Forum

Clary's P.O.V

Stala sem na postaji ter čakala na Zoe, da pride pome. V Londonu je bil nenavadno lep in sončen dan. V Londonu nisem bila že okoli dve leti, pogrešala sem ga to je bil moj dom čeprav nisem živela tukaj. Sedla sem na klopco ter čakala, veter mi je kuštral lase. Sonce me je grelo in čutila sem čudovito toploto. Čakala sem že nekje deset minut, ko me je začelo skrbeti, kaj če je pozabila, da pridem? A zagledala sem majhen avto, ki se je ustavil pred mano. Bila je Zoe, imela je čudovite ombre lase, po tem sem jo takoj prepoznala. Skočila je iz avta ter mi skočila ter mi stekla v objem, ah Zoe tako sem jo pogrešala. "Clary končno si prišla, tako zelo sem te pogrešala" je zakričala. "Jaz tudi tebe Zoe" Pomagala mi je zložiti stvari v avto, "ustavili se bova pri nas doma, moja mami te želi videti " "Okej" sem ji rekla v odgovor. Sedli sva v avto ter se odpeljali, vožnja je potekala v tišini, čeprav sva si imeli ogromno za povedati. Ustavila je na dovozu pred njihovo domačo hišo. Stopili sva ven ter se napotili proti vratom, ko se je Zoe oglasila "Pozabila sem torbico, ti kar pojdi naprej" ter se obrnila ter odšla proti avtu. Počasi sem odprla vrata, ter morala zamižati zaradi luči. Ko sem jih spet odprla sem zagledala napis presenečenje, ter veliko prijateljev ki sem jih spoznala preko Zoe. Tam so bili: Alfie, Caspar, Marcus, Niomi, Tanya, Joe ter še veliko drugih.. Vsakega posebej sem objela ter govorila kako zelo sem jih pogrešala, čeprav se je Casparjeva roka skoraj dotikala moje zadnjice se na to nisem ravno ozirala, samo nasmejala sem se ter odšla naprej. "Joey" sem zaklicala prišel je k meni Marcus pa se je smejal "Joey" " zakaj pa nam nisi zaupal tega vzdevka ?" Objela sem ga ter mu na uho zašepetala "Oprosti Joe če sem ti povzročila težave" sem rekla ter se nasmehnila. "Ah saj je vredu, ne skrbi" tako zelo se je spremenil, sem pomislila. Ni več majhen Joey, ki sem ga imela za majhnega bratca ter se z njim igrala Supermana. Zrasel je in imel več mišic, imel je drugačno frizuro. Bil je čisto drugačen. Večino popoldneva sem bila v središču dogajanja, vsi so se želeli pogovarjati z mano, pripovedovali so šale, ki niso bile vedno smešne a sem se smejala, ker sem bila tako vesela da jih vidim. Joe je večino časa stal v kotu, ter nas opazoval. Se smejal ali pa kaj jedel, saj je bilo polno hrane. Proti poznemu popoldnevu sem rekla ,da sem utrujena ter se od vseh poslovila. Ko sem šla proti vratom me je ustavil Caspar in rekel, da me mora nekaj vprašati. "A imaš kdaj kaj časa da bi šla na z mano na kosilo?" "A kot zmenek ?" sem vprašala. "To si ti rekla ne jaz" je rekel, se zasmejal ter mi pomežiknil. "Ti bom sporočila". K meni je prišla Zoe, skupaj sva se odpravili k avtu. "A si pravkar zavrnila Casparja?" "Nevem mogoče" sem se zasmejala. Odpeljali sva se do njenega stanovanja. Bila sem preveč utrujena da bi razpakirala, zato sem prtljago samo vrgla v kot. Privoščili sva si dekliški večer, gledali sva filme, poslušali glasbo, si urejali nohte ter podobno. Nekje okoli pol štirih zjutraj me je zmanjkalo.
Clary:

09. junij 2014
Neeeeeeext <333
10. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg