Forum
u165821
u165821
﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌
Hellooooo ljudje! c:In ja prišla spet jaz hahah z novo idejo za zgodbico ;p sicer sem že dlje časa začela razmišljati da napisala takšno zgodbico ker sem vidla en hudo zanimiv film in ja to je porodilo idejo v men (: Upam da bo kdo bral to... Moja Nuša je naredla triler in reče da ni dobr ampak jee! faking je nušii <33 ene slike grejo sicr mal prehitr ampak še vedno je perfect *w*

Ponavad mam vedno nek bedn uvod hahah ampak če se bo slučajno komu dalo prebrat...
Torej v zgodbici bo od fantov samo Harry in ja nikoli ni šel na xFactor na nič... Ampak mogoč se vam že kej svita kdo bo po naslovu ;p tut v trilerju ga dobr opiše hahah ;D Itak sm se mučila tut z naslovnico ker se je pač treba in nastal mi je grooozn xđ resno za nikamor ni ampak nekej morm dat xđ ;p Slika je nakoncu nebom je tukej dajala ;*
Now start READING! (:

Anabella Jade Thompson✞
»Ne grem se več!« sem jezno zavpila na mamo in zaloputnila z vrati. Joe in George sta se pognala proti meni.
»Je vse vredu gospodična?« je vprašal Joe.
»Kdaj se boš naučil da mi je ime Anabelle? Kdaj?« sem jezno vprašala in se mu izmuznila. Zadrževala sem solze, ki so želele spolzeti po mojem licu. Nisem več zdržala takšnega življenja. Hotela sem pobegniti a kaj ko bi me povsod našli. Moja mama je bila slavna pevka v Ameriki in drugod po svetu. Verjetno bi imela mir le če bi se znašla v Afriki. Zaradi tega ker so jo enkrat poskušali ubiti je morala obvarovati tudi mene s tisoče varnostniki. Nisem smela na zabave, vsaj ne brez spremstva. Nikakor me ni pustila k prijateljici ali pa samo v trgovine. Vedno je bil nekdo zraven. Včasih je varnostnike poslala tudi tako da nisem vedela. Bili so oblečeni kot normalni ljudje in mi sledili.
Pritekla sem do vhodnih vrat naše velike vile. Oblekla sem si jakno ki sem jo imela obešeno. Za mano sta že tekla George in Joe nekaj varnostnikov pa se je usulo še z dnevne sobe. Sovražila sem to. Odprla sem vrata in tekla naravnost. Nisem se ozirala za sabo, nisem upala. Hotela sem biti enkrat resnično sama. V žepu mi je zavibriral telefon. Izvlekla sem ga iz žepa. Na zaslonu je pisalo 'mami'. Zavila sem z očmi in se med tekom javila. Bila sem vsa zadihana.
»Bella! Ja kaj se pa greš!? Takoj da se ustaviš in pustiš da te odpeljejo domov! Zakaj delaš takšne probleme? Na sredi službe me kliče varnostna služba. Sploh neveš kako mi je. Ljudje s sestanka so me vsi čudno gledali ko je začel zvoniti moj telefon…« je kričala. Bila je razburjena in živčna. Vedela je da sem v nevarnosti in to ji ni dalo miru dokler ji niso sporočili da me imajo. Mama pa taka…
Prekinila sem in spravila telefon v žep. Nato sem se obrnila predse in se zaletela v nekoga. Padla sem skupaj s to osebo na travo.
»Joe! Nehaj že s temi tvojimi igricami ko se prikažeš od nikoder.« sem zastokala in vstala nato pa pomagala še njemu. Teči naprej bi bilo le zapravljanje energije, ki pa je več nisem imela veliko.
»Oh saj bo Anabelle. Pridi. Odpeljiva te domov.« je prijazno odvrnil in hodil tesno ob meni.
»Imam jo.« je rekel v voki-toki in se ponosno nasmehnil.

Harry Edward Styles✞

»Bi še kaj naročili?« je vprašala natakarica v Starbucksu. Očitno se mi je prilizovala in to mi je šlo počasi na živce.
»Ne ena kava mi je povsem dovolj.« sem rekel in poskušal ostati prijazen. Imel sem grozen dan. Spravil bi se na vsakega če bi lahko. Zaradi majhne napake so me odpustili iz moje naloge. Sovražil sem če naloge nisem dokončal. Če za nekoga nisem bil dovolj dober. Svoj čas v fitnesu nikakor nisem zapravljal in bil sem dovolj močen da obvarujem neko osebo. Odstranitev zaradi streljanja name naj bi bila nevarna tudi za človeka ki sem ga varoval se mi ni zdela pravična. Na čelu vsega je bil moj oče, ki pa mi ni prizanašal. Mama je hotela da si najdem drugo službo a kaj ko sem najraje varoval ljudi pred nevarnostjo.
»Harry Styles?« je vprašal nek visok temnolas človek in prisedel k moji mizi. Na nosu je imel temna sončna očala, oblečen pa je bil v trenirko.
»Ja jaz sem.« sem odvrnil previdno in ga preučeval.
»Nekdo bi te rad najel, da delaš zanj.« je rekel. Bil je zelo resen.
»Če te zanima imaš tukaj kontakte. Neka ženska je. Jaz samo prenašam sporočila.« S tem je bil njegov 'govor' končan. Vstal je in izginil. Sploh nisem imel časa spregovoriti. Nekaj časa sem strmel v bel listek s telefonsko številko in imenom.
»Plačam tukaj!« sem se zadrl. Hvala bogu mi je račun prinesla neka druga natakarica in v miru sem plačal. Nato sem odšel. Hodil sem kar peš do doma. Poslušal sem glasbo na slušalkah in se ne menil za svet.
Z mene se je norčevalo veliko ljudi. Sploh agentov ali varnostnikov. Bil sem namreč najmlajši med njimi a sem verjetno bil zmožen veliko več reči kot tiste stare zgube. V fitnes sem redno hodil in ko sem dobil nalogo sem jo opravil do konca. Včasih sem varoval kakšne znane glasbenike lahko pa sem stal pred vrati zapora in pazil da kdo ne pobegne. Veliko sem že preživel in za nič mi ni žal. V žepu svojih kavbojk sem spet začutil papirček, ki mi ga je izročil tisti čudni stric. Bil sem že blizu doma zato sem ustavil glasbo in odprl leseno ograjo, ki je obdajala naše dvorišče.

mnenje? next?
31. marec 2014
u28319
u28319
Waa ti ženska perfektno debilna-.-"" Tole je več kot perfekcija! To je popounost, tko kot use tvoje ostale zgodbice. Ej res, tole bo en ful dobr fanfic in seveda ostajam pri branju, zato zahtevam hitro en biiiiig next.

Neeeeeeeext c":
31. marec 2014
u142227
u142227
Faaaak faaaaak faaaaaak teta Trish. Js te ljubim da si začela tole prfekt zgodbico objaulat. Aaaaaaaa prfeeect *_____*
1. Bralka
31. marec 2014
u142227
u142227
Maja js te bom ubila -.-
31. marec 2014
neeeeeeeeeeeeext+ omfg popolnost sama popolnost a si ti nora ne morš tak noro pisat fuuul dober pls čimprej neeext :**
31. marec 2014
u28319
u28319
Haha. Lolz. Ubij me-.-" cx
31. marec 2014
Okey kot ze ves pises popolno in Nusa je naredla ful popoln triler.
Fak da mi gres tako nextat x'D
No ja ze zacetek je fullllll perfect in ze vidm da bo to ful dobra zgodbica
Pa Nusa ti tut kko lohka recs da je triler slab? Shit ta triler je fakinggg perfektttt *______*
Ja ennnn velikkkk nexxxt!!! <333333
3. Bralka - I think
31. marec 2014
u159463
u159463
omfg omfg to je tak fakingg perfect *o*
čimprej neeeeeeeext! :')
31. marec 2014
u151961
u151961
I smell another perfect fanfiction*o*
Pišii neeeeeeext*w*
31. marec 2014
a si ti fuknjena al se sam delaš da si fuknjena? ker vem, da boš rekla: "omg kok ste ve nore, jst sploh ne pišm dobr..." blah blah blah x'd jk ampak resno: se ti faking zavedaš kok popoun pišeš?! i mean: ok pomir se živa! ker tko enostavno več ne gre! jst nam zdržala čakat nova poglavja od 2 zgodbic: Psychotic in tvoje faking nove/stare zgodbice-.-""" a si mogla zdj to pisat k me ni na igrah-.-" in bom pomoje sfalila usaj 3 nexte ker me ne bo-.-" faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak youuuuuuuuuuuuuuuuuu -.-"

prou usi ste ful zlobni ker morte pisat tok popoune zgodbice, da bom mogla it spet začet hodt na igre, in zarad vs bom set mela slabše ocene--.-" sovražm vs x'd sej ne zares, ampak vas zares sovražm, jst resnično upam da kdo to bere to to...to sranje navadno od nakladanja, ampak zdaj grejo iz mene vsa čustva alneki hh.

skratka (spet ta faking beseda, ker sm se jo naučila od moje razredničarke ampak who gives a fuck? not me sorry) am...ja ubila te bom, če se bova kdaj srečale, to ti prsežm...zdj mi nau nč neroden ( ane maja haha), ker mam dost tega nakladanja in vas bom use enkrat zaklala, ker ne vem kok so usi zblojeni u glavi ker a veš usi praujo da jst ful popoun pišm, a u bistvu je to sam dc-.-" upam da si ti na moji strani ))): ker drgač bom jokala !!!!!

okej nočm se jst kj velik razpisat o zgodbici, tko da vam zagotavljam, da bom hitra pri komentarju, ker morm tko al tko it brt after...anyway...

am moje mnenje o tej zgodbici, j zaenkrat perfektno ampak ne vem če ga hočte slišat? ali pač ja? no ja tut če bi rekl ne, uprašte moje starše, da jst ne poznam besede NE. al rečete JA alpa ste tih in mi pustite da govorim :'D

aja mnenje zdj pa zares: skratka ja naj začnem kjer se je use zgodil...trailer ofkors:$ morm rečt, da nwm zakaj Nuša protestira, da so njeni trailerji slabši od mojih, ker je to velika laž...že muska mi je ušeč in potem vsa ta projekcija k je pisava in ahhh kaj jst nakladam pač ja perfektna predstavitev...pa tko ful me spominja na tako grozlivko hahah ne govorim na tvoje pisanje, ampak govorim (še vedno) o trailerju hahah...anyway am ja zdj pa k tvojmu pisanju...že prejšna zgodbica je perfektna in prosm hočm vedt kko bo Harry Crystal prepoznal prav? ampak to ni point u tem ker point je u tem da perfektno pišeš, ker jjst ne morm čakat na nexte...zdj pa k tej zgodbi. am ja ful dobra ideja morm priznt, ker si dobesedno Harrya predstavlam kokr varnostnika in kokr ljubimca oz. fanta idk what he's gonna be njegove varovanke iii...skatka ja perfektno je (:
31. marec 2014
ej če zdj ne dobim pohvale...se nam nikol nikomur več razpisala na začetku zgodbice-.-" i swear to god even if i don't believe in him
31. marec 2014
Omg Ziva
31. marec 2014
*omg* ful sm vesela da sem začela brat čeprav se mi ne da. pa začetek *__*
next!!!
31. marec 2014
u151441
u151441
OMGG, too boo resss šee enaa waaauu zgodbicaa na igrahh ) *-* <333

Glede trailerja: PERFECT ♥
Glede začetka: PERFECT ♥
Glede ideje: Paač kar se tičee te teme/ideje mi je full hudoo pač k si prou začnem predstaulat ene scene haha fakk

Inn ja..to bo še ena neverjetna zgodbicaa D ♥

Upaaamm daa čimpreej napišeeš noou del keer mislm, da bo ta zgodbica res uno..WAAU hah

Ress enx bom najdla cajt da use tvoje preberem, use kar pišeš kr predvidevam da si res dobra u pisanju haha ♥ Noo grem kej najdt pa brat ker bom verjetno postala obsedena z branjem hahaha +NEXTII ČIIMPREEJJ ♥♥♥♥♥
31. marec 2014
oki no tole je ful zakon začetek
zgodbica me je že noro prtegla
triler je fantastičen
torej kaj naj rečem. aja samo
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. marec 2014
uaaaaau pmg noo kolk je to popolno *_________*
in s tem mislem tut na trailer c:

pač ja, še ena popolna trishina zgodbica, ker ima očitno velik preveč idej c: drgač sm pa že nek slišala za eno podobno zgodbo se mi zdi, neki je blo po televiziji enkrat..sam vem da bo to bolš hah :'D

pa hvala bogu da si pršla nazaj, ker bi blo res škoda če te ne bi blo več tuki gor...

in ja, verjetn si že ugotovila, da probam narest čim daljši komentar, zato tut delam odstavke haha c:

okej, neeeeeeeeext :'D
31. marec 2014
Ej, če mi enkrat v lajfu rečeš da je tvoja zgodbica bedna, pazi se me. Da si niti ne bi upala rečt, ker te ne čaka lepa prihodnost.
POPOLNO JE, OMFG *OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!
31. marec 2014
Aaaa!!!! Še ena popolna zgodbicaa *OOOO*,če jo boš nehala pisat se me pazi...-.-"
neeeexxxtttt
31. marec 2014
u163118
u163118
neeeeext<33
31. marec 2014
TOP JE.
Neeeeeeeeeeeext!
31. marec 2014
u154915
u154915
Svetovn začetek hitr neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. marec 2014
o moj bog! to je popolno! trailer je popoln, naslounica je nadprfektna (ne vem kko lahko mislš da ni) in zgodba.. WAAAAW!!! kuk popolno pišš! ti maš naravni talent, model hahaahahahah sam da mi ne boš začela pisat, da ni dobr al pa da je bedn, k pol te bom pa mogla ubit
neeeeeeeext
31. marec 2014
u133544
u133544
najbolš je!<3
nnneeeexxxxtttt )
31. marec 2014
u160776
u160776
Nexttttttttttttttt,nova bralka
31. marec 2014
u155253