Forum
Dragi dnevnik, učeraj se mi je pripetilo nekaj zares groznega. S prijatelji smo za hallowen odšli ven. V naši ulici je stala zares scary bajta. Vsi so govorili da je zakleta. A mi smo se jim le smejali .Prva je v bajto stopila Nina potem Jan in nato jaz.Zmenili smo se da bomo skozi okno metali kamenje in spuščali grozne zvoke. Nekaj časa je bilo zabavno dokler nismo zaslišali stopinj. Pomislila sem da v bajti nismo sami.Skrili smo se za kup opek,ki je stalo v kotu. Iz za kota se je privalila odsekana glava. V tistem hipu sem zakričala kolikor sem mogla. Zatem je sledila roka ,noga...Na tleh so stali odtrgani seli človeškega telesa. Joooooooj. Jan je mislil da gre za zejbancijo zato je mirno odšel do vrat. Stavba je bila večja kot kadar koli prej. Tam kjer naj bi bila vrata je stal hodnik. Bil je precej staromoden. Po stavbi je zazvonil zvon. Bile so maškare za hallowen. Neki moški jih je zvabil v hišo. Bilo jih je približno 5. Enega poenega je zgrabil in pritrdil na mučilni stol. Prvemu po imenu Jack muje odsekal roke,noge... Bilo je grozno.Hotela sem si čim bolj ogledati moškega ki jih je ubijal. Ta obraz bi prepoznala povsod bil je..

Dj 3nexte pa pism dalje.
03. november 2013
hallowen je že mimo
06. november 2013
ja vem
11. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg