Forum
haaj<3 hwala ker ste sploh pugledal...Pisala bom u eni usebi in u mojmu lajfu, u temu kar se mi je zgudil, pa umes bo tut IZMIŠLEN. Upam d vm bo ušeč, za začetk pa se bom predstaula, kot lik u knigi.
----------------------
Sm Klara in sm stara 14 let(izmišlena starost). Mam naajbolšo BFF kt ji je ime Maša. Je res supr&naajbolša. Nimam fanta. Zj pa začnimo. Dons je tork in iz dons na jutr je nou let(to je mjhn nazaj). U šol smo se zmenil, da bomo skupi s parimi sušolci in sušolkami mel zabavo. Takorat bi šla prvič na tako zabavo! Puvabila sm tut bff, čeprou je ona let mlajš, ampak če je nabi blo bi mi blo zloooooooooooooooo žou! Zjutri, kt sm se zbudila nism vedla ka delat, pa zajtrka sploh nism pujedla, ker sploh nism bla lačna. Ceu dan skori nism vedla ka pučet. Mel smo kusiu, pa gledal smo Hobita še enkrat pru deu, ker sm že mal puzabla kaj se dugaja. Ub pol osmih pa je du mene pršla BFF, d sva se prpraule na party. Zlikale sva si lase in se naličle. Z njo res hitr mine čs..Du ns so pršli še ubiski in sm dobla nekej denarja, kodralnik, čokolado,..kao še za bužička pa dedka mraza. Mal sm še puzdraula in vošla, pol pa je blo pa kmal že tolk ura d sva se z BFF mogle udpraut...za nadalvane 3 nexte
02. januar 2014
u161122
u161122
nexxt
03. januar 2014
next
03. januar 2014
nexxt
03. januar 2014
next haha (use bol se mi zdi da nastopam u teli zgodbici hahahahah)
03. januar 2014
haha sej ej al mi boš pumagala pisat moja? <3 pa huala za use nexte nism prčakvala d bojo hh
03. januar 2014
Ja pa bom ane haha
03. januar 2014
haha..okej naslednga ti napišeš al jz?
03. januar 2014
bom kr jz napisala, torj nextam<33pa huala ker bereetee
---------------
Udpraule sva se ud doma, kt me pukliče bratranc..
j-jz b-bratranc
b: Ooj, ke sta vidve?
j: oo, se udpraulava ud doma..
b: vama gremo nasprot, ker smo že usi kle pa nm je dc.
j: okej, čau.
b: čau.
Ble sva ene na pol puti, kt so začele pokat petarde, bli so oni. Šli smo tut du še enga sušolca (kj drgač res čudn), sam nm še vrat ni udpru, tolk d so mu vrgl eno piratko na dvuriše pa šli. Kuj za temu smo se pa udpravl u un skladiše. Kt smo stupil notr sem šele vidla d je to kukr ena koča ud notri. Blo je leseno puhištvo. Prredstaulala sm si veliik drgač. Na začetku je blo res bed, kukr na skori usaki žurki. Usi smo sedel pa nismo vedel ka bi sami s sabo. Mal puznej smo se pa udlučil d gremo mal naukrog metat petarde. Blo je kr okej. Kt smo pa pršli nazaj smo pa spet naštimal musko, sam d je blo bl živo. Ub pounoči smo pa dal na radio in udšteval du nauga leta. Končn je nastopu čs. pržgal smo kr nekej raker, udprl šampanc, pa še kj. Med tem kt so fantje metal rekete, smo se pa mi 4 punce udpraule nazaj u tisto sobo. Tm smo pupile same ceu šampanc in začele uživat. Smo plesale&pele&se noro zavale. Najdle smo tut kresničke (tiste mal večje), ampak nismo mele ogna d bi jih pržgale, tolk d smo mogle jit du fantou iskt. UGLAUNM SMO FUL UŽIVALE! In kt so fantje nazaj pršli je blo še bol, kt so še oni plesal. Smo se tut slikal....za nadalvane 5 nextou<3
04. januar 2014
u161122
u161122
neeeeeeeeeeeeeeeect <3
FUL DOBRA ZGODBA! :*
04. januar 2014
u161122
u161122
Neeeeeeeeeeeeeeext*
04. januar 2014
neeeeeeeeeeeext + ful dobr pises
04. januar 2014
Neextt haha tole se mi je pa enkrat zgodl haha
04. januar 2014
hwala<33 pa ja itaaak hahaha, sj veš pišm iz real life-a..mugoč bom umes mal dudajala d bo bl zanimiu...
04. januar 2014
Tist večer je bil res supr. Ub 3 zjutri pa smo pučas začel kunčvat, čeprou še nuben ni hotu dam. Blo je tolk dobrih musk, pa tolk dobra žurka, d nuben ni hotu nehat. Mitja pa je meu še neki prublemou z mojo ritjo hahaxP nakonc smo še use puspreml dumou in smo na konc ustal sam še jz, moja pou sestrična-Nika in Mitja, kt žvimo približn na istmu koncu. Nika je zavila, mene je pa Mitja puspremu čist du doma. Med potjo sva se poguvarjala.
m-mitja j-jz
m: nekej ti morm puvedat..
j: ja? kr..
m: veš...ušeč si mi...
j: reess? tut ti si men<33
m: a pol bi bla moja punca?<3
j: jaa<33 (skučila sm mu v ubjem in ga poljubila na lice)
m: (še močneje me je objeu) al se jutr kj dubiva?
j: kje?
m: pred pekarno, ub petih..
j: okeej, se vidva..I love you baay<33
m: Čau, te že pugrešaam<3
j: <33
Kt sm pršla u hišo so že usi spal, sej je bla ura pol petih zjutri. Kt sm pršla u mojo sobo sm se preublekla pa šla spat, kt sm bla že res fejt zaspanaaa...
------------------
sory, ampak jz pišm ne knižn...
10. januar 2014
nexttttt full dobr... hehehe
11. januar 2014
u161122
u161122
neeeeext<33
11. januar 2014
hwalaa<33
11. januar 2014
še 2 nextaa pleasee<33
11. januar 2014
u157881
u157881
nexttttt
28. januar 2014
omg dej že nextej hahah
28. januar 2014
hahahahahaxP okej no..next pusvečam moji najlepšii mašii<33
--------------------------
Zbudila sm se ub 11., kar je blo zame kr kmal, pol sm šla pa u kuhinjo, kjer sm si prpraula zajtrk in se vrgla na kauč, ter pržgala TV. Mal sm gledala, ampak mi je blo tolk dc, d sm se udločla d pukličm Mašo-mojo BFF, da se mal dubive. Strinala se je in tko je ona du mene pršla. Nama nikol ni dougčas in tut dons nama ni blo. Naajprej sma se slikale kt muci, brale Bravo, kt je res naaaj revija, pol pa delale videje, s kerim sma udguvarjale na asku. Zravn sma se pa tolk smejale, d naju je trebuh bolu. Bli so tak smešni fejsix3. Ub pol treh pa je mogla dumou, sej so mel kusiu, po nemu, ma pa klavir, tolk d se dons nebova več vidle=(. Ubjele sma se, nato pa je maša odšla. Šla sm mal na komp, kjer sm se poguvarjala mal s frendicam, kliknu me je pa tut en fnt. Ime mu je blo Jan in je biu kr luštn, ampak jz mam že Mitjaa<3 hahaxP. Uh sej res! skori bi puzabla čez eno uro se dubim z njemu! Ublekla sm pajkice, čez pa majco brez rokavou in jopco, ter toplo bundo, sej je blo uzuni kr mrzlo. Končn sm se le udpraula ud duma, sej je bla ura že 10 minut do petih, jz mam pa lihk tolk do pekarne, kjer se dubiva. Kt sm pršla tja, pa tm ni biu samo Mitja, ampak tut njegou prjatu....5nextouu<33
28. januar 2014
u157881
u157881
Next
29. januar 2014
next
29. januar 2014
<33
29. januar 2014
next najjača<3
30. januar 2014
hwalaaa<33 še 3nextkee<33
30. januar 2014
aa lahk pliss nextaš ti bom jutr nexte zrihtala + če ne nextaš boš umaužana jutr rrucko!
30. januar 2014
hwala ti<33 mela sm napisanm pa se mi je zbrisal upam d bo jutr čs, e bo bom nextala, pa zgleda d bom jutr umaužanaa<33 back te boom my swetty<33
30. januar 2014
u161994
u161994
neeeeeext
31. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg