Forum
hei

jaz sem stara 11 ,mam 43 kg in visoka sem 150 cm in se sama seb zdim debela.pč usi mi u šol mi pravjo da sem ful suha,doma mi pa brat cel cajt govori da sem debeluh.po pravici povedano se jaz bl strinjam z bratom in zato bi rada shujšala.prosila bi vas da mi pomagate nardit kakšn urnik pa en jedilnik tko k nima preveč sladkarij pa mastih stvari.
pč če vidte to temo mi plis pomagajte!!!

a boš pomagala??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. november 2013
u149893
u149893
Draga moja! RASTEŠ! to da maš 43kg se mi zdi nrumalno! pust brata oni tk vedno tako govorijo! lej nisi debela!!!! polek tega rasteš in se razvijaš moreš dobit energijo, ki jo daje hrana. lej če se boš sekirala za kile boš pa tk enkrat skup padla. ne se sekirat. moja sošolka je tut tousta pa se ne sekira. dej ti jej da boš rasla, da boš lepo zdravo razvita! ok? onga svojga brata pa sam ignuriri!
13. november 2013
ok
pa še en drug problem mam.
ejaz mam 4 sošolce in dva od njih sta lahk prov prjazna alpa ti težita ves čas
druga dva pa men ker sem dost dobra v matematiki(sj ne da se hvalim)in kadar rabta pomoč sta vsa prjazna ampak zdj sta pa začela naši kuharici pomagat in ko ji hoče še kdo drug pomagat se delata k da sta ta glavna na šol.im men pa mojima dvema sošolkama gre to tok na živce da jih kadj kr zajebavamo da sta pomočnici,ampak to da ju zjbavamo jima sploh na pride do živga.nevem pa kva nej še nardim k mi gresta tok na živce.plis help me??
13. november 2013
u149893
u149893
newm to pa res ne vem
13. november 2013
sam a veš men se teh 43 kg ful pozna in mi nobena obleka ne paše pa tud polet v kopalkah se čudn počutm ker se mi zdi da sem ena izmed najdebelejših na plaži.pa tud eno drugo težavo mam.jaz mam na obrazu zlo velik peg(vsaj men se tko zdi),pa prznam tud da se kr dost rada praskam(nagnusn ,mam prav?)najbolj po obrazu in mam kakšno hrasto na obrazu(ne velkih kt če padeš ampak čist majhne).zdaj pa ne vem kako naj se jih znebim na čimhitrejši pa čimbolj naraven način.(upoštevejte da mi mami in ati ne dovolita da bi se ličila)
14. november 2013
u149893
u149893
lej mogoče se pogovori o tem s svojo mamo, sestro al pa s prijateljico, ki ji zaupaš. am ne vem. pač najboljše je da se z mamo.
14. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg