Forum
u103087
u103087
moja naloga

22. oktober 2012
u103087
u103087
trgovina:
banka:
bar:
šola (poklicna):
22. oktober 2012
u103087
u103087
trgovina: http://www.igre123.com/forum/tema/happy-city-trgovina/43648/

drugo kasneje
22. oktober 2012
u8142
u8142
21.5 je bil liam marik obtožen kraje psa
ko sem prišla v sodišče je moja stranka mirno sedela za mizo tožilka je z ognjenimi očmi strmela vanj .tožilkin odvetnik je bil A.Mambi . govoril je moja stranka je videla kako je ta moški nosil psa po koncu ulice .jaz pa psa je povozil avto le pomagal mu je .ugovor je rekel Mambi psa so našli in imel je le eno rebro zlomljeno premaknjeno izven njenega masta.ja saj pri udarcu avta se to zgodi .
sodnik je mojo stranko takoj po mojem govoru spoznal za NEDOLŽNO.

slika:

22. oktober 2012
u8142
u8142

to je pa A.Mambi
22. oktober 2012
u98142
u98142

22. oktober 2012
u98142
u98142
evo roza frizura
22. oktober 2012
A ni to bl delo za novinarko?

Vse o 1 delu sage somrak:

Bella Swan pride na obisk k svojemu ocetu,seveda pa mpra tam hoditi v solo. V sooli spozna mladega fanta Edwarda Cullena in preskociiskrica. Bella prav kmalu ugotovi da je on vampir,vendar se ga kljub temu ne boji,saj ve da je ne bo ranill.Bella kmalu zatem spozna Edvartove starse in se zaradi projateljstva z vampirji skrega s svojim ze od otrostva najboljsim prijateljem Jacobom. On je volkodlak.Volkodlaki in vampirji se sovrazijo, saj sta se njihova prapraprapradeda skregala zaradi ozemlja in krsitve kodeksa. Najvecji in najstarejsi klan vampirjev Volturji, se zalotijo proti Belli in edwardu,ker se je Edward razkril Belli ,in ji povedal da lahko bere misli,in s tem izdal ostale klane. Film se konca ( se mi zdi ker ze dolgo nisem gledala, ce pomesam dele ne zameri) s tem,ko se Bella in Edward poljubita na plesu
22. oktober 2012
Maja
Če gre življenje po gobe se še vedno lahko vrne, če pa pade na kitajsko pa ne!

Maja 17 letnica in živi z mlajšim bratom in z mamo. Očeta ni spoznala, ker je bila umetno oplojena. Maja je bila sicer pridna učenka in imela je dobre prijatelje, ki jim lahko zaupa. A enkrat se je Maja hudo skregala, namreč videla je svojo najboljšo prijateljico Lino kako se poljublja z Erikom-Majino simpatijo.
Z Lino se že dolgo nista slišali, ker Maja zavrača vse njene klice. Tako se druži z Dano-njeno drugo najblošo prijateljico. Nekega dne pa se Maja odloči sprejeti Linin klic. ampak Lina jo preseneti s toplimi besedami:''Hej...Maja, Oprosti! Veš tudi jaz si zelo želim fanta zato...sem pač uživala v poljubu. Poljubil pa me je on! In tako sem mu že povedala svoje in jasno rekla, da z njim nočem nič! Prosim oprosti mi!'' Maja si premisli in ji reče:''Prav če ti tako rečeš... No če se že ravno slišiva. Greva v Maca?''. ''Ja, z veseljem'' odgovori Lina.
Dobita se in se pobotata. Maji tisti fant ni več ušeč ampak se je zato zaljubila v postavnega 21 letnika. Videla ga je pred trafiko. Sicer je kadil a je bil res zelo postaven. Približala se mu je a jo je ogovoril on:''Hej. Sori sam si mi ful ušeč. A bi šla z mano vn? v štirko al pa nekam? rcm. jutr?''. Maja se je ob teh besedah kar stopila in seveda je pritrdila. V štirki Sta najprej plesala potem pa jo je v množici poljubil. Zapustila sta diskoteko in v njegovem avtu sta se poljubljala. Maja je začutila, da ni rad od nje nekaj več ne samo poljubljanja. Tega se je bala in hitro je rekla, da mora domov. V stanovanje se je vrnila ob dveh ponoči in njena mam je bila zelo jezna. okarala jo je zaradi zamujanja in zaradi kajenja. To je sklepala po njenem vonju oblačil. Maja se ni dala in čez kakšen teden sta se s tem fantom spet dobila. Mimogrede ime mu je bilo Dejan. Začela sta se dobivati skoraj vsak dan in Maja ni več skrbela za šolo in ne za družino. Samo z njim je hotela biti. enkrat pa jo je ogovoril:''Hej Majči, a bi šla ti km z mano...sj veš tuki je že mau bedn...''. Maja je premišljevala. Šola ji gre na živce, mtka tut...jah zakaj pa ne. Mami ji seveda ne bo dovolila zato se je domislila, da bo pobegnila in tako bo na poti lahko tudi ugotovila kdo je njen oče.
In res. Neko soboto ponoči se odpravi a mama jo zaloti.''Maja kam greš?! Da si mi takoj v postelji'', jo je prijela za roko in zarenčala. Maja se je iztrgala in stekla skozi vrata. kmalu je domača hiša izginila. Na vbidez in tudi v spominu.
Že en dan se peljeta in Dejan ustavi na polju. Dal ji je neke bele tabletke, ki so jo zelo poživile. Tam se zgodi in Maja je mislila, da ni lepšega na svetu. Povezala sta se. Potem pa je zaspala in zbudila se je ponoči. Še vedno rahlo omamljena opazi da Dejana ni in pomisli, da je skočil ven na cigareto. malo se sprehodi po polju in v daljavi opazi tračnice in na drugi strani Dejana. Steče proti njemu in ko stopi na tračnce pripelje vlak. Od nje je ostala le rdeča pšenica in zmegljeni spomini v srcu.

Nikoli ne pozabi Družne. Še posebaj pa-nikoli ne pozabi sebe!
23. oktober 2012
a...je preveč?! c:
23. oktober 2012
u103087
u103087
$m€sk@ - super
mrs. cookie- the best
zmajevka- super
loondon- super, ker si bla 1. dobiš 1€ več
24. oktober 2012
u103087
u103087
NAREDITI MORAJO ŠE:

мy ѕмιle♥♥: novinarka

jaz dam linke takoj!
24. oktober 2012
u103087
u103087
pravila trgovine: ko dobite plačo lahko greste v trgovino kamor dam jaz stvari, ki jih potrebujete za življenje!

banka: na banki boste imele denar, kartico, kartico in kodo vam pošljem na zs.
ŠE ENKRAT RAZLOŽIM BANKO: Jaz bom na zs vsakemu poslala sliko njegove kartice in zraven kodo njegove kartice!!!!!!!!!!!!!!!!! Če želite iti v trgovina na forum trgovine napišete kaj bi kuple, in kodo svoje kartice!!! Potem vam jaz iz kartice vzamem denar, in napišem koliko ga še mate!!! Nato vam napišem tudi novo kodo (na zs), ki jo boste uporabljale naslednič! Kupljene stvari potem tudi uporabljate!!!!!

Bar: Ko jaz napišem, da greste v bar greste tja, kjer vas bo čakal nov izziv1 Na to temo prilepim tudi slike ljudi, ki so tam!! Nato se tam pogovarjate z ljudmi pijete pijačo , plešete, najdete ♥, potem greste tudi domov: dom je ta tema:
Dom imate skupen: http://www.igre123.com/forum/tema/domovi:-happy-citty/43732/
doma počnete kar želite!
24. oktober 2012
u103087
u103087
PLAČE: MY SMILE KO NAREDI IZZIV!!

Mrs. Cookie: Prodala si 100 izvodov, čestitam dobiš 1000€!
Loondon: Odlično si branila stranko in opisala pogajanja, stranka ti plača 1001 €
zmajevka: Odlično si opisala knjigo, zato dobiš 100€
$m€sk@ : odlično tako frizuro si naredila 50 ljudem za to dobiš 1000€
24. oktober 2012
zakon. hej a je kakšno pravilo, da mormo rcm, vsak dan za preživet kupit najmanj kruh pa vodo al pa kj al lahka šparamo?!
24. oktober 2012
u103087
u103087
banke nebo denar pa vam vseeno odštevam
24. oktober 2012
u103087
u103087
ja z denarjem delate kar želite
24. oktober 2012
u103087
u103087
če katera najde fanta, prijatelja... napiše sem
24. oktober 2012
Zakva mam jst sam sto evrov? Sicer pa a mi loh k mi dajes naloge days kej tazga, da morm recimo sestavt kratek besedil za igro,al pa kej tazga
24. oktober 2012
u103087
u103087
aja zmajevka ti maš 1000€ sory
24. oktober 2012
u8142
u8142
a ne boš kakih slik od fantov dala gor a veš tk sm js misla
24. oktober 2012
u103087
u103087
ja bom pol nimam zdle časa oprostite
24. oktober 2012
u8142
u8142
sej je ok
24. oktober 2012
u103087
u103087
tole je šola: http://www.igre123.com/forum/tema/happy-city-sola-poklicna/43726/
loondon bom zdle
24. oktober 2012
u103087
u103087
my smile bo izziv nardila pol!
26. oktober 2012
u103087
u103087
jaz: set usa
zmajevka: igralka: vse o filmu strastna zapravljivka
mrs. cookie: pisateljica: pravljica: dnevnik katy l. 3 dni
loondon: odvetnica: Napiši kako bi razsodila prejšnjo sodbo, če bi bila sodnik!
$m€sk@ : frizerka: modra frizura
мy ѕмιle♥♥: novinarka: prjšnji izziv+ članek o 1d
26. oktober 2012
u103087
u103087
to so novi izzivi
26. oktober 2012
u8142
u8142
imam rada živali še posebej pse še nikoli nisem čula da bi človek popolnoma neznan pomagal psu ki ga še nikoli ni videl . zlom rebr je huda poškodba ki se težko ozdravi pri psu .potrebule takojšno pomoč ta človek je rešil psa ne pa ukradel .
ja vem mal je se bom še kej spomnala
26. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg