Forum
js bom napisala eno zgodbo o eni kaji ki bo ful rada plesala hip hop. več zveste v zgodbi

a boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. november 2010
glavne osebe:
kaja(jaz)
tina (moja bff)
aleksandra(moja mami)
tomaž(moj ati)
več oseb bom pisala sprot
07. november 2010

js
07. november 2010

js in moja mami
07. november 2010

še ena slika
07. november 2010

my little brother 5 years old
07. november 2010

my bff tina
07. november 2010
"kaja"se je zaslišalo skozi vrata kuhinje."pridi jest,danes je prvi dan šole"skozi vrata svoje sobe sem prikorakala čisto zdelana in utrujena.tim(moj brat)mi je že težil."ooo kok smo lepi" mi je že celo jutro govoril.ko sem prišla v kuhinjo,mi je mami povedala da je oči že odšel v službo.letos je tim šel v prvi razred zato je že čisto na trnih.pojedla sem kosmiče za zajtrk nato pa se odpravila v šolo.najprej sem šla še k tini,da bi skupaj odšli v šolo.na poti sem srečala enga ful hot boya res je bil cute♥.ustavil se je pri meni in rekel"kam pa kam gospodična?"rekla sem mu da grem v šolo 2. letnik seveda.on mi je rekel da hodi na isto gimnazijo kot jas saj se je priselil s tem da gre on v 3. letnik.tina me je že čakala pred vrati svoje hiše.potem pa.....................................
07. november 2010

fant ki sem ga srečala na poti v šolo
07. november 2010
potem pa spet zagledam tistega fanta
pogovor med nama j-jst
o-on
j-kwa pa ti tle sej si komi ke u šolo šou
o-ma nevem sm šou kr po bližnci
j-kko pa veš za bližnco če si se pa komi prselu
o-ooo tinči tebe pa že dolg nismo vidl
j-a jo poznaš
o-kdo je pa ne sej je bla z mano bff
j-kwa je s tabo tina pa se se tep mal fučka
t-tina-ma ne res ga poznam
j-ok tina pejmo zdej usi trije skp u šolo
j-ej neznanc kko je tep ime'
o-andrej kličejo me pa andri
j-pk zdej se poznamo
odšli smo skupaj v šolo.ma sej ne rečem d ni blo dobr sam mene je andri za punco prosu kwa nej pa zdej???
OMG OMG OMG
12. november 2010

my school bag
12. november 2010
ej dejte please brt please please please please
12. november 2010
ej use je čist okej!!!! sm mislm da je ta torba mau preotročja sory res misml da je ta bulš!!!

12. november 2010
sori nism bolše najdla ok ta tvoja je moja res se mi ni dal iskt svašta dej nej še kdu bere ej morm it jahat al pa ne sej b mami šla ok
13. november 2010
u1374
u1374
next
13. november 2010
ja sej bom nextala
13. november 2010
u28341
u28341
13. november 2010
ok.privolila sem sam zato k mi je ful cute če bi bil mal grši mu že ne bi rekla ja.ko sem čakala avtobus za domov se je tam pojavila neka punca ki me je vparašala če bi bila njena prijateljica.seveda sem rekla ja ker bi se ful rada štekala z vsemi.bila je tako vesela.zdelo se mi je da je kakšno leto mlajša od mene.prišel je avtobus in sedela sem z mojo novo prijateljico laro."koliko si stara?"sem jo pozneje vprašala."14"mi je odgovorila vedela sem da je bola mlajša.prišla sem domov naredila sem nalogo in se vpisala na facebook.videla sem da imam prošnjo za prijateljstvo potrdila sem jo in kmalu izvedela,da mi jo je poslala lara.
13. november 2010

lara
13. november 2010
dej plis berte k grem zdle na ježo please please please
13. november 2010
u28341
u28341
next
13. november 2010
ja
14. november 2010
vrgla sem se na posteljo in začela pisati dnevnik.ura je bila že 20:30. danes sem prišla pozno domov ker smo imeli v gimnaziji debatni krožek.v mojo sobo je stežka prišel moj little brother in mi začel težiti.
najin pogovor:
j-jst
t-tim
t-a pišeš dnevnik?
j-kwa te pa briga!!
t-j briga me in prosm če mi poveš če ne te bom šol mami!
j-ena špec-kahla si
t-ne nisem
nato sva se malo stepla ampak res malo.mami naju je poklicala naj pridemo na večerjo.
14. november 2010

moj dnevnik
14. november 2010
u30824
u30824
plizzz nexti
14. november 2010
u28341
u28341
next
14. november 2010
ja ja sej bom sam ne zdle