 2013
neeeeeeeeeeeext
29. junij 2013
neeeeeeeeeeeext
29. junij 2013
Neext! )
29. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
29. junij 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. junij 2013
u120926
u120926
Next!!
30. junij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
30. junij 2013
ƤIGFΔΓƬЅ. : mislim, da je to ta link... http://www.wattpad.com/7835344-hard-to-love-a-harry-styles-fanfiction#.UdAxrqKQZ9s

just that girl : sorry za dajanje linkov ka bi ti to moglaa nareest, upam, da nisi jezna namee... Ampak too je amazayn prevajanjeee!!!!
30. junij 2013
Neeeeeeeext
30. junij 2013
next
30. junij 2013
neeext!!!!
30. junij 2013
u27814
u27814
Neeext
30. junij 2013
Neext
30. junij 2013
u135507
u135507
Omfgggggh a lahko next???? Prosimmmm teeee )) (; (:
01. julij 2013
neeeeeeeeeext!!!
01. julij 2013
neeext
02. julij 2013
next
02. julij 2013
Hvala za vse nexte( in ℓα∂у♛ѕтуℓєѕ™ nisem jezna ) Ta next pa je posvečen prvi bralki ∞мяs.łøиdøи∞. Pa oprostite za vse morebitne napake <3
-Greer-
Vkrcala sem se na ladjo s svojimi najboljšima prijateljicama Kendall in Shy. Ladja je bila ogromna s polno lučmi.

''To je neverjetno!Ne morem verjeti da smo res bile povabljena na to zabavo?!''

''Yeah,kdo te je že povabil?'' sem vprašala medtem ko sem se prerivali skozi množico ljudi.

''Neki fant,ki sem ga danes spoznal v Starbucksu . John ali nekaj.''

''No,to je super!'' se je zasmejala.

''Sploh ne poznaš tega fanta in si me zvlekla sem'' sem zavpila in se ustavila.

''Greer vse je vredu!'' Kendall me je vodila mimo skupine plešočih ljudi na stran ladje. ''Tako ali tako je Chloina in Calliina zabava. Polovica šole je tukaj!Jezus,nehaj skrbeti in pridi iz svojega elementa!''

''Rada imam svoj element!''

''Poglej,tam je Amanda iz šole. In Sean'' je rekla in popolnoma ignorirala mojo zadnjo izjavo. Kako dobra prijateljica je bila.

Čutili smo sunek in ladja se je začela premikati. Vsi so začeli vpiti v pričakovanju,ko je ladja začela pluti bog-ve-kam.

Ko sem začela videvati ljudi ki sem jih poznala,sem se počutila malo bolje. ''Okej. Začniva se zabavati.''
Shy me je povlekla za roko skozi množico,na druga stran ladje. Zagledala sem oder,ki je bil postavljen na robu ladje in 5 mikrofonov.
Najbrž bo igral kakšen band.
Prebudila sem se iz misli ko sem začutila udarec na svoji roki.
''Oi,Kendz zakaj pa to?'' sem rekla medtem ko sem si drgnila roko.

''Poglej!Tam je Emmitt in totalno preverja če si prišla na zabavo!''
Pogledala sem proti baru in tam je bil najbolj popularen fant na šoli. Ko je videl da ga gledam se mi je nasmehnil in mi pomahal. Slišala sem kako je Kendall zavriskala nato pa hitro pogledala stran.

''Ni preverjal če sem prišla na zabavo'' sem rekla in se trudila zanikati očitno. Emmitt je vedno poskušal govoriti z mano v šoli in Kendall se je trudila da bi me poparčkala z njim. Kar nikoli ne bo delovalo! Žal Kenzd,ampak očitno me ne poznaš tako dobro kot si mislila da me.

''Oh prosim Greer totalno je preverjal!Zdaj pa pojdi in govori z njim.''

''Ne!Ne bo-'' Kendall in Shy sta me na silo porinili v Emmettovo smer. Začel sem padati,ko sem začutila par močnih rok ki me je ujel. ''Whoah,nekdo je bil obupan,da bi prišel in me videl'' sem zaslišala globoko hihitanje. Točno sem vedela kdo je bil. Začela sem se nervozno hihitati nato pa sem ga pogledala. Kendall je mrtva.

-Harry-
Končno smo prispeli do Santa Monice. Skobacali smo se iz avta in odšli do Paula,našega varnostnika,ki je stal na stopnicah,ki so vodile na ladjo.

''To je super!'' je rekel Liam medtem ko je občudoval ladjo.

''Upam da je hrana!''je rekel Niall razburjeno. Zasmejal sem se njegovemu običajnem razburjenju ko je šlo za hrano. Ta fant lahko poje karkoli in nič ne pridobi.

''Okej fantje. To bo zdaj drugačen nastop,ki še ga niste delali nikoli prej. Na ladji je zelo malo varnosti in ne bo mogoče da bi skočili v letalo ali avto da bi se izognili oboževalcem. Tam je kabina pod površjem ladje v kateri bomo ostali. Potuhnite se in pazite da vas ne bo nihče videl,dokler ne boste na odru. Potem vas bom pospremil ven'' Vsi smo se strinjali s tem nato pa smo si nadeli sončna očala in odšli na ladjo.

-Greer-
Stala sem na strani ladje in gledala ven v temo. Dihala sem v solno aromo ki me je obdajala medtem ko mi je veter pihal lase nazaj. Smeh je napolnil moja ušesa ,ko so se vsi noro zabavali. Končno sem odšla stran od Emmetta. Sploh ne vem zakaj Kendall hoče da sem z njim ali z vsakim fantom ki sam pogleda v mojo smer.

Imela sem samo enega fanta. No če pod to štejemo fantka v katerega sem bila zaljubljena v vrtcu in sva se držala za roke na igrišču ter si delila kosilo.
Nekaj fantov me je sicer povabilo ven v osnovni šoli ampak so bili vsi bedaki in zadosti dobro sem vedela da z njimi nočem imeti ničesar.

Stara sem 17 let in še vedno ni prišel dostojen fant. Vse kar hočem je fant ki je ljubek in zabaven.
Nekdo ki me lahko pripravi do smeha samo če me pogleda.
Nekdo ki mi reče da sem lepa in to iskreno misli.
Nekdo ki me ljubi zaradi mene same,ampak očitno prosim za preveč.
Ta fant ne obstaja.

Ravno takrat sem zaslišala glasno kričanje za svojim hrbtom. Hitro sem se obrnila in zagledala 4 fante kako so tekli na oder.

Zakaj je bilo-

Moje oči so se povečale ko me je skupina deklet potiskaje prečkala.
Divji krik se mi je izvil iz ust,ko sem padla nazaj čez rob v mrzel,globok ocean. Slana voda je nemudoma napolnila moja usta in nos,tako da nisem mogla dihati.
Našla sem pot do vrha in izkašljala sem grenko tekočino,ki mi je napolnila pljuča.
Trudila sem se ostati na površju ko je voda kot blazna vrtela mojo roko okrog. Čutila sem kako so moje mišice postajale vedno bolj hladne od mrzle vode. Zaslišala sem še ne pljusk vode.

''Hej!Si vredu?''
02. julij 2013
Neext
02. julij 2013
neeeeeeext
02. julij 2013
neeext
02. julij 2013
next
02. julij 2013
u80842
u80842