Forum
u73295
u73295
Trudim se po najboljših močeh in moram biti uspešna. Le tako bo konec teh muk. Zakaj vsi mislijo,da sem popolna. Zakaj????????? Samo zato,ker sem prestolonaslednica. Samo zato, ker je moj oče kralj. Samo zato,ker sem vampir in volkodlak obenem?

No,če me še ne poznate sem Keira. To je moje prvo ime. Moje polno ime je Keira Jasmin Caroline Madeleine Elisabeth Monasterio-Wolf. Keira v našem starem jeziku pomeni popolna. Vem bedno!
Sem prestolonaslednica dežele,kjer živijo vampirji in volkodlaki skupaj. Vem,da naj bi bili smrtni sovražniki,vendar ne tukaj.

Nisem edinka. Imam sestro Victorio in brata Philipa,ki sta dvojajčna dvojčka. Pri Victorii se je razvila vampirska plat,pri Philipu pa volčja.In jaz imam razviti obe strani.Tisti,ki ima razviti obe plati postane kralj ali kraljica.

jaz

Victoria

Phillip

Zdaj pa me še čaka še ena učna ura.
08. april 2012
next!
08. april 2012
nexxxt!
08. april 2012
next!
08. april 2012
next
08. april 2012
u73295
u73295
Sovražim te učne ure!Tako so bedne. Končno so se končale. In še učitelj kriči name. Sem na robu solz. Ne smem jokati. Kaj če me kdo vidi.
Stečem na svojo gugalnico in se gugam. Tam pa se zjočem.

Tako sem osamljena in ne vem,kaj naj. Kako naj postanem kraljica?

Dolgo sem že tukaj in počasi se je stemnilo. Zaslišala sem šum in pred mano je bila postava. Bleda postava z dolgimi svetlimi lasmi in bleščečimi belimi zobmi.
To je bila vampirska postava!In to ni bil nihče drug kot moja mama Eleanor.

"Ljubica,kaj ti je?" me je vprašala mama,ki se me je zaskrbljeno ogledovala."Ah,nič. Samo vaje." sem odgovorila in poskušala skriti svoje oči, ki bi izdale,da sem jokala.
"Jokala si!Grem k tvojemu očetu,naj odpusti tistega učitelja."
"Ne mama!"sem zakričala,vendar je že ni bilo več. Le kaj bo,če se oče razjezi?
Vsi dobro vedo,da ni dobro razjeziti volkodlaka.

mama
09. april 2012
next!
09. april 2012
next
09. april 2012
u73295
u73295
Ok bom nextala.Pa hvala za nexte.
Po stopnicah sem odšla in se zagledala v očetove modre oči.

Oprostite za kratek next. Pa lahko napišete kakšen komentar o zgodbi,kaj vam je všeč in podobno.
09. april 2012
zelo mi je všeč zato next
10. april 2012
u73295
u73295
Vdihnila sem in se odpravila do očeta. Ta me je strogo in vzvišeno pogledal.Kot vedno.Vsem je znano,da sta Phillip in Victoria njegova ljubljenca. Mene pa ne mara preveč.

Vsedla sem se in počakala,da spregovori. "Slišal sem,da se pritožuješ.Že spet!"to je dobesedno zakričal,da se ga je slišalo po celi palači."To je bilo prvič in obljubim,da zadnjič."sem mu rekla."Upam,da res.Drugače te bo očka kaznoval."se je oglasila moja neumna sestra Victoria."Ljubica,prav imaš.Keira,naslednjič te bom strogo kaznoval."se je zlobno nasmejal.

Vstala sem in rekla,da nisem lačna. Brez dovoljenja sem odšla in v trenutku sem bila zunaj. Tekla in tekla sem,dokler nisem bila na neznanem kraju.Sesedla sem se in zajokala sem.Kako da lahko jokam,če noben v moji družini ne joka?

Zmrazilo me je in zavohala sem nekoga.Natačneje volkodlaka.

Le kdo je blizu Keire?
In kaj bo rekel?

Nadaljujem ko dobim 2 nexta.
10. april 2012
next
11. april 2012
u73295
u73295
Obrnila sem se in bila sem pripravljena na napad. Le kdo je?Ne prihaja od tod. Vonj je bil tuj.Tudi on je zavohal mene in že v nekaj sekundah je bil pri meni. Bil je ogromen in imel je rjave oči.Odločal se je kaj sem,ali vampir ali volkodlak. Ni se mogel odločiti in gledal me je naravnost v oči. Nepremično sem zrla vanj in srce mi je hitreje bilo.Kako si želim,da bi bila ob meni moj brat ali moja mama.

Počasi sem vstala in se začela pomikati proti poti,po kateri sem prišla. Mislila sem,da mi bo sledil,vendar je samo zatulil in že ga ni bilo več. Še dobro,da mi ni sledil.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oprostite za kratek next.
11. april 2012
next
11. april 2012
u73295
u73295
Bom jutr zdele se mo ne da.
11. april 2012
next(pa obvesti me ko bo nov del, please)!
11. april 2012
next
11. april 2012
next!
11. april 2012
next
12. april 2012
next!
12. april 2012
u73295
u73295
Bom čez kakšno uro pisala,ko zdele se moram učit,ker pišemo jutri ,pa še matematiko sprašuje
12. april 2012
u73295
u73295
Prišla sem domov in oče se je spet drl name. Kako ga sovražim!!!!!!!!!!!
Oče je rekel,da ima veliko novico.Odšla sem v jedilnico in tam so že bili Victoria,Phillip,mama,oče in služinčad.Samo trenutek.Služinčad?Le kaj dela tukaj?
Nimam nič proti njim,vendar pa oče ne dovoli,da bi bili v naših sobanah(samo,ko čistijo ali nam pomagajo).

Oče se je ozrl k meni in spet se mu je na obrazu prikazal tisti zlobni nasmešek. Grr!Zarenčala sem,da so me vsi čudno gledali. Jaz pa sem samo zavila z očmi.

"No,moja draga hčerka,sprašuješ se,zakaj si tukaj.Odgovor je preprost.Imam veliko novico."se je hinavsko zarežal. Vsi so nestrpno pričakovali odgovor.Le jaz ne.
"No, dragica skoraj si že odrasla in odločil se me ..."

Le kaj bo rekel oče?
Izveste naslednjič.
12. april 2012
next!
12. april 2012
next
12. april 2012
u73295
u73295
"No,dragica skoraj si že odrasla in odločil sem se,da se poročiš.Ženina oz. tvojega bodočega moža sem že izbral."
Nisem mogla verjeti svojim očesom in iz mene se je pojavil glasen jezen krik. Moje oči so postale rdeče in začela sem se tresti. Moj glas je postal nižji in grozljiv. Sama sebe nisem prepoznala. Vsi so se začudili,oče pa je stopil korak nazaj. Bilo ga je strah.
"Kako si mi lahko to storil!Zakaj?"sem bila besna in začela globoko dihati. Poskušala sem ostati mirna.
Brat me je prijel za roko in me odnesel v mojo sobo. Tam pa sem spet postala normalna,lasje so postali spet svetli in oči spet modre. Vrtelo se mi je in videla sem mamo,očeta,sestro,brata in služkinje.Nato pa je vse postalo temno.
13. april 2012
next!
13. april 2012
next

bi se prijavila na moj topmodel za pisanje zgodb ? tu je link : http://www.igre123.com/forum/tema/najboljsi-pisatelj-zgodb-je/32046/1
13. april 2012
Next!!
14. april 2012
next!
14. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg