Forum
u126741
u126741

Jp,še ena zgodbica o One Direction. Upam,da vam bo všeč, no.

Hola!
Sem Jeshanna Novak-Higgins na kratko Jessha .Stara sem 18. let in moji starši so se ločili pri mojih 12. letih. Tega nisem prenesla kot ženska,kar zdaj z lahkoto. Ravno danes praznujemo rojstni dan mojega najboljšega prijatelja in sostanovalca Liama. Ja tistega Liama. Živim z One Direction,ker je moj ati babysitter tem 4 idiotom. Štirim pa zato,ker Liam ni idiot. Z nobenim se ne razumem v tej hiši. Le kaj imajo proti meni,saj jim nisem naredila nič. No,razen da sem Niallu zažgala sobo,Harrya pretepla,ker se je poljubljal z mojo 45 letno babico,Zaynu počila vsako ogledalo ki ga je dobil in Louisa vrgla iz hiše. To so res male stvari. Od vseh mi gre najbolj na k**ac Harry in verjetno grem tudi jaz njemu. Zato sem fino agregantna do njega.
Jaz:
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScgf6BH_qV5z-lyXAoZIKoLjTNMGLHPPoIA5r5EgE4rh81pyXs

#1 del. Hope u like it.
-Jessha-
Sedim na kavču in delam nič. Uf, kakšen dolgčas. Če nebi imela hišnega pripora bi se bolje počutila in bi verjetno lahko šla ven na rdečo preprogo z fanti in atijem. Zato pa tukaj sedim. '' Fantje,pridite.....Ne Zayn,tole ni kravata....Niall umazal si se!....Louis,prosim izpusti korenčke za sekundo!...'' No,spet značilno za fante - Čisto so ne elegantni. Zavzdihnila sem in odšla gor pomagat izgubljenim zajcem. '' Oči,bom jaz. Pojdi se spočit. '' ''Hvala pikica.'' Poljubil me je na lice in odšel dol. '' No fantje,kaj je zdaj to?''Sem zavpila. '' Tole? Hmm....Moji korenčki? Boš enega?'' Je rekel Lou. '' Fantje spraviti se bo treba v red. Slavni ste,metuljčka pa si ne znate zavezat? Jej,jej,jej....'' Hitro sem jih uredila in odšla dol. Pograbila sem čokolado in odšla na prenosnik. Gledala sem Teda,nato pa sem šla gor v sobe od fantov,malo brskat.
Niallova soba:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpDOm-2xtcGrimHm6cwZ8ekqKH-5G7eOt_pRqKE2UhjAVszWhS2Q
Harryeva soba:

Zaynova soba:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSNiGJZ8-fl5ZUaUfLaGP6cKhxqHRGRYD7LHcZ9kgU5KLlcLD3vtg
Liamova soba:
https://data.whicdn.com/images/20793574/tumblr_lxhy8giuhw1qzl05mo1_500_large.jpg
Louisova soba:
https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=40056791
Moja soba:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxt5CTrhpNVJGGDmnyBrbOT72PHkSdHyDYM1LSzWqU4QXj4UrHNA
Dnevna soba:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScqiyDZSwD43QAQqd-MW1u09mGGGzAFPq42KMw7ph8cStE8GFx

Vse so bile dolgočasne. Razen Harryeva soba. Zdele jo grem preiskat......

Kaj bo v Harryevi sobi?

A je vredi?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. marec 2013
next
20. marec 2013
u126741
u126741
Next.
# 2. del hope u like it
Šla sem v Harryevi sobi. Brskala sem po vseh kotičkih,ko sem našla knjigo. RES debelo knjigo. Na njej je pisalo dnevnik. Prebrala sem prvi zapis:
Dragi dnevnik!
Jess je tako lepa! Tiste pegice in njeni temno rjavi lasje....Mislim,da sem zaljubljen. Pa še kako zaljubljen!

Bila sem šokirana,ko sem za sabo slišala glas: '' Kaj počneš tukaj?''Bil je Harry. ''Am...Jaz...Hm..'' '' Si ugotovila,da sem neverjetno privlačen?'' '' Hahaha,ti pa privlačen? Privlačen je Justin Bieber!'' '' Ja,tvoj zaročenec, a ne?'' '' Kaj je s tabo? Prijatelja sva!!'' Ja,z Justinom sva najboljša prijatelja. Hodiva v kino in sva si zelo domača. '' Ja,prijatelja,ja.'' Hotela sem se preriniti mimo njega in oditi. Vendar me je potisnil k steni.'' Želim si te.'' Je rekel . Jaz sem ga začudeno pogledala. Nežno me je poljubil. Poljub je bil dolg in romantičen. Jess,kaj govoriš?? '' Hej Harry,nekaj ti mor - Jess?!?'' Bil je Niall. V njegovih očeh sem videla solze. Kaj mu je? Odlepila sem je od Harrya.
Priplazila sem se v Niallovo sobo. Povsod nekaj irskega.Irske zastave,irski čips....Pograbila sem en čips in ga začela jesti.Nikomur nisem hotela povedati,kaj sem videla v Harryevi sobi. Nevem,če bi tudi vam povedala....Nisem ravno dobre volje. Hotela sem se nekako zaposliti in odšla v Zaynovo sobo. Brskala sem in brskala.Ko sem vsako omarico prebrskala do konca sem pogledala pod posteljo. Pod posteljo sem našla škatlo,na kateri je pisalo SKRIVNOSTI. Radovednost me je premagala in odprla sem jo. Noter sem videla droge in cigarete. Potrebovala sem vse to. Vzela sem si 3 škatlice čikov. Odšla sem gledat sončni zahod in kadit cigarete. Ohh,kako je ta felling dober. Ko sem se spomnila na doživetje v Harryevi sobi. Zdrznila sem se. V tistem trenutku je v Zaynovo sobo prišel Niall z Zaynom. Slkrila sem se za teraso balkona in zadušila cigaret. Čeprav že tri leta živim pri njih tegale še nisem slišala:
Začel je Niall.
'' Nevem kaj naj naredim,Zayn! Ne morem več! Poznam jo že 3 leta,odkar se je preselila sem! Spomni se prvega dneva z njo prišla je čisto elegantno! Bila je tako lepa,da sem se kar stopil! Ko bi ti vedel,kako jo ljubim!'' Zajokal je. Hmm....Kdo? Zakaj? Kdaj? '' Niall,Jess je res lepa,ne bi vedel,kako naj ti pomagam. Povej ji po resnici.'' Ta stavek me je šokiral,da sem skoraj zavpila čez cel London. '' Niaaaaaaaaal! Tudi jaz tebe ljubimmm!'' Ampak to bi lahko storila,če nebi čutila nekaj vmes. Ob njegovem govoru sem se zjokala. Nikoli me niso videli jokati v zadnjih treh letih.
Po robovih oken sem se splazila v Liamovo sobo,kjer bi lahko odšla ven. Ampak sem Liama in Dani opazila pri.....No,ne govorim,šla sem naprej. Zapihal je močan sunek vetra,zato sem se dobro oprijela okrasnega kipa,ki ga imajo fantje pri oknih.Ko sem bila spet v svoji sobi sem zaspala.
************************************************************************************
Nov del legendarne risanke!
23. marec 2013
u126741
u126741
Next.

#3. del Hope u like it!

- Harry -
Nevem kaj mi je bilo,da sem jo poljubil. Nevem,sem mogoče res zmešan? Ko je objokan Niall zbežal iz sobe sem hotel iti za njim. '' Bedak.'' Je rekla Jess in odšla ven. Povesil sem pogled v tla in obraz zakopal v dlani. Ves objokan sem pogledal proti nebu in spraševal boga s čim sem si to zaslužil.
'' Jess,se lahko pogovoriva?'' '' Nevem. Mislim,da si preveliko budalo. Kako si me lahko poljubil? Saj nisi normalen ! Sovražim teee!''Sesedel sem se in kakšne pol ure jokal.
(Tole je gif,tako da kliknte!)
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCZURp_HUmKL6r0RUac-XoSllQ2943hu2tDsjWrvu6OxqNBIS9Ww
(Predstavljajte si ga bolj žalostnega)
Ko sem že čisto obupal nad življenjem sem odšel v kopalnico. Potiho sem si zapel Wire To Wire.
Ko sem odpel zadnjo kitico sem začel jokati.
'' Harry,si notri?'' Bil je Liam. Nimam izbire - Moram se oglasiti. Obrisal sem si solze in ga spustil naprej.
'' Vem,da nekaj čutiš do Jess.'' '' Ne.'' '' Vem,da nekaj čutiš do nje!'' '' Okej,ja čutim,imaš kaj proti temu?!?'' '' Ne,ne. Samo hotel sem ti povedati,da je kosilo.'' No,moral sem iti. Ko je Paul nalagal kosilo na moj krožnik sem mu rekel,da nisem lačen. '' Pa kaj je danes s teboj,Harry?!? Nič ne ješ in ves objokan si!'' '' Ni mi pač do tega Paul!'' Sem se zadrl in odšel stran. Le kaj mi je?

Oki,tole je bilo kratko. Oprostite. :'))
23. marec 2013
next
23. marec 2013
u120269
u120269
next
23. marec 2013
u126741
u126741
Okej,res bi moralo biti boljše,ampak bom probala poboljšat zgodbico. Do takrat pa napišite mnenja.
23. marec 2013
Neeext
24. marec 2013
nextttttt
24. marec 2013
u126741
u126741
Netxek.

# 4. del Hope u like it.

**Harry**
Stekel sem v sobo. Vsedel sem se na posteljo in vzel prenosnik. Malo sem brskal po tumblerju. Šel sem malo na račun Taylor Swift,da vidim,o kom piše te fake pesmi. Malo sem gledal slike,nato pa sem šel na njen facebook. Dodal sem jo med prijatelje in takoj me je kliknila:
Taylor: Hej Harrč,kako kaj slava?
Jaz: Gre.
Taylor: Saj vidim v revijah. Cutee.
Stopiti bom moral v akcijo.
Jaz: Hvalla. :'*
Taylor: Bi se dobila - kje?
Jaz: Lahko takoj v Starbucksu?
Taylor: Sure.
Jaz: Ajde. Cmok
Taylor: XoXo

Oblekel sem se kar se da lepo in se za ta večer celo napudral (hahah). Stopil sem skozi vrata,ko so me ustavili fantje. '' O-o-o-o-o kam pa kam pudelj?'' Je rekel Louis. '' Varat te grem.'' Ko sem to izgovoril je samo odprl in zaprl usta kot zlata ribica,nato pa so vsi šli noter. '' Potem se pogovoriva Harry.'' Je rekel Liam in kot zadnji odšel v hišo. Kaj me briga njihov izbor. Saj je moje življenje,kajne? Hodil bom s komerkoli,pa tudi če me zakoljejo,čeprav tega ne morejo. Obul sem si svoje najlepše čevlje in se počasi odpravil do svojega avta. Res je bilo mrzlo. Ampak me je pogrelo,ko sem pomislil na Jessho. Harry,kaj govoriš? Zdajle imaš zmenek,ti pa razmišljaš čisto o eni tretji?! Odpravil sem se v avto in odpeljal proti Starbucksu. Imel sem čuden občutek v trebuhu. Parkiral sem in se odpravil noter . Tam me je že čakala Taylor. Začutil sem metuljčke v trebuhu.

** Jessha **
Okej,prizadela sem njegova čustva - priznam. Ampak,kaj mu ni? O bog Jessha,kaj si pa govoriš ? Zaljubljena si vanj - Mogoče. No,verjetno ne. Kakšnih 29 %. '' Kje je Harry?'' Sem rekla po večerji. '' Šel je k neki punci.'' '' Aha.'' To je bilo edino. Še en razlog,zakaj nisem zaljubljena vanj. No,pa če to ni očitno je moj deda papež Benedikt IIV (Al' kak' se napiše). Od dolgčasa sem zavzdihnila in se pognala spet v svojo sobo. Na prenosniku je bilo 123 novih prošenj za prijateljstvo. Kar vesela sem postala,glede na to,da v zadnjih 3 mesecih nisem dobila niti enega sporočila. Spet sem se začela dolgočasit in odšla v Harryevo sobo. Šla sem na njegov nori laptop in na facebook. V kotičku računalnika sem videla na malo napisano geslo: JessAndHarry4Ever. No,verjetno je to geslo zdaj že propadlo. Punco ima. Nič ne morem več storiti.
Next?
25. marec 2013
Ad
26. marec 2013
u126741
u126741
#5. Del hope u like it.
**Harry**
Taylor je prišla do mene in me objela. Dišala je....hm....paročila o sivki? " Veselim se večera s gteboj Harry. " Mi je rekla in se mi.. nasmehnila. Odšla sva noter do Starbucksa. Naročil sem ledeno kavo z kokosom (jami,bla sm v Londonu pa so mel v Starbucksu full dobre take kave. ). Ona je nnaročila solato .Nevem kako jo je dobila v Bukiju
(starbucks),ampak vseeno. Pogovarjala sva se o vsem,kar je bilo mogoče. Bila je tako lepa.....Ampak ne lepša od Jess. Harry - kaj govoriš? Zdaj boš imel punco in sprostil boš svojo potrebnost čez tri,dva , ena.... " Harry greva k meni?" Je rekla Tay. " Sure". Odvlekla sva se k njej . Pri vhodu je vse zaklenila. . Začela sva se poljubljati. Počasi sem ji začenjal odpenjati modrdosec, kiy. je bilžen,saj je imela prosojno majico. " To bo zame prvič." Je
rekla Tay."bom nežen." Sem rekel in prodrl. vanjo z njo tisto delati je bil pravi užitek. Kmalu sva izmučeno zaspala. Šele nato se spomnim,da nisva uporabila zaščite ( kondom.)
29. marec 2013
u126741
u126741
Aja - sorry za. napake in vprašanja:
Je Taylor noseča?
Kako bo to sprejel Harry?
Kaj pa Jess?
Next?
29. marec 2013
u126741
u126741
To je bilo z mobija tko daaaa.......
29. marec 2013
u86741
u86741
Je Taylor noseča? prosimm neee
Kako bo to sprejel Harry? nikakor ker nebo noseča
Kaj pa Jess? ljubosumna
Next? ja itakkkk zdaj takoj!!!!
+ nova bralka
29. marec 2013
u126741
u126741
Okej na hitro za Just Imagine. Hvala ker bereš!!!! Mwah
**Harry**
Sanjal sem,da me je lovila Taylor,vsa rdeča v obraz in v 9 mesecu nosečnosti in mi govorila : " Tvoj!" Zbudil sem se čisto prepoten. S tem sem verjetno zbudil Taylor. " lubbi,kam greš??? " " Domov. In nisma uporabila zaščite. " "KAAAAAAAAAAAAAAJ?" Pogledala me je s takim pogledom,ki bi lahko ubijal. Nato me je mahnila po gobcu. Brcnila me je tudi v jajcea in me tako celi uro pretepala. Končal sem z bolečo glavo, 12 modricami in 6 krvavimi ranami. Takega me je vrgla iz hiše.
** Jess **
Ker se je bližala 24.00 ura in s tem novo leto so se vsi odpravili v svoje hiše. Z mano vred. Bolela me je glava,s katero sem si sporočala bad.news. Na vrata našega skupnega stanovanja sem nalepila listek,na katerem je pisalo kdo je kje. Sama sem odšla v svoje stanovanje.
Bilo jev1 in dvajset minut do polnoči,ko je zazvonilo pri vratih. Bil je ves potolčen in objokan Harry. Ko sem ga videla sem odprla oči zeloo na široko in ga hitela reševat. Padel je v nezavest. Jaz sem mu dala vodeni obkladek na čelo. Ta čas ko je bil v nezavesti sem mu oskrbovala rane. Počasi je začel odpirati oči in pogledal me je. " Jjess..." " harry,povej mi kaj se je zgodilo sem rekla nežno. Vstal je in poslušala sem njegovo pripoved. Na koncu sem zajokala in ga objela. Izpod hiše. sva zaslišala vzklike novo leto. Pogledala sva se in..........
29. marec 2013
u126741
u126741
Vprašanja:kaj se bo zgodilo?
Kaj bo s Tay
Kaj so pomenile Harryeve sanjee?

Naslednji next: ju3 zju3. Čuske.
29. marec 2013
u86741
u86741
Vprašanja:kaj se bo zgodilo? hmm nimam pojma
Kaj bo s Tay? pa naj gre nekam haha
Kaj so pomenile Harryeve sanjee? hmm jaz sam upam da ni ona res noseča
neeeeext!!! in hvala za ta next ;** <333...
29. marec 2013
u126741
u126741
Yeees! Dobila sem computer ker moiga še ni. Jeej. In zj en daljši next!

#7 del Hope u like it
** Jess **
Nežno se je naslonil na moje čelo in me nežno poljubil. Poljubi je bil dolg. Ko se je končal je bilo spet vse po starem. '' IZGINI IDIOT!'' Sem zakričala in se šla kujat. Za točno 1 uro. Nato pa je noter prišel Harry. '' Hej stara, večno se ne boš mogla kujat! Pridi,skupaj praznujva novo leto,no. Greva se flašo resnice,čeprav sva samo dva. '' ''
29. marec 2013
u126741
u126741
FAAK ŠE ENKRAT MORM IT PISAT KER MI JE KR OBJAVL!!! FAAK!.
29. marec 2013
u86741
u86741
kaj danes se boš objavla ali ?
29. marec 2013
u126741
u126741
Yeees! Dobila sem computer ker moiga še ni. Jeej. In zj en daljši next!

#7 del Hope u like it
** Jess **
Nežno se je naslonil na moje čelo in me nežno poljubil. Poljubi je bil dolg. Ko se je končal je bilo spet vse po starem. '' IZGINI IDIOT!'' Sem zakričala in se šla kujat. Za točno 1 uro. Nato pa je noter prišel Harry. '' Hej stara, večno se ne boš mogla kujat! Pridi,skupaj praznujva novo leto,no. Greva se flašo resnice,čeprav sva samo dva. '' ''Okej!'' Sem rekla in vzela flašo. Vsedla sva se v majhen krogec in se začela igrat. Po nekaj minutah se nama je že zehalo. '' Greva spat?-'' '' Lahko - Vbistvu ne.'' '' Zakaj ne?'' '' Ker ne morem spati s teboj,ker si budalo.'' '' Come on - Poglej me! Poglej kakšen sem!'' Po tistih besedah sem ga zaprla na balkon pa tudi če mi crkne sredi ulice. Mislim haloo?
Po nekaj časa me je že skrbelo za našega Harolda. Odprla sem vrata balkona in tam videla - OMG čisto zmrznjenega Harrya. Odvlekla sem ga v sobo in ga oskrbela nato sem ga objela in se z njim spravila v posteljo objel me je.

Vprašanja:
Kaj bo v pojstli?
Se H and J zaljbljata?
Kaj pa Niall?
29. marec 2013
u126741
u126741
Ni biu doug k je neki zaštekal. <3 Just Imagine <3 <3 :'*
29. marec 2013
u86741
u86741
Kaj bo v pojstli?1 nebi vedla hhh d
Se H and J zaljbljata? jaaaaaaaaaaaaaaaa
Kaj pa Niall? ma on bo našo drugo hahah d

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. marec 2013
u86741
u86741
ma dober je bil hehehe všeč mi je zeloo ;** <33
29. marec 2013
u126741
u126741
A nego ti si najjača.:'* A pišeš kako prauljico?? ??
29. marec 2013
u86741
u86741
hahahhah hvala ti x ;* ja pišem eno hh to je link : https://www.igre123.com/forum/tema/%28f-.-n-n-in-lt-3%29/51040/ ;*
29. marec 2013
u86741
u86741
in kdaj bo naslednji next ehheheh PP ??
29. marec 2013
u126741
u126741
ju3 zj3. Pri tebii??? :'pp
29. marec 2013
u86741
u86741
hheh oki.Hm mogoče v nedeljo ali pa v ponedeljek ker bo bolj dolgi hehe )
29. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg