Forum
Un ki to gleda ve za kaj se gre. No uglavnem se gre o treh puncah ki se spremenijo u morske deklice. Zato k sebi vabim še dve ki imata eno takih lasnosti: Emma, Cleo in Rikki so šestnajstletnice, ki odraščajo na plažah Gold Coast. Emma je samozavestna, pametna in atletična, Cleo je malce negotova in nespretna, Rikki pa je drugačna, je novo dekle in je osamljena, vendar zelo pametna. Je tudi zelo športna in igriva.
Za naše herojinje se življenje vrti okoli oblek, plaže, fantov ter šole. Zaradi Rikki se dekleta najdejo po naključju nekega dne ob obali, plavajo proti skrivnostnem otoku Mako Island. Preiskujejo džunglo na otoku, ko se ujamejo v past v votlini pod vulkanom. Odkrijejo podvodni tunel, kjer se skrijejo. Ko nastopi polna luna se pojavi svetloba in voda se skrivnostno zablešči.

Emma, Cleo in Rikki se vrnejo iz otoka kolikor hitro morejo. Ena za drugo spoznavajo, da se jim je življenje spremenilo in nikoli več ne bo tako kot je bilo.

Zjutraj, ko gre Emma plavat, ugotovi, da ima morski rep na sebi. Tudi Cleo in Rikki se s tem spopadeta. Postale so morske deklice!

Toda presenečenj ni konec. Ugotovijo, da imajo posebne moži z vodo. Emma jo lahko zamrze, Cleo lahko kapljice spremeni v razne oblike in Rikki lahko zavre vodo s samo eno potezo.

Vsakdanje situacije so se sedaj spremenile. Kakorkoli z njihovim zvestim prijateljem Lewisem se odločijo ponovno dobiti nazaj normalno najstniško življenje. Toda kaj ko je težko živet normalno, ko si na pol morska deklica! No zato vabim še dve ki bosta z mano napisali zgodbico o orskih deklicah. Jaz bom rikki prosti sta še cleo in emma! Prisrčno si vabljena! Seveda se bomo mogle malo menit po zs.

rikki

cleo

emma
04. oktober 2012
u58486
u58486
Next
04. oktober 2012
jaz bi bla emma
04. oktober 2012
next
04. oktober 2012
ok si lahko titi4
04. oktober 2012
jz bom rikki
04. oktober 2012
ne.. mislim jz bom clio
04. oktober 2012
ok ѕтуℓєѕ<3gιяℓ
04. oktober 2012
tenksi
04. oktober 2012
samo tudi vidve boste kej pisale ne
04. oktober 2012
js bi bla emma
04. oktober 2012
ema je zasedena je pa še ena bella ta je zadnja
04. oktober 2012
boma boma pisale
04. oktober 2012
ja
04. oktober 2012
ja
04. oktober 2012
nexxt
04. oktober 2012
bomo jutri začeli ok?!
04. oktober 2012
ok sam jast nevem če bom lahko ker ma moj bratranec rojstn dan
04. oktober 2012
bom prvo jaz pol
04. oktober 2012
u85301
u85301
uaa jst to gledam, je ful cool
04. oktober 2012
ok hvala Lilo Lili
04. oktober 2012
ma nič, pa reči mi samo lili
04. oktober 2012
Rabimo le še enega lahko pa tudi dva. Se kdo prijavi?
Bilo nas je 9 pa je eden odšel zato rabim še vsaj enega
http://www.igre123.com/forum/tema/naj-top-model/42621/3
04. oktober 2012
u90832
u90832
beda (:
05. oktober 2012
Rikki: sedela sem na zidu in gledala v valove. Tako zelo sem si želela zaplavati. Ampak tukaj nisem nikogar poznala. Že nekaj časa sem opazovala dve dekleti ki sta se zabavali in špricali. Mislila sem da bi bile dobre prijateljice. Ustala sem z zida in pogledala kam se pravkar odpravljata. Na ladjico. Majhen motorni čoln. Gledala sem ju s pomola. Potem pa sem se spotaknila ob debelo, ribiško vrv in padla na čoln. Dekle z rjavimi lasmi je odskočilo in kriknilo. »o-oprosti« sem se opravičila. »n-nisem hotela. Ponesreči sem se spotaknila ob vrv in padla.« nekaj mi je uspelo zjecljati. »oh« je reklo dekle »nič hudega, ime mi je Cleo, to (pokazala je na svetlolasko ki je na stolu bralo revijo) pa je Emma » emma je pokimala in zazehala. Cleo je bila malo bolj zgovorna je nadaljevala: »verjetno si nova tukaj. Vem da ti je težko. In ker mislim, da si stara približno toliko kot medve, bi te želele bolje spoznati, kajne Emma?« Emma je samo nekaj zamrmrala v odgovor. Cleo se je nasmehnila »zato te vabim, da greš z nama na celodnevni izlet na otok mako.« malo čudno sem pogledala, saj se sploh ne poznamo. Takrat je Emma ustala in rekla »ja no, ampak upam da se ne boš tudi tokrat spotaknila in padla v vodo.« potem je šla na kopno. »oprosti« je rekla cleo. »ponavadi ni takšna. Next?aljuje naj titi4-emma
05. oktober 2012

mako
05. oktober 2012
05. oktober 2012
neexxtt!!!
05. oktober 2012
nexxxt
05. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg