Forum
HEEY sm Nikky Gionson.Stara sem 10 let in hodim v 5 razred.Imam sestro Majo.Gimnastiko treniram od 3 leta plešem pa od 2 leta,zato sem tudi državna prvakinja v gimnastiki in plesu.

Maja

jst (dobro nism nevem kako lepa sam nism najdla druge slike)

naša hiša

ali nadaljujem zgodbo

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. junij 2012
u47197
u47197
neext
02. junij 2012
hualla ful mi pomeni en next
02. junij 2012
vrjetno naslednji teden next ker ta teden nimam časa
03. junij 2012
u47197
u47197
Okej! Saj boš videla, da bo še kakšen bralec!
03. junij 2012
hualla za razumavanje
03. junij 2012
next
03. junij 2012
u47197
u47197
Ni za kaj < 33
03. junij 2012
next
03. junij 2012
Evo sm dala prej next ker sem se nehala učit
Bil je ponedeljek in kot vsak dan se je moj pes ob 6:00vrgel name in me zbudil.Celo me je poslinil
Nato sem ustala in odšla v kopalnico se umit in oblečt.Ko sem bila pripravljena sem odšla dol na zajtrk.Tam so vsi čakali samo še mene.Ko smo pojedli sva z Majo odšli v šolo.Komaj stopim čez vrata šole se mi že pred obrazom prikaže Jessica s svojo bando.Jessica je lepotica našega razreda(meni se ne zdi lepa).Tudi ona hodi h gimnastiki, ampak vseeno ni tako gipčna kot jaz."Kaj hočeš spet?" sem ji rekla."Kaj hočem?" se je zarežala."Hočem se pomeriti s tabo"."Super v čem pa?"."V čem le,v gimnastiki ne.Tista,ki zmaga gre v prvo ekipo,poraženka pa v drugo".Tolko da se razumemo.Pripravljali smo se na finlale v gimnastiki.Učiteljica se ni mogla odločiti katera od naju gre v prvo ekipo katera pa v drugo.Jaz sem bila boljša,Jessice pa se je bala saj če ni v prvi ekipi jo njena mama odpusti.(Njena mama je ravnateljica).No nazaj k zgodbi."Zmenjeno".Podali sva si roko.Dokler nisem prišla do umivalnika sem roko s katero sva se rokovali držala stran od sebe.Stopim v razred torbo vržem na tla in si roko dobro umijem.Bilo je že 8:00 ko v razred stopi učiteljica angleščine.Angleščino obvladam zato vedno pri uri angleščine samo gledam na uro in čakam kdaj bo konec prve ure.Tako se je dogajalo pri vsaki uri.Končno je zazvonil zvonec in bilo je konec pouka.Poberem svoje stvari in odhitim na kosilo.Tam me že čaka moja BFF Merry.Vse počneva skupaj.Ko sem pojedla sem odšla pred šolo kjer me je že čakala Maja in njena BFF Nika(ki jo imam jst zelo zelo rada).Skupaj smo odšli domov.Doma sem naredim domačo nalogo nato pa vzamem računalnik in neki brskam po internetu.Okoli 15:30 prideta domov starša.Po poklicu sta igralca in glih snemajo nek nov film(zaradi njiju smo tako bogati).Ko je bila ura 16:45 je Nika morala domov."Hej Nikky greš z mano pospremiti Niko in peljati Reno na sprehod?" me je vprašala Maja."Ja itak".Vzamem povodec in gremo proti Nikinem domu.Sprehod z Niko je minil hitro saj se moramo že na naslednjem ovinku posloviti."Čav"reče Nika."Dijo" rečeva z Majo v en glas.Med potjo Maji razložim vse kar sva se z Jessico danes pogovarjale."Kaj stisto kur*o se boš dajala"razburjeno reče. Maj(če me razumete kaj hočem reči)"Ja","sestrica ti to meni resno?"."Prišle sva domov" se zaderem da po hiši odmeva.Z Majo se usedeva na kavč in gledava TV kakšne 2 ure nato pa greva dol na večerjo.Po večerji peljem Reno še enkrat na sprehod.Nasproti pa zagledam Jessico.Ko grem mimo nje ji šepnem"še 5 dni do dvoboja".Nameni mi jezen pogled in gre naprej.Tako ji odštevam dni vsakič ko grem mimo nje.To jo spravlja ob živce.Jaz seveda v tem uživam.Ura je že 8:40 ko jaz pridem domov.Utrujeno se vržem na posteljo in razmišljam o današnjem dnevu.Kmalu zatem vzamem pižamo in se odpravim v kopalnico.Umijem si zobe in se oblečem v pižamo.Nato se po stopnicah odpravim v dnevno sobo in z Majo gledam film.Ura je že 23:30 in jaz se odpravim v posteljo.

NEXT?
03. junij 2012
u47197
u47197
neext
03. junij 2012
next
03. junij 2012
sorry neki šteka
03. junij 2012
u47197
u47197

03. junij 2012
O HUALLA VANESSA
03. junij 2012
u47197
u47197
Ni za kaj < 3
03. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext
03. junij 2012
evo* next
__________________________________________________________________________________
Naslednji dan se Jessica važi in govori vsem kako bo ona prišla v prvo ekipo in bodo zaradi nje bili prvi.Neda se mi kregati z njo zato se delam kot da je ni.Med glavnim odmorom me pokliče mama

mam(m) jaz(j)

m:Hej Nikky z očijem sva se odločila da gremo jutri skupaj v London.
juper kdaj pa pridemo nazaj?
m:V nedeljo
j:V nedeljo!?Ampak jaz se v petek z Jessico pomerim v gimnastiki!
m:Ja boš pa morala to prestaviti na naslednji teden
j:Ja OK
movej Maji,jaz pa bom poklicala učiteljico
jk čau
m:čau
Seveda grem takoj povedat Maji,ko pa to izve Jessica zakriči"kaj v London greš in pustiš dvoboj!?" "ja in kaj če pustim dvoboj?"."Ti sploh veš koliko meni pomeni da se ti osramotiš pred celo šolo" "in zakaj bi se osramotila?"."Zakaj,zato ker boš šla v drugo ekipo namesto v prvo".Samo pogledam jo in grem svojo pot.Po eni strani sem vesela da grem v London,po drugi strani pa ne saj se bo mogoče zgodilo prav to kar je rekla Jessica.Učiteljica bo razočarana nad mano(seveda pa se nebom osramotila pred celo šolo).Ta misel mi hodi po glavi cel pouk.Ko je zvonec oznanil konec pouka sem odšla do Merry in ji povedala vse od začetka do konca."Sej bo vse vredu če te ne bo bom pa jaz šla namesto tebe"(tudi ona je zelo dobra v gimnastiki)."Hvala".Grem po Majo nato pa greva skupaj domov saj imam še vse za spakirat.Prišla sem domov in se spomnila da imam gimnastiko čez kakšno uro in pol takoj za tem pa še hip hop.Prosila sem Majo da pelje Reno med tem ko jaz delam domačo nalogo.Hitro končam nato pa hitro spakiram in se pripravim za trening.Ura je že 16:30 in jaz odhiti na trening.Tam se preoblačem v dres,naredim čop,se ogrejem nato pa s svojo skupino odidem na orodja

moje vaje na vseh orodjih

neeext
06. junij 2012
sorry to je pravi posnetek

06. junij 2012
sorry sam ta teden nism mogla nextat ker mamo v soboto tekmo in mamo ful treningov.
07. junij 2012
u47197
u47197
neext
07. junij 2012
next
pa vso srečo na tekmi navijam zate!!
07. junij 2012
O HVALLA
07. junij 2012
NI ZAKEJ pa povej kera boš aprou
07. junij 2012