Ta tema je namenjena seriji Hannah Montana Forever .
Predvaja se na Disney Channel ob 10.00 , 13.00 , 16.00 , 18.00 in 22.00
Če vas kaj zanima o seriji me lahko vprašate !
Če ste gledali serijo ali jo pa še vedno gledate glasujte v anketi!

Kakšna se vam zdi zadnja serija Hannah Montana ???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. marec 2011
Miley Cyrus pogreša Hannah Montano !!!!!!!!!!!!!!!!

Pop zvezdnica Miley Cyrus, ki je zaradi vloge Hannah Montana zaslovela že pri dvanajstih letih, pravi, da pogreša to delo in obžaluje, da je konec te uspešne nanizanke. Jo moti, da ni več pod žarometi?

Miley Cyrus je pred kratkim nastopila v oddaji Saturday Night Live, kjer je tudi povedala, da pogreša vlogo Hannah Montane in kreativno delo, povezano s tem. “Seveda pogrešam vse to,“ je priznala mlada zvezdnica. "Obožujem to delo – pisanje skečev in kreativnost. Razmišljam o tem, da bi prosila Saturday Night Live, da mi pustijo ostati še malo dlje. Rada bi še delala z njimi.“

Pevka in igralka je na šovu uporabila tudi umetne brke, saj je obsedena z njimi. "Zbiram vse, kar je povezano z brki – broške, skodelice in ljudi.“

In medtem ko Miley pogreša Hannah Montano, pa njen oče – ki je tudi igral v tej nanizanki – pravi, da je zaradi tega propadel njegov zakon. "Ta prekleta nanizanka je uničila mojo družino. Grozno je to reči, ampak če bi se lahko vrnil nazaj, tega ne bi še enkrat počel,“ je razložil Billy Ray Cyrus, ki je ravno v procesu ločitve.
11. marec 2011
u39138
u39138
n gledam več...shake it up je bolsi...
12. marec 2011
u33149
u33149
cool
12. marec 2011
u39138
u39138
nč mi ni jasn....
kwa billyju ni jasn???
13. marec 2011
u49354
u49354
men je cool
20. maj 2011
SHAKE IT UP JE ENKRAT BOLŠI
24. maj 2011
pogrešam hannah montana res !!! in shake it up ni nič boljši! od kdaj ni več novih epizod se je gledanje disney channela drastično zmanšalo!!!!
10. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg