Forum
no kako ga boste praznovali bi bomo rezali buče

jedli sladkarije (ne preveč)

NO TOREJ
HALLOWEEN PARTY
tok tok nekdo je pozvonil na vrata

gdo je buuuuuu!!! in mjav

jst si mislim kako mjav??

kdo je vam povem
bila je
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Gospodična Mjav rekla je ne žalite me sicer
a mislite da je črna
NOP KJE PA!!!
slikca nje
je strašna ali ne

morala bi biti taka joj pomota to je pa hecen halloween hahaha no to je njena sestrična mjaw samo drugače se napiše una je mjav ta je mjaw

no slikca nje

pa slišim še eden glas bom bom bom!!!

kdo je jaz sem gospod hov ne how !!

grem tja odprem vrata vidim gospoda hova

reče: spustite me noter sicer...

slikca njega

in slišim bum bum bum !!!

odprem vrata in je tam psiček how ne hov

nato prinesem hrano za mačke

in za pse

zame pa

na koncu smo imeli cool žur

in tako so šli vsi domov razen gospodične mjav slekla se je in rekla da bo živela pri meni jaz sem se strinjala.

slikca gospodične mjav brez obleke

in od zdaj naprej ji je ime Pika.

če želite da nadaljujem dajte tri ali dva nexta.
30. oktober 2014
u181346
u181346
neeext
30. oktober 2014
še eden
30. oktober 2014
nnnnnnnneeeeeeexxxxxxxxxxtttttttttt!!!!!!!!!!
30. oktober 2014
hudoooooooooo neeeeeeeeeeeeeext
30. oktober 2014
dobro

po halloweenu sva z Piko pospravili stvari.Ko sva pospravili, sva šli skupaj v trgovino kupiti hrano zanjo:

namesto posode sem ji dala en moj krožnik

dala sem ji tudi košaro da bo spala

nato sva gledali televizijo povabila sem mojo prijateljico Jasmine (Đazmin) skupaj sva bili doma na vrtu Pika se je igrala z žogico, midve sva jedli sladoled.

Jasmine

in nato gre v avto iskat neko torbico ven je dala mucko.Povedala je da ji je ime Micky.
Micky

Ko je šla domov sva šli z Piko v hišo.Pojedli sva večerjo in se odpravili spat.

Naslednji dan je pred hišo nekaj cvililo z Piko sva šle ven in videle kužka.Pika se je strinjala da obdrživa tistega ubogega kužka dali sva mu ime Tara.

Tara

Ker je bil umazan sem ga umila ta čas je Pika spala.

Tara ko sem jo umila.

upam da vam je všeč

za nadaljevanje 3-je nexti
30. oktober 2014
u181346
u181346
neext
30. oktober 2014
vam je všeč?????

ali
30. oktober 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!
30. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
NUJNO!

Ej res ful dobr pišeš
30. oktober 2014
tnx *kitty* najboljša si to je moja prva zgodba
nadaljevanje pride jutri no mogoč danes

najverjetneje jutri ker grem dve ali tri kratke zgodbice na dan ker je malo več slik kot besedila
30. oktober 2014
123Girl123
123Girl123
NEEEEEEXXXXXXXXXTTTT

31. oktober 2014
ni problemaaa Music and Horse
31. oktober 2014
ko sem ga umila je bila 18:34 pohitela sem v trgovino in mu še njemu kupila hrano za pse ,doma sem mu dala posodo za hrano in noter stresla hrano:

Nato sem ga dala spat h moji postelji bil je vtrujen pojedla sem večerjo:

In šla spat. Zjutro me je prebudila Tara,Pika me je čakala v kuhinji naredila sem jima zajtrk obema sem dala hrano.

za Piko

za Taro

jaz sem pojedla jogurt, popoldne sem šla v trgovino kupiti ovratnico za Taro in Piko:

Tarina ovratnica

Pikina ovratnica

ko sem prišla domov sem jima dala ovratnice skakala sta od veselja tudi ja sem bila srečna naslednji dan pa sem jima povedala dobro stvar ulegla sta se in poslušala
rekla se jima da...

nadaljujem po 4-h nextih

upam da vaje za zdaj všeč
01. november 2014
fulllllllllllllll je fajnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn. in kaj za vraga jima je povedala? in ja nnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxtttttttttt je obvezn!!!!!!!!!!!!!!!!!! NNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. november 2014
slišala boš v naslednjem delu
01. november 2014
grrr
01. november 2014
Next
01. november 2014
u181346
u181346
next
02. november 2014
neeeeeeeext

EVO MAŠ 4 NEXT DA MI NADALJUJEŠ
02. november 2014
rekla sem jima da se preselimo v naše novo stanovanje v new Yorku, danes je nedelja v ponedeljek gremo tukaj bo živela moja mama.
bila sta zelo vesela da bomo v našem stanovanju prav našem seveda ker sem stara 14let no moja teta živi v new Yorku zato se preselimo no čez dva dneva smo se odpravili z letalom tja

letalo:

ko smo prišli tja z vsemi oblekami,čevlji,hrano,,,.....pohištvom sem jim predstavila stanovanje.

stanovanje:

no zelo sta bila vesela naslednji dan smo si ogledali new York

new York:

igrali smo se v novem stanovanju moja teta je bila v sosednjem stanovanju mi smo številka 12 ona 13 no sama zabava spoznala sem novo prijateljico Violetto bila je zelo prijazna.Živela je pa v stanovanju 15.

violetta:

za nadaljevanje 5 nextov
02. november 2014
Next violetta je Martina stosssel pa je ful Lepa iz nadaljevanke violetta igra violetto
02. november 2014
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!! ful fajn
02. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttt nujnooo
04. november 2014
še tri pište drugim
05. november 2014
u181346
u181346
neeeeeeeeeeeeeeeeext
05. november 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
05. november 2014
še štiri

*kitty* saj veš dobro pol po šoli pišem novo
06. november 2014
jap
06. november 2014
mislim eden no bomo kar začel

povabi la sem jo na obisk v soboto prišla je videla je Piko in Taro nato je rekla da se takoj vrne šla ke domov in od tam prinesla majhnega kužka po imenu Anita Tara,Pika in Anita so se skupaj igrale

Anita:

Violetta in jaz sva pa gledale televizijo, gledale sva oddajo afriške mačke.Nato sem ji ponudila sladoled rekla je da ga bo vzela.

sladoled za Violetto:

in zame:

dogovorili sva se da naslednji dan prespi pri meni imele bova pižama party, nato je odšla z Anito domov jutri jo bo tudi prinesla je rekla nato sem odšla spat,zjutro sem se zbudila in si naredila zajtrk tudi Tari in Piki sem ga naredila nato je ob 17:34 prišla Violetta z Anito gledale sva TV,se igrale z Piko,Taro in Anito,se zabavale prinesla si je za prespat spalno vrečo

njena spalna vreča:

zjutro sva se zbudili naredila sem nama zajtrk in dala hrano živalim

zajtrk za obe:

nadaljujem po 5-ih next-ih

vam je všeč?
10. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg