Forum
u171135
u171135
Hei! Jaz sem Elizabeth Libre. Stara sem 15 let. Živim v majhni vasici ob robu mesta. Obožujem konje res res res! No tudi imam ga. Ime ji je Ellie. Tut moja bff ma konja, Caramel. Moji bff je ime Christina. Ful je carska dans sma šle v mesto in si kupili zelo lepi zapestnici. Nekaj sma še kupili moji sestrici Lux in njenem bratcu Meteu. Komi čakam da se preselim. Namreč mama mi je povedala da se selimo na kmetijo mojega strica ki je ob Christinini hiši jej komi čakam!!........

Elizabeth:

Christina:

Lux:

Mateo:

Ellie (in Lux)

Caramel:

06. oktober 2014
Nextk <3
06. oktober 2014
u171135
u171135
zapestnice:

06. oktober 2014
next
07. oktober 2014
u171135
u171135
Oσннннн тαк ѕє мι ηє ɗα νѕтαт ιz ρσѕтєƖנє νčєяαנ ѕєм ιмєƖα ηαρσяєη ɗαη. ƤσƖ ɗηєνα ѕєм вιƖα ηα тєяєηυ z ƐƖƖιє кєя ѕєм נσ ρяєιzкυѕιƖα ρσ ρσšкσɗвι. Ƶα νѕαк ѕƖυčαנ ηιѕєм вιƖα ѕαмα z мαησ נє вιƖ AƖєx. Ƥσzηαмα ѕє žє σɗ мαƖєgα fυƖ נє ρяιנαzєη. Ƥσ тєяєηυ ѕмα šƖα ηα zмяzηנєη נσgυят. Ɲєкαנ čαѕα ѕмα кƖєρєтαƖα ρσтєм ρα σɗšƖα νѕαкα ηα ѕνσנσ ѕтяαη. Jαz ѕєм šƖα ɗσмσν кנєя ѕєм ѕє ɗσвιƖα z Ƈняιѕтιησ. Ƶ Mαтєσм ιη Lυx ѕмσ ɗєƖαƖι ριšкσткє. Ʋѕєн נє zмαηкαƖσ кєя ѕмσ ѕƖαɗкσѕηєɗι. Ɗαηєѕ ѕмσ ɗσвιƖι ησνєgα ѕσšσƖcα Lєσηα. Sєנ נє ρяιנαzєη fυƖ! Ƙσ ѕєм νιɗєƖα AƖєxσν ιzяαz ηα σвяαzυ мι נє вιƖσ נαѕησ ɗα נє ηєкαנ ηαяσвє αмραк кαנ?
Ɗαηєѕ мι נє AƖєx яєкєƖ čє вι šƖα ηα ѕρяєнσɗ. ƁιƖσ мι נє мαƖσ čυɗησ αмραк ѕєм šƖα.
AƖєx: Ɲσ тι נє νšєč?
Jαz: Jα zєƖσ נє Ɩєρσ
AƖєx: Ɲσт мσяє тнαη уσυ.
ǀη ρσтєм.......

09. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg