Forum
u45624
u45624
to ni ravno pravljica.je zgodba.je precej žalostna.rada bi vam povedala še več,a vam potem ne bo več zanimivo.lahko vam zagotovim da to ni znanstveno - fantastična zgodba.in tudi grozljivka ni.sam žalostna je.priznam da takih zgodb še nisem pisala in bi se rada preizkusila.če vam ne bo všeč,mi povejte in bom nehala.

napišem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. maj 2011
u45624
u45624
še mal bom počakala.nej še gdo glasuje!
30. maj 2011
Pišiii ...!
30. maj 2011
prosim
30. maj 2011
u45624
u45624
okiii štartam:

hello!
ime mi je lucinda.moji frendi me kličejo lucy.js sm to:

mam dve prjatlci s kerima sm skooooooos skp.vsak dan hodm z njima v šolo in po šoli gremo v drgovino.dragi moji - moji frendici
lena:

maya:

me smo bffffff kar pomeni best friends 4ever 4ever 4ever 4ever 4ever.torej to ni tok pomembn.no kadar gremo v trgovino,moramo iti nazaj po mostu.torej me imamo rade jaz:lizike
lena:kokakolo
mayaonbone
torej zdej pa bistvo.danes gremo popouku tudi v trgovino.res gremo.vse tri.ko pridemo do trgovine vidimo,da je zaprta.lena na glas prebere listek:"lastnik umrl zaradi drog.dednika še iščemo."jaz:"droge.beda."strinjata se.moramo pač brez trgovine domov.ker nimamo kaj početi se pogovarjamo.
M - maya
L - lena
J- jaz
M:ne morem verjeti,da si pri mati,angli,slovi in zgodli dobila pet,lucy.to je neverjetno!in še to da si vse ostalo dabila štiri! nezaslišano
Lhihitaje) morda se premalo učiš,mayavka?
Majade,lenivecc!

vse se smejemo kot nore.prečkamo most.pod mostom so neki ljudje.videti so precej kul,naših let a jih ne vidimo v šoli.suhi so.najberš želijo tako.odločimo se da gremo k njim.prva se oglasim jaz
J - jaz
M - moški(ves čas govori le eden)

J - heej! živvjo fantje!¨kako ste?
M - heej bejba! imamo nekaj za vas!

moški so trije.kot me! obeta se žurka!stopimo do njih.moški ki je govoril nam razdeli:meni liziko,mayi bonbone in leni kokakolo.
nadaljujem?vem da zdej še ni žalostna ampak pol bo
30. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg