Forum
u125375
u125375
Tesno sem se oklevala torbice.vsaj torbica me bi pustila na cedilu.avto je odpeljav in najraje bi tekla za njim pa ceprav do new yorka.namrec so me pustili (ni vazno kdo) vLONDONU."se to ,kaj sem ti naredila bog....ha?nepremicn se stala in se nisem mislila premakniti..cez 10 minut so me ze bolele noge in sem se vsedla na klopco.niti sluzbe nimam!! "pazi no kje si se vsedla"me je nadrl nek brezdomec"soori" sem rekla in se sprehodla do druge klopce.ze sem se mislila vsesti ko sem na klopci zagledala list papirja na katerem je pisalo:******Zbiramo cim vec dobrih striptizetk ki bojo plesala za rojstni dan zvezdnika HARRIJA STYLESA."to bo moja sluzba"sem vzkliknila...brala sem naprej ********prosimo ce se javite cim prej pri louisu,zaynu,nilla-u in liamu! Takoj sem pobrala torbico in vprasala tistega cudaka na klopci kje zivijo."deklič oni sploh ne zivijo dalec...le zaviješ tukaj desno in hodis do stop znaka ...tam pa so oni."hvala " in sem sla ja ob 1 vjutro.pozvonila sem in odpreti je prisel luskan blodinec.hi tukaj sem.."ze vem za harryjev rojstni dan?? "jap" ok tvoje ime,priimek in starost .." sarah jones 17 let "sem rekla."hmm si iz kusena"? Ja...sem ze nastopala po barih v new yorku.sem rekla in se obrnila."by" sem rekla in zaprla vrata za seboj
12. julij 2013
u125375
u125375
Bila sem vesela ..ampak kaj pa zdaj? Kam naj grem? Hodila sem po londonskih ulicah ..ko sem se naenkrat zaletela v fanta bil je tako luskan se bol kot tisti blondinec imel je rjave kodre in ..vau.. "oprosti si vredu?" sele sedaj sem ugotovila da ima lepe zalene oci.."oprosti meni"sem rekla in mu segla v roko.hi sem sarah jones! Hi jas sem harry styles! To je on.." ti..?" ojoj "oprosti morem it " by. Ojoj kak sem nora...."harry"!! Sem zavpila "vse naj boljse" in šit ni me slisal."skoraj sem se zaletela v drevo na njem je bil isti listek..."ta...ta zabava bo ze jutri jas pa ni c neznam vem kaj sem rekla ..to je bilo pred 5 leti!! Naenkrat sem se vlegla na klopco kot kak brezdomec."si vredu "me je prebudilo nekaj otroških glasov."ne ..v dreku zakopana"sem rekla in pogledala na uro ..je to mozno??spala sem do šestih zvecer...seveda lahko sem zspala sele ob 11 vjutro in zaj grem vadit striptiz. Vadla sem z drevesom inmoja tocka je kul in huuh cas da grem tja saj je ura ze 9 zvecer ko sem prisla sem se spomnila da nimam seksi obleke. Na sreco je tam ena prodajala seksi oblacila...kupila sem si oranzne tangice in modrcek iz katerega je viselo tisoc diamantkov.lase sem prepustila naravnim carom. Na stolu sem videla sedeti harryja sem edina..sem pocasi vprasala eno staro gospo..."jap je rekla malo si pozna vseso ze ble"ja ce sem se rihtala dve uri."pojdi "je rekla in me nzno potisnila naprej...."oooo ta je lepa..lepoticka kako ti je ime? " sarah jones" sem se spozabla in mu pac povedala."pridi sem beybi..caki je rekel te poznam"? "aah..ne harry sem rekla in se mu vsedla na kolena...."huhh "sem vzdihovala
12. julij 2013
u125375
u125375
Ker sem vedla da ga bom tak bol zanimala...."kam grema?" me je vprasal tja " sem rekla in pokazala na malo sobico."ok" pa grema" slekla sem se in se mu pri blizala vlegla sma se na posteljo on mi je zacel nezno lizati mojo bradavicko na prsih..slekla sem mu boksarice in mu ga lizala dolgo in po vsej dolzini..nato me je pocasi privzdignil in me poljubil slekla sem si se jas spodnjice i sma zacela fukati...."aaaaahhaaa" sem vzdihovala in pri tem zaprla oci..."lahko se jas tebi" privolila sem . Ko je njegov jezik oplazil moj šcegetavcek sem dozivela orgazem...."si zadovolna sarah"pa se kako.....poljubila sma se in ......
Next?
12. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg