Forum
Okej tale zgodbica bo malo drgačna...Ne bo govorila o SAMO najstnicah ampak o družini...Natančneje o 3 članski družini..Naprej pa zveste če boste brali....
Živjooo!Jaz sem Nadja.Prihajam iz Los Angelesa.Službo imam kot zdravnica.Imam partnerja Robert.On ima službo kot znan novinar.Še nisva poročena a razmišljava o poroki.Imava hčerko Niko.Stara je 10 let.
SLIKCE DOBITE POL...

Danes je nedelja.Navaden dan.Odločili smo se da gremo skupaj na nedeljski izlet.Ko se je Nika ob 9h zjutraj zbudila,sva jo z Robertom vprašala če bi šli za en dan na morje.Nika je kar poskočila in rekla na ves glas:JAAAAAAAAA!
Takoj smo dali v nahrbtnik brisače,kopalke,nekaj za pojest,...

Ko smo tja prispeli smo šli na plažo.

Seveda Nika ni morala brez vrtiljaka tako,da sva ji z Robertom obljubila da bo lahko šla potem.Vsi smo šli v morje.Kopali smo se,žogali,....Jaz pa sem šla ven malo prej.Odšla sem po tri sladolede.

Nika je kar letela iz vode in ga hitro začela jest.Robert je prišel za njo.Skupaj smo se usedli pod senčnik in ga jedli.Bil je okusen.
Nato smo odšli se sprehajat po plaži.Bilo je lepo in polno ljudi no preveč gužve.Nato je začela Nika sitnariti da naj gremo na vrtiljak.Odšli smo kar vsi.Zelo smo se zabavali,čeprav smo odrasli.
Ko je bilo konec vožnje z vrtiljakom smo odšli še malo v morje.
Čez pol ure smo odšli ven.Odšli smo še na kosilo.Jedli smo eno družinsko Pizzo in pili colo no razen mene jaz sem pila Sprite.Ko smo pojedli smo se odpravili proti železniški postaji.Tam smo čakali ene pet minut in nato je prišel vlak.Odpravili smo se domov.
Domov smo prišli v manj kot v eni urci.
Doma je nika šla pod tuš(se koapt oziroma tuširat).Nato se je preoblekla v svojo pižamo in si pripravila stvari za šolski izlet ki ga imajo jutri.
Jaz pa sem se šla stuširat za Niko za mano pa se je šel še Robert.Jutri je zopet nov dan...Služba in Šola.

______________OB 6:30 Zjutraj______________
Nika,ustani....Nika kar ni in ni mogla ustati.Zato sem počasi odšla proti njeni sobi in ji rekla:Nika pridi,ustani zajtrk pojest pol pa v šolo!!
Ja,jaaa Mamiiii!
Takoj je ustala in šla se zrihtat.Nato je prišla na zajtrk.

Ko je pojedla sem se še sama naličila in naredila frizuro.Odpeljala sem jo v šolo.....

Kaka se vam zdi zgodba?
NEXT?
09. junij 2013
neeeeext
sori kr oglašujem, plis beritee:
http://www.igre123.com/forum/tema/_posiljevalec_/56329/2
09. junij 2013
Ana huala<3 Bom/o ja sej ni panike kr če bereš oglašuj =) <3
09. junij 2013
u125375
u125375
Nexxt