Forum
u187514
u187514
Hi!
Spet jst, tokrat z novo zgodbo. Ideja ni moja ampak sem jo posvojila od Łυκe'šPeиgυıи na njeni strani https://m.igre123.com/forum/tema/~-story-magaz-ne-~/79669/ ima res dobre ideje in poglejte, če boste želeli pisati zgodbo, ne veste pa o čem. Če boste želeli posvojiti idejo, nujno upoštevajte njena pravila!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Starring:
Stana Katic as Kate Beckett

Prolog:
Včeraj ob 22.00 uri so na ulici našli mrtvega moškega. Po zadnjem pregledu naj bi bil trikrat ustreljen v prsni koš. Policisti kraj dogodka še preiskujejo. Pogrešana pa je tudi njihova glavna detektivka Kate Beckett, za katero sumijo, da je bila nekako povezana z ustreljenim.
Kate Beckett je v zasebnem življenju prijazna, prisrčna osebica, v službi pa zafrknjena načelnica. Ne popušča in ne dovoli, da bi na katerkoli njen primer z velikimi rdečimi, ročno napisanimi črkami napisali: NEREŠENO. Je perfekcionistka. Doma skrbi za svojega psa in to je edini način da dokažeš, da ima tudi ona svojo nežno plat.
1.
Kate čaka še en beden dan v službi. Policijska postaja že teden dni ni imela resnega primera. Ko pa Kate pride v službo, jo tam čaka prijetno presenečenje. Nov primer - umor. Hitro je preletela vse podatke, nato pa se lotila papirologije. Preden se odpravi na teren je potrebno izpolniti kup obrazcev. Z njimi je končala do odmora. Hitro, a previdno in po pravilih se je odpeljala domov, saj je morala na sprehod peljati psa Booneya. Preobleka se je v trenirko in udobnejšo jopico, ga privezala na vrvico, da bi šla teč. Toda še preden je dobro stopila iz stanovanja je na ustih začutila roko. Tako jo je skupina treh moških prisilila, da je tiho. Spustila je vrvico s psom, ki pa je stekel nazaj v stanovanje. Hvaležnost pa taka! Moški so Kate poskušali zvleči po stopnicah v njihov črn kombi, vndar se jim je upirala. Toda bolj kot se je upirala, močnejši je bil prijem na njenih zapestjih in ustih. Na koncu je bila že čisto brez moči in premagana se je vsedla v njihov kombi, kjer je že začela razmišljati, kdo te moški so in kaj hočejo. Počasi je sestavljala tudi načrt za pobeg.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2 nexta, upam da vam je všeč

Ali boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. marec 2015
next<3
26. marec 2015
u186207
u186207
vso srečo pri pisanju. next *w*
27. marec 2015
u191140
u191140
Next
27. marec 2015
neext
i ♥ stana
27. marec 2015
u178079
u178079
Neext
27. marec 2015
u178002
u178002
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext i ♥ stana
27. marec 2015
u187514
u187514
hvala ker berete, hvala za vse nexte
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2.
Vse je bilo temno. Roke so me zelo bolele, saj so bile zvezane na hrbtu. Gležnji so bili zvezani drug k drugemu. Čez moja usta je bilo tesno zavezana umazana bela ruta. Toda ali sem bila prestrašena? Ne! V takih trenutkih mora človek ostati močan in se boriti, za zmago, torej za to, da bi se lahko rešil. Prižgala se je luč v oddaljenem kotu, nato še ena bližje meni, nato še veliko njih. Končno se je prižgala ena nad menoj, da sem lahko dobro videla prostor, v katerem sem. Prostor je zelo velik. V njem je veliko majhnih in nekaj tudi velikih zabojev ter škatel. Zanima me kaj je v njih, toda verjetno bo še nekaj časa trajalo, preden bom videla kaj je v njih. Zaslišala sem čisto tihe korake, ki pa so postajali vedno glasnejši. To pomeni, da je nekdo prihajal k meni. Nekdo je prihajal pome...
--------------------------- Medtem na policijski postaji -------------------------------------------
"Detektiv Brians! Pridi sem!"
"Da načelnik, želite?"
"Odmor je mimo, Beckettova pa se še vedno ni vrnila. Preveri kako je s tem.''
''V redu.''
Ni vedel kje naj jo išče in tudi sam je bil malo zaskrbljen kje je, saj mu je bila malo všeč. Morda zelo všeč, a to sedaj ni pomembno. Kot bi iskal iglo v kopici sena. Ni se mogel spomniti, če mu je povedala kam ali s kom gre. Poskusil je na oddelku s policajskimi psi, saj je bila tam pogosto, ker je imela rada živali. Toda tam je ni bilo. Vsedel se je v avto in odpeljal proti njenemu domu. ''Če je tam ni, se vdam,''se je odločil. Ustavil je pred visokim blokom in se kar po stopnicah odpravil proti njenemu stanovanju. Tam pa je videl odprta vrata in na kavču je našel žalostnega Booneya, ki je tiho cvilil. Kaj se je zgodilo ne ve, toda ne glede na to, da Kate verjetno zdaj trpi, mora razmišljati trezno. Vedel je, da Booneya ne more pustiti samega zato ga je dal v avto in se odpeljal nazaj proti policijski postaji.
''Načelnik!''
''Da detektiv?''
''Vrata Beckettove so odprta, nje ni, pes pa je jokal na kavču.''
''Adams, Morrison, Levis! Sem!''
Ko se prišli, jim je razložil situacijo in dal naloge.
''Adams - preiši kraj zločina.
Morrisonova - izsledi telefon, računalnik in poskušaj določiti njeno nahajlišče.
Levis - poskušaj poiskati ugrabitelje.
Brians - poskrbi za psa, preišči včerajšnji umor.
Verjamem, da vam bo težko, ker vas tokrat Beckettova ne bo vodila, toda to je primer: Beckettova in rešiti ga moramo čim prej!''
Razšli so se in vsi pričeli z delom.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Upam da vam je všeč...
Next mogoče že jutri, če ne pa v sredo...
3 nexte
29. marec 2015
next
29. marec 2015
u191140
u191140
next
30. marec 2015
u191510
u191510
next
30. marec 2015
u178002
u178002
next
30. marec 2015
u178079
u178079
neeext!
03. april 2015
next!!!
04. april 2015
u191908
u191908
Profil Love yourself sem zbrisala iz osebnih razlogov in ker mi top modeli že presedajo, preprosto naveličala sem se biti nekdo z 790 in še nekaj prijatelji, ki sodeluje v neskončnih temah, nekaterih zelooo bednih.
To zgodbo bom nadaljevala s tega profila, lahko me tudi dodate če želite.
Next pride jutri...
05. april 2015
neext
05. april 2015
Cool ali gledaš Castle,ker jaz ga obožucem

next
06. april 2015
obožujem
06. april 2015
js ga gledam ♥ zakon serija, sam zdele mi je že mal preveč znanstvene fantastike pa zdi se mi da so mal zgrešil castlov karakter..
06. april 2015
u191908
u191908
jst tut gledam in se strinjam z root, next pa ze pisem
06. april 2015
okk
06. april 2015
u191908
u191908
se opravicujem...next mam ze natipkan, ampak je shranjen na racunalniku, zdej sm pa na tablici...
objavm ga ful zgodaj zjutraj
06. april 2015
u191908
u191908
Evo next...
Upam da vam bo všeč.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Do Kate je pristopil visok moški. Dvignil jo je in postavil na noge. Kar naenkrat so se prižgale vse luči, ki so Kate za kratek čas oslepile. Odvlekli so jo v manjši prostor. Na stolu se je počasi obrnil debelejši moški. Bil je naravnost srhljiv. Njegove obrazne poteze so bile grobe in še preden je sploh začel govorti, je Kate vedela da zagotovo ni prijazen. To je potrdil, ko je začel govortit.
''Kako smo kaj danes? Ne izgledaš ravno najbolje. Ko boš odšla od tod boš zagotovo izgledala še slabše. Verjemi, moji ljudje nimajo usmiljenja. Niti za ženske.''
''Bi rekla ja...''
''Torej, preidimo k stvari. Bi prekinili neko preiskavo? Za vaše dobro gre.''
''Nikoli ne bi prekinila preiskave.''
''Ste prepričani?''
''Prisegla sem, da ne bom s svojim lastnim življenjem vplivala na svoje delo takrat ko sem sprejela službo, zato moj odgovor ostaja ne.''
Kot strela z jasnega jo je moški na njeni levi boksnil v trebuh. Bolečina je bila neznosna, Kate pa je postala jezna.
'' Torej, ste morda premislili? Boste spremenili svojo odličitev? Boste prekinili preiskavo?''
''Ne.''
''Smo pa vztrajni danes! Jack. Še enkrat, če pa odločitve ne spremeni, jo vrni na začetek.''
Kakšen začetek?, se je spraševala Kate, a po pričakovanjih odgovora ni dobila.
''Zadnjič vas vprašam, boste prekinilo preiskavo?''
''Nikoli,'' je vzrtrajala Kate in si s tem pridobila še eno pest v trebuh. Seveda jo je bolelo, a bila je že zelo jezna. Kako si jo drznejo spraševati, če bo prekinila preiskavo, ki je ne bo in jo zaradi tega pretepati? Šli so čez rob.
''Boječke! Kako si drznete spravljati se na žensko!''
Prej imenovani 'Jack' jo je že vlekel nazaj, kjer je bila prej. Nekdo se je še zadrl za njima:
''Kasneje dobiš hrano!''
Jack jo je vrgel na tla kot stvar in ne kot človeka. Odšel jo in luči so se zopet ugasnile. Kate je spet bila zagrnjena v temo. Le upala je lahko, da jo bodo čim prej rešili. Malo je pogrešala Toma - detektiva Briansa. Bila sta dobra prijatelja in morda ji je bil malo všeč. A tega mu nikoli ni priznala, saj se je bala, da bo s tem uničila njuno prijateljstvo. Ni vedela, da je tudi ona malo všeč Tomu.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasledn next bom probala čim prej...
Ker mam še v soboto šolo bo to mau težje...
07. april 2015
u191510
u191510
next, itak
07. april 2015
u191140
u191140
next
07. april 2015
u178079
u178079
neeext!
07. april 2015
next
07. april 2015
u178002
u178002
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. april 2015
omg i love stana!!!!!!!!!! in castle. ste videli kako se je včeraj nepravično konačala sezona pri castlu na planet tv!!?? grrr.. castle naj bi umrl, ma ne bo, ker pride nazaj v osmi sezoni. hvala boguuuuu
07. april 2015
že prej pride.. js mam posnet na compu pa gledam sprot ( ko v ameriki pride vn ) sam ti povem, da so prejšne sezone bulše ( pomoje so novi scenaristi kr je čist drug stil ) aja btw če je še kera tle stanina oboževalka pa bi rada sodelovala pr fan page naj mi piše na zs.. pa sory kr ti na temo pišm sam je edina o njej..
07. april 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg