Forum
HeY

KoT Vam že sam naslov pove bo to zgodba ljubezenska.Kot v vsaki zgodbi no skoraj punca dobi fanta svojih sanj,no v tej zgodbi pa nebo takooo.Mislite da se ležem?A se nee.Res je da bo dobila fanta ampak ne tistega princa na belem konju(ne dobesedno).Predstavila se bom v vlogi Medelline,ki je pametna učenka,prijazna prijateljica in vse kar je značilno za najstnico.Ima tudi najboljšo prijateljico Miriam.

No ostale oseba pa soo:

AngeŁ = Pač neka važičkaa
Łaria = Bff od AngeŁ
Roky = Princ na belem konju(ne dobesedno)
Monica = Sestrična
RacheŁ = Mamiii
Deve = Očiii
Tomy = Bratec
Mona = Babicaa
.
.
.
.
.
.
.
.
.
05. maj 2011
takoj povem prvi dell
05. maj 2011
Bilo je sredi Maja,ptički so peli in sonce je sijalo.Ura je bila že 07.30 a sem še vedno ležala v postelji oblečena,ker sem vedela da bo ta dan grozen zaradi Gospodinstva.Budilka mi je že 3. zazvonila in jaz sem jo spet dol ugasnla.V sobo je vstopila mama "joj Medelline kaj se pa greš čez 15 min. pripelje avtobus"Ko je povedala zadnjo črko S je odšla saj veste MAMA.
Nisem imela druge kot,da grem počesala sem se umila zobe in odšla dol.V kuhinji je mama že učila Tomy-ja kako se reče mama ampak še vedno je kimal z glavo kajti bosta imela zdravniški pregled za vrtec.Ubula sem se in odšla vem čez cesto.Avtobusno smo imeli blizu tam so se vsi zbirali ampak Mariam še ni bilo.V daljavi pa sem zagledala njega,oči je imel modre kot nebo,lase zlate kot zlato ampak mi je ta trenutek takoj minil ker sem zagledala AngeŁ."Joj kako mi gre ta frklja na živce vse mi bo požrla" sem na tiho dejala a iz druge strani je že Mariam,pritekla je do mene in se mi obesila ogrog vratu.usedle sma se na klop in čakale na avtobus.......
05. maj 2011
Še slikce dam
05. maj 2011
Medelline

05. maj 2011
Miriam

05. maj 2011

Medeline
to je medeline ona ta prva je Miriam tista ta druga pa AngeL
05. maj 2011
pravzaprav je too

05. maj 2011
next
06. maj 2011
next
06. maj 2011
hvalaaa še en nexta pa nabdaljujem ker sedaj glih nemorem
06. maj 2011
next
06. maj 2011
oki nextaamm
06. maj 2011
"Uff končno" sem dahnila ko je pripeljal avtobus.Tudi Miariam je bila veseŁa,da je le prišel.Odprla so se vrata in vsi smo planili na sedeže.Z Miriam vedno sediva v predzadnih sedežih a danes sma se usedle med prve.Jaz k oknu logično.Vseh 10min. sma bile tiho,in končno smo prispeli do šole v pravem času,da sem lahko šla se na stranišče.Odprla sem vrata ženskega stranišča,tam sta bili tudi AngeŁ in Łaria.Krohotale sta se še kot nikoli.Ko sem si hotela umiti roke je AngeŁ nekaj rekla "Veš Medelline,ko sma že pri Roky-ijo HODIVA!" Vsa jezna sem jo pogledala in zavila z očmi.Nato sem si lahko v miru umila roke ker je šla stran.Ura je bila 08.16,"joj še nikoli nisem zamudila kaj naj rečem" v skrbeh sem potrkala na vrata geografije in se oprostila,ta učiteljica je najboljša ker gre čez 2 leti v pokoj.

Še slikcaa

Ker sem pri tem predmetu obladala mi je opravičila,kajti druga učiteljica mi nebi.Usedla sem se v svojo klop,ampak z Miriam nisma celo uro niti pisknile....
06. maj 2011
next!!!
06. maj 2011
še 2 next
08. maj 2011
next!!
08. maj 2011
hvalaaa
08. maj 2011
u23904
u23904
next ful dobra zgodbica čimprej nexti
08. maj 2011
vreduu
08. maj 2011
nadaljujem zdajj
08. maj 2011
u23904
u23904
dej že nexti
08. maj 2011
jajajaaaaa
08. maj 2011
takoj grem pisat
08. maj 2011
next
08. maj 2011
ves pouk nič,le na koncu pouka sem jo vprašala "kaj ti je zakaj si tiho".Ni si upala nič reči.Postajala sem jezna in rekla "a mi neboš povedala BFF sma vse si zaupava",

J=Js M=Onaaaa

M: Veš!!
J: Kaj!
M: Zaljubljena sem...
J: Joj kaj je to problem???
M: Ne prikinjaj mee.
J: Dobro.
M: Zaljubljena sem v..................Roky-ja
J: Kaj!!!!!!!!!kako lahko.
M: Nikjer ne piše da nesmem ga imetii.
J: Ne res ne piše ampak....
M: Še nekaj AngeŁ ima prav samo nase misliš.
J: Od kdaj se pa ti z AngeŁ družiš.
M: Pa še nekaj....vprašala sem ga.
J: Kajjj??
M: Vprašala sem ga če se vidima v parku in je rekel "z veseljem"

Vsa jezna sem šla na kosilo,tudi ona je šla ampak se ni vsedla kot vedno za mizo št. 15 ampak za mizo št.1,kjer sedita AngeŁ in Laria........
08. maj 2011
u23904
u23904
next
08. maj 2011
3 nextii
08. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg